Katalogs

Jaunais Gads Venēcijā!

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 28.12.2017.
Dienas: 6
Cena no: 245.00 EUR
Vīne – Lido di Jesolo – Paduja – Bassano del Grappa (Grappas degustācija) – Verona – vīnu darītava, muzejs un degustācija – Venēcija – Termālais centrs Bādenē
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 28.12.2017 (6 dienas / visas naktis viesnīcās) 

Itālija... mūžīgais vilinājums, neatkārtojama un neaizmirstama, tomēr tik dažāda! Šīs zemes burvību īpaši var novērtēt svētkos. Ir vērts redzēt un piedalīties Jaunā Gada atnākšanas svinībās Itālijā, kad pilsētu ielās mirdz krāšņas gaismas, laukumos rindojas svētku suvenīri, virmo šokolādes smarža, nobaudāmi cepti kastaņi un vīns!!!
Sala tētis šajā zemē nes Babbo Natale vārdu un pa Venēcijas kanāliem peld gondolā, bet vakara tumsā gaisā uzšaujas grandiozu salūtu liesmas!

1.diena – 28.12.2017.
No rīta izbraukšana no Rīgas (06:00). Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija, Čehija. Nakts tranzītviesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

2.diena – 29.12.2017. Vīne.
Brokastis. Čehija, Austrija. Vīne - izsmalcinātā un aristokrātiska Austrijas galvaspilsēta ar īpašu atmosfēru.
Brīvs laiks pilsētā vai ekskursija pastaigājoties, vietējā gida pavadībā (par papildsamaksu 10 EUR). Gājēju iela Grābene aizved līdz vecpilsētas „sirdij” Sv. Stefana gotiskajai katedrālei, kas ir viena no skaistākajām Eiropā. Ringštrāse un Vīnes „vitrīne” - lieliskās celtnes; Parlaments, rātsnams, Burgteātris, Mākslas un Dabas zinātņu majestātiskie muzeji. Imperatoru rezidence Hofburga, mūsdienās valsts prezidenta rezidence un kanceleja, nacionālā bibliotēka, spāņu jātnieku skola, dārgumu krātuve un muzeji. Vīnes opera, muzikālās nācijas simbols, valdošā Hābsburgu dinastija dievināja mūziku, vairāki valdnieki paši komponēja un galmā aicināja labākos Eiropas mūziķus - Mocartu, Gliku, Haidnu, Bēthovenu, Šūbertu, Štrausus u.c.
Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu - Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā Vīnē! Ceļa turpinājums uz Itāliju. Nakts viesnīcā Lido di Jesolo pilsētā.

3.diena – 30.12.2017. Paduja – Bassano del Grappa.
Brokastis. Atpūta un brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr. 1:  Paduja – Bassano del Grappa (par papildus samaksu: 45€).
No rīta dosimies uz Paduju, kur sāksies apskates ekskursija pa pilsētu (vietējā gida pavadībā). Paduja - viena no ievērojamākajām Ziemeļitālijas pilsētām un svētceļojumu vietām, viena no senākajām Eiropas universitātēm un renesanses domātāju dzimtene. Pilsētas kultūras pieminekļu apskate: Sv.Antonija Katedrāle, kur atdusas svētais, Donatello veidotais, Gatamelatas piemineklis, Deļ Bo pils. Brīvais laiks pastaigai pa pilsētu. Turpinājumā dosimies uz Bassano del Grappa, lai izzinātu grappas radīšanas noslēpumus, kā arī degustētu Grappu (apmeklējums un degustācija ir iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā). Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks iespēja apmeklēt tirdzniecības centru, lai iegādātos populārākās itāļu preces: vīnu, olīvu eļļu, makaronus u c. Nakts viesnīcā.

4.diena – 31.12.2017. Verona + vīnu darītava, muzejs un degustācija un Jaunā Gada sagaidīšana Venēcijā.
Brokastis. Atpūta
vai Izbraukuma ekskursija Nr. 2: vīnu darītava, muzejs un degustācija + Verona (par papildus samaksu: 40€).
Dienas sākumā vīnu darītava, muzejs un degustācija. Pārbrauciens līdz Zonin ģimenei piederošai vīnu darītavai, kur mēs varēsim uzzināt kā top vīns, apskatīties vīna muzeju un, protams, būs iespēja nodegustēt slavenus Itālijas vīnus, tipisku salami un sieru (apmeklējums un degustācija nav iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksāts papildus - 15€).
Turpinājumā ekskursija Veronā (vietējā gida pavadībā), mīlētāju galvaspilsētā, kas aiz elegantām namu fasādēm glabā daudzas leģendas un noslēpumus. Pieskaroties Veronas pieminekļiem, var sajust mūžību... Ekskursijas laikā iepazīsim pilsētas vēsturiskās liecības - vareno romiešu Arēnu, viduslaiku laukumus (piazza del Erbe), veco cietoksni, dievnamus un klusās ieliņas, kurās reiz dzīvojuši Šekspīra varoņi Romeo un Džuljeta. Veronu apciemo romantiķi, kas cer satikt īstu mīlestību! Un Jauno 2018. Gadu sagaidīsim Venēcijas centrā – skaistajā San Marco Laukumā. Pastaiga pa ziemsvētku ieliņām līdz Rialto tiltam. Svētku uguņošana... Dzersim šampanieti, priecāsimies un apsveiksim viens otru.
Atgriešanās viesnīcā.
*papildus samaksa par transfēru (kuģīti) uz Venēciju.

5.diena - 01.01.2018. Atpūta termālā peldētavā “Romertherme”
Brokastis. Mājīgais un romantiskais kūrorts Bādene ar 15 termāliem avotiem, greznām kūrmājām, rezidencēm, villām un ziedošiem parkiem. Ideāla vieta atpūtai! Tikai 26 km attālums šķir Bādeni no Vīnes, tuvu un tajā pašā laikā pietiekoši tālu, lai atpūstos no pilsētas steigas un drūzmas, te var mānīgi apturēt laika skrējienu un pasapņot! Atpūta termālā peldētavā „Romertherme” (uz 2.5/3 st.) būs labs enerģijas un možuma papildinājums mūsu ceļojuma noslēgumā. Nakts viesnīcā Čehijā.

6.diena - 02.01.2018.
Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Čehija, Polija, Lietuva, Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 280.00 (1 vieta autobusā)
€ 360.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- Izbraukuma ekskursija par papildus samaksu Nr. 1:  Paduja – Bassano del Grappa (apmeklējums un degustācija ir iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā):
45 €;
- Izbraukuma ekskursija par papildus samaksu Nr. 2: vīnu darītava, muzejs un degustācija** + Verona:
40 €;
**Zonin vīnu darītava un muzejs (ar degustāciju) – 15 € *apmeklējums un degustācija nav iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksāta papildus).

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; + vietēja gida pavadībā Vīnē = Maksājot Rīgā =90.00 euro

- Ekskursija vietēja gida pavadībā Vīnē 10 €;
- Austiņas ekskursijām Padovā un Veronā – 7 €;
- Gondola Venēcijā (6 personām) – 80/100/120 €;
- Termāla peldētava «Römertherme» - 15.30 € (2,5/03,00 st.);
- Peldētava ar Saunām «Römertherme» - 7,20 €;
- Dvieļu noma  «Römertherme» - 3,20 €;
- Kuģītis un transfers līdz Venēcijai (Jaungada naktī) – 35 €

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

 

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus