Katalogs

Brīvdienas Austrijā

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 27.03.2018
Dienas: 5
Cena no: 195.00 EUR
Vīne - Grincinga - Austriešu vakars - Zalcburga - Zalckammerguta - Mondzee - Šēnbrunnas pils - štrūdeļu šovs
Pieteikties

Iepriekšpārdošana akcija - € 195.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Izbraukšanas datums: 27.03.2018 (5 dienas/ visas naktis viesnīcās)

1.diena.
Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

2. diena. Vīne - Grincinga - Austriešu vakars.
Brokastis viesnīcā. Braucam uz Austrijas galvaspilsētu - Vīni. Pastaigas ekskursija kājām licinzēta gida pavadībā (par papildus samaksu: 10 €): Rātslaukums, Parlaments, Hofburgas imperatoru rezidence. Ja Vīne ir Eiropas sirds, tad Hofburga ir Vīnes sirds. Pilsētas simbols - sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām - Vīnes opera. Apskatīsimies eklektisko Hundertvasera dzīvojamo namu. Brīvajā laikā jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J.Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, dārgumu krātuvi, Ringstrasse bulvāri, pastaigaties pa Vīnes izsmalcinātajām veikalu ieliņam. Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu - Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā Vīnē!
Vakarā dosimies uz Grincingu - tas ir viens no Vīnes rajoniem, slavens ar saviem krodziņiem tieši blakus vīnogu dārziem. Vakaru pavadīsim vienā no slavenākajām Vīnes krodziņiem - baudot vakariņas, austriešu vīnu Heuriger un klausoties austriešu mūziku. Vīne ir bagāta ar  tradīcijām austriešu gastronomijā un  vīndarībā. Nakšņošana viesnīcā pie Vīnes.

3. diena. Zalcburga - Zalckammerguta - Mondsee.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Zalcburga - Zalckammerguta - Mondsee (par papildsamaksu: 40 €).
Dodamies Zalcburgas virzienā. Pa ceļam iebrauksim skaistajā pilsētiņā pie Mondsee ezera Zalckammergutas reģionā. Ledāju izcelsmes ezers ar 600 m augsto klinti, tā saukto Pūķa sienu ir viens no siltākajiem apkārtnē. Pastaigāsimies pa Monsee pilsētiņu un redzēsim vienu no lielākajām bazilikām Austrijā - Sv. Mihaila baziliku, kur savulaik notika mūzikla "Mūzikas skaņas" filmēšana. Tālāk Mocarta dzimtā pilsēta – Zalcburga, kas no 1993.gada ierakstīta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā, bet pasaulē plaši pazīstama ar izcilajiem mūzikas festivāliem,kas pulcē tūkstošiem mūzikas mīļotājus. Ekskursijas laikā kopā ar vietējo gidu: Mirabellas pils un dārzi, Sv.Sebastjana kapsēta, kur mūža mierā dus Leopolds Mocarts un Konstance, Festivāla pils, pilsētas šūpulis Sv.Pētera klosteris un 7.gs. kapsēta, Sv.Franciska baznīca, arhibīskapu rezidence, Mocarta māja - muzejs, Getreidgasse. Brīvajā laikā ir iespēja pacelties ar funikulieri pilskalnā, kurā atrodas Zalcbugas cietoksnis Hoensalzburg. No panorāmas laukuma atveras pasakains skats uz pilsētu un apkārtni. Atgriešanas viesnīcā pie Vīnes.

4. diena. Šēnbrunnas pils - štrūdeļu šovs.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Šēnbrunnas pils - štrūdeļu šovs (par papildsamaksu: 20 €).
Ierašanās imperātoru vasaras rezidencē. Šēnbrunnas pils - Austrijas imperatoru rezidencē Vīnē, vienā no vissvarīgākajām baroka laika arhitektūras celtnēm. Varēsim redzēt ne tikai pašu pili, bet arī burvīgu parku un Glorietes paviljonu. Līdzīgi kā Pēterhofā un Versaļā, arhitektūras ansamblis un daba viens otru papildina. Pēc pils apskates Jums tiek piedāvāts aizraujošs štrūdeļu šovs, ka arī iespēja nobaudīt ābolu štrudeli ar kafiju. Brauciens cauri Austrijai, Čehijai un Polijai. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 260.00 (1 vieta autobusā)
€ 360.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 130.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Zalcburga - Zalckammerguta - Mondsee: 40 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: Šēnbrunnas pils - štrūdeļu šovs: 20 €;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = 50.00 € / 45.00 euro - bērniem līdz 13 gadiem (12.99)

- Vīnes ekskursija kājām licinzēta gida pavadībā: 10 €;
- Šēnbrunnas pils ar štrūdeļu šovs: 25 €;
- Vakariņas ar vīnu vienā no Grinzinga Heurigen (tavernām): 40 €;
- Hoenzalcburgas cietoksnis: 12 €;
- Dārgumu krātuve: 10 €;
- Pusdienas Austrijā: no 20 €

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus