Katalogs

Brīvdienas Austrijā

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 25.10.2017.
Dienas: 5
Cena no: 195.00 EUR
Vīne – Grincinga – Austriešu vakars – Zalcburga – Zalckammerguta – Mondzee – Šēnbrunnas pils – štrūdeļu šovs
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 25.10.2017 (5 dienas / visas naktis viesnīcās) 

1. diena.
Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

2. diena. Vīne - Grincinga - Austriešu vakars.
Brokastis viesnīcā. Braucam uz Austrijas galvaspilsētu - Vīni. Pastaigas ekskursija licenzēta gida pavadībā (par papildus samaksu: 10 €): Rātslaukums, Parlaments, Hofburgas imperatoru rezidences komplekss un ja Vīne ir Eiropas sirds, tad Hofburga ir Vīnes sirds. Ekskursijas turpinājumā apskatīsimies pilsētas simbolu - sv. Stefana katedrāli, kas ar zvanu skaņām jau piekto gadsimtu modina Vīnes iedzīvotājus, arī vienu no galvaspilsētas kulta vietām - Vīnes operu, eklektisko Hundertvassera dzīvojamo namu u.c. Brīvajā laikā jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J.Štrausa pieminekli, pilsētas parkus un dārzus, mākslas  dārgumu krātuvi, Ringstrasses bulvāri vai pastaigaties pa Vīnes izsmalcinātajām veikalu ieliņām. Neaizmirstiet kādā no Vīnes kafejnīcām nogaršot galvenos Vīnes gardumus - Zahera šokolādes torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju!
Vakarā dosimies uz Vīnes vīndaru rajonu Grincingu, kas slavens ar saviem vīna dārziem un krodziņiem, kur var izbaudīt austriešu  vīnkopības un kulinārijas gadu simteņu tradīcijas. Vakaru pavadīsim kādā no jaukākiem austriešu „Heuriger”  vīna krodziņiem - baudot vakariņas un klausoties austriešu mūziku. Nakšņošana viesnīcā Vīnes apkārtnē.

3. diena. Zalcburga - Zalckammerguta - Mondsee.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Zalcburga - Zalckammerguta - Mondsee (par papildsamaksu: 40 €).
Dodamies Zalcburgas virzienā. Pa ceļam iebrauksim skaistajā pilsētiņā Mondsee pie ezera Zalckammergutas reģionā. Ledāju izcelsmes ezers ar 600 m klinti, tā saukto Pūķa sienu ir viens no siltākajiem ezeriem Zalckammergutas reģionā. Pastaigāsimies pa pilsētiņu un redzēsim vienu no lielākajiem Austrijas dievnamiem – Sv. Mihaila baziliku, kur savulaik notika mūzikla "Mūzikas skaņas" filmēšana. Tālāk Mocarta dzimtā pilsēta - Zalcburga. Mūzikas festivālu pilsēta Zalcburga no 1993.gada ierakstīta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Ekskursijas laikā kopā ar vietējo gidu mēs redzēsim: Mirabellas pili un dārzus, Sv.Sebastjana kapsētu, kur mūžīgā mierā dus Mocarta ģimenes locekļi, Festivāla pili, pilsētas šūpuli Sv.Pētera klosteri un 7.gs. kapsēta, Sv.Franciska baznīcu, arhibīskapu rezidenci, Mocarta māju – muzeju, Geitreidgassi. Brīvajā laikā ir iespēja pacelties ar funikulieri Mūku kalnā, apmeklēt Zalcburgas cietoksni un no panorāmas laukuma papriecāties par pasakaino pilsētas panorāmu. Atgriešanas viesnīcā pie Vīnes.

4. diena. Šēnbrunnas pils - štrūdeļu šovs.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Šēnbrunnas pils - štrūdeļu šovs (par papildsamaksu: 20 €).
Ierašanās imperātoru vasaras rezidencē Šēnbrunnas pilī. Tā ir otra Austrijas imperatoru rezidence Vīnē un viena no skaistākajām baroka laika arhitektūras celtnēm Austrijā. Varēsim apskatīt pili, burvīgo parku, strūklakas un Glorietes paviljonu, kur līdzīgi kā Pēterhofā un Versaļā, arhitektūras ansamblis un dabas skaistums viens otru papildina brīnišķīgā harmonijā. Pēc pils apskates Jums tiek piedāvāts aizraujošs štrūdeļu šovs, nobaudot ābolu štrudeli ar kafiju. Brauciens cauri Austrijai, Čehijai un Polijai. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 260.00 (1 vieta autobusā)
€ 360.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 130.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Zalcburga - Zalckammerguta - Mondsee: 40 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: Šēnbrunnas pils - štrūdeļu šovs: 20 €;

*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = 50.00 €

- Vīnes ekskursija kājām licenzēta gida pavadībā: 10 €;
- Šēnbrunnas pils ar štrūdeļu šovs: 25 €;
- Vakariņas ar vīnu vienā no Grinzinga Heuriger krodziņiem: 40 €;
- Hoenzalcburgas cietoksnis: 12 €;
- Dārgumu krātuve: 10 €;
- Pusdienas Austrijā: ~ no 20 €

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus