Katalogs

Čehijas krāsu palete

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 23.08.2017.
Dienas: 6
Cena no: 215.00 EUR
Prāga – Karlovi Vari – Františkovi Lazne – Hlubokas pils – Českij Krumlova – Českij Raj – Harrahovas stikla pūtēji
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 23.08.2017 (6 dienas / visas naktis viesnīcās) 

1.diena. Latvija – Lietuva – Polija.
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Polijā ir paredzēta pusdienas pauze. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena. Pasakainā Prāga - nacionālais vakars.
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Prāgu. Brīva diena Prāga
vai ekskursija vietējā gida pavadībā (ekskursija 4 stundu garumā, par papildus samaksu: 15 €).
Prāga, pilsēta ar simts torņiem Vltavas ielokā, kas liek straujāk pukstēt mākslinieku, rakstnieku un fotogrāfu sirdīm. Tā jau tūkstošiem gadu ir Čehijas Republikas kultūras, administratīvais, tirdzniecības un rūpniecības centrs, karalistes un republikas galvaspilsēta, valdnieku un arhibīskapu rezidence. Sava absolūtā skaistuma dēļ Prāga ir ieguvusi pārakmeņojušās simfonijas nosaukumu.... Vecpilsētas apskate: Vecpilsētas laukums ar savu slaveno astronomisko pulksteni; Tyn baznīca; Zelta ieliņa; Sv. Jaunavas Marijas baznīca; Sv. Nikolaja baznīca; Ebreju kvartāls; Ebreju rātsnams; Grandiozi greznā gotiskā Sv. Vita katedrāle; Hradas pils – tagadējā prezidenta rezidence, Kārļa tilts ar 30 barokālām skulptūrām, karaļu ceļš. Pēc ekskursijas brīvais laiks.
Vakarā būs iespēja piedalīties Čehu nacionālajā vakarā (par papildus samaksu: no 25 €), uzstāsies folkloras grupas, būs iespējas pašiem uzdziedāt, uzdejot un no sirds līksmojoties jautri un romantiski pavadīt vakaru Folkloras ciematā. Uz galdiem tiks servēti Čehu nacionālie ēdieni un dzērieni. Nakts viesnīcā Prāgā.

3.diena. Karlovi Vari - Františkovi Lazne - atpūta Aqua foruma termālos ūdeņos.
Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāga
vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Karlovi Vari - Františkovi Lazne - atpūta Aqua foruma termālos ūdeņos (par papildus samaksu: 25 €).
Ekskursija uz Karlovi Variem, "mūžīgo svētku" pilsētu, kur var izbaudīt Eiropas kūrorta greznību un dvēseli. Šo sajūtu pastiprina Karlovi Vari mozaīka: gleznainā Teplices upes ieleja, apkārtnes daba, brīnišķīga arhitektūra, kolonādes ar neskaitāmu karsto avotu čalošanu un nepārtrauktais karstā geizera Vržidla pulss. Kūrorta viesi staigā ar krūzītēm rokās un bauda minerālūdeņu ārstniecisko iedarbību, skan juku jukām sajauktās valodās, gaisā virmo saldā vafeļu smarža, skan kūrorta orķestra mūzika un visur klātesošā kūrorta izjūta. Dienas turpinājumā brauciens līdz Františkovi Lazne kūrortam, atpūta Aqua foruma termālos ūdeņos. Atgriešanās viesnīcā Prāgā.

4.diena. Česky Krumlov - iespaidīgā Hlubokas pils.
Brokastis viesnīcā. Brīva diena Prāga vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Česky Krumlov - Hlubokas pils (par papildus samaksu: 30 €).
No rīta apmeklēsim Hlubokas pili
, kura tiek dēvēta par Čehijas visromantiskāko pili, kas celta pēc Anglijas Vindzoras pils parauga. Pilī glabājas liela porcelāna, stikla, ieroču un mākslas darbu kolekcija.

Česki Krumlova
– Dienvidčehijas pērle, pasakaina senlaiku pilsēta Vltāvas upes ielejā, kuras centru kā čūska trejos lokos ievij Vltavas upe. Pilsētā atrodas otrais lielākais pils kompleks Čehijā pēc Prāgas Hradas. Pilsēta ir saglabājis viduslaiku atmosfēru ar šauru ieliņu labirintu, senas romantiskas vai dramatiskas leģendas. Pastaigas kopā ar vietējo gidu.
Brauciens līdz Prāgai, muzikālo strūklaku koncerta apmeklējums (par papildus samaksu: 10 €). Atgriešanās viesnīcā Prāgā.

5.diena. Českij Raj – Harrahovas stikla pūtēji.
Brokastis. Šodien izbaudīsim Čehijas dabas varenību, dosimies uz Českij Raj, kas ir viens no vecākajiem dabas rezervātiem Čehijā. Dabas brīnums, kas veidojies daudzu miljonu gadu garumā un šajā dabas parkā priežu mežā izveidots Prahovas klinšu parks, vesela klinšu pilsētiņa ar neparastiem klinšu stabiem, šaurām ejām, aizām un robainiem klinšu atsegumiem. Būs neaizmirstama pastaiga vairāku stundu garumā pa Prahovas klinšu parka speciāli aprīkotām tūristu takām, ar fotopauzēm skatu laukumos, izbaudot šīs vietas neparasto skaistumu! Pirms uzsākt garo mājupceļu, mums vēl jāapciemo Harrahovas pilsētiņa, kur vietējā stikla pūtēju darbnīcā mums atklās Bohēmijas stikla tapšanas noslēpumus. Šeit varēsiet nesteidzīgi atgūt spēkus pēc pastaigas klinšu parkā un padomāt, vai neesat kādu no mīļajiem piemirsuši un atstājuši bez pienācīgas dāvaniņas. Stikla darbnīcā ir iespējamas pusdienas, jo viņiem ir arī sava alus darītava. Brauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

6.diena. Polija – Lietuva – Latvija.
Brokastis. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 270.00 (1 vieta autobusā)
€ 370.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€   80.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Karlovi Vari - Františkovi Lazne - atpūta Aqua foruma termālos ūdeņos: 25 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Česky Krumlov - Hlubokas pils: 30 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 45.00 €

- Ekskursija Prāgā: 15 €;
- Austiņas (audio sistēma) Prāgas apskates ekskursijai: 2 €;
- Folkloras vakars: no 28 €;

- Karlovi Vari (skatu tornis): no 4 €;
- Muzikālo strūklaku šovs: 10 €;
- Ieejas biļete Česky Krumlov: no 250,-CZK (http://www.zamek-ceskykrumlov.eu/en/);
- Ieejas biļete Hlubokas pils: no 250,-CZK (http://www.zamek-hluboka.eu/en/);
- Parks "Česky Raj": pieaugušajiem - 70,-CZK, bērniem 30,-CZK;
- Harrahovas stikla pūtēju rūpnīca: pieaugušajiem - 180,-CZK, bērniem 120,-CZK;

Brīvajā laikā iespējams apmeklēt Prāgas muzejus:
- Muzejs alķīmiķi un burvjiem: pieaugušajiem - 190 CZK / bērniem un pensionāriem - 90 CZK;
- Vaska figūru muzejs: pieaugušajiem - 70 CZK / bērniem - 30 CZK;
- Alus Muzejs: no 40 CZK par 0,5 l.;
- Spoku un leģendas muzejs: pieaugušajiem - 100 CZK / bērniem - 50 CZK ;
- Šokolādes muzejs: pieaugušajiem - 270 CZK / studentiem, seniori no 65 gadiem – 199 CZK;

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus