Katalogs

Jūra, saule un Itālija (atpūta Venēcijas Rivjērā - Lido di Jesolo kūrortā pie Adrijas jūras)

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 11.09.2020
Dienas: 9
Cena no: 395.00 EUR

 

€ 395.00 (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Vīne - atpūta pie jūras Venēcijas Rivjērā Lido di Jesolo - Miramares pils - Trieste - Venēcija - Paduja - Bassano del Grappa - Verona un Sirmione - Itālijas skaistākie Dolomītu Alpi un Cortina d'Ampeco - Verterzee ezers
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 11.09.2020. (9 dienas/ visas naktis viesnīcās)

 

Lido di Jesolo ir demokrātisks, komfortabls un tūristu iecienīts kūrorts netālu no Venēcijas, Adrijas jūras krastā. Kūrorta zonā ir jauka gājēju promenāde ar daudziem restorāniem, mūzikas bāriem un naktsklubiem. Lielu gandarījumu tūristi gūs, apmeklējot ūdens atrakciju parku “Aqualandia”, vietējo “Lunaparku” un, protams, ļoti populāro Sea Life.

 

1.diena.
Izbraukšana no Rīgas (plkst. 06:00). Ceļā – Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

 

2.diena - Gleznaini Alpu kalnu skati ceļā uz Itāliju un neliela pietura Austrijas elegantā galvaspilsētā Vīnē.
Brokastis viesnīcā. Ceļā – Čehija, Austrija. Brauciens uz Itāliju ar apstāšanos Vīnē (plānotais uzturēšanas laiks ap 2 st.) Vīne - Hābsburgu impērijas galvaspilsētu, kā arī greznu ēku, skaistu parku, dārzu, mūzikas un valšu pilsētu. Kopā ar grupas vadītāju Jūs nonāksiet līdz pilsētas simbolam Sv.Stefana katedrālei lai baudīt brīvo laiku pilsētā. Ceļa turpinājums. Gleznaini Alpu kalnu skati ceļā uz Itāliju. Nakts viesnīcā Lido di Jesolo kūrort pilsētā Venēcijas rajonā (Itālijas ziemeļos).

 

3. diena – Venēcija.
Brokastis viesnīcā. Rīta atpūta pie jūras Lido di Jesolo un pēcpusdienā tiek piedāvāta izbraukuma ekskursija Nr. 1 „Venēcija” (par papildus samaksu - 40 €).
Brīnumainā un valdzinošā Venēcija. Pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem. Kruīzs ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu un Jūs nonākat Venēcijas sirdī- Sv.Marka laukumā. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu, izbaudot Venēcijas burvību un vērojot senās pilis un šauros kanālus ieliņu vietā! Venēcijas apskate: Sv. Marka laukums, Sv.Marka katedrāle, Dodžu pils, Venēcijas simbols – Spārnotais lauva, Rialto tilts u.c. Viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām.
Pēc ekskursijas var apmeklēt Dožu pili, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā. Iespēja uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma. Brīvā laikā piedāvājam izbaudīt ekskursiju pa Grand Canale (Lielais kanāls Venēcijā ar gidu), 40/45 min. Lielais kanāls (Canale Grande) ar pilsētas visslavenāko tiltu – Rialto – rada rosīgas maģistrāles iespaidu – gar to rindojas savi divisimti lielisku piļu, kuras tūristiem paliek neizdzēšamā atmiņā. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 

4. diena – Adrijas jūras piekrastes pērles: Miramares pils – Trieste.
Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido diJesolo vai izbraukuma ekskursija Nr. 2 „ Miramares pils – Trieste” (par papildus samaksu - 45 €).
Pasakainā Miramares pils (Castello di Miramare) Triestes apkaimē – Ferdinanda Maksimiliāna fon Habsburga XIX gs. rezidence, kas nedaudz atgādinot „Baltu bezdelīgas ligzdu”. Pie pils atrodas lieliski iekārtots parks ar eksotiskajiem augiem. Parka un pils apmeklējums (ieejas biļetes parkā un pilī jāapmaksā papildus).
Dienas turpinājumā Triestes pilsētas apmeklējums. Trieste ir jauka, rosīga pilsētā Adrijas jūras krastā kurai piemīt valdzinoš krāšņumš un ir vērojams kontrasts starp kalnu ainavām un jūras piekrasti. Pastaiga pilsētas centrā vietējā gida pavadībā, krievu valodā: Vienotības laukums, rātsnams, Sv. Antonija baznīca, kanāls.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 

5. diena – Lido di Jesolo atpūta pie jūras.
Brokastis. Brīva diena atpūtai pie jūras. Baudiet sauli, peldi jūrā un kūrorta patīkamo gaisotni. Dienas laikā iespējams doties uz Murano – Burano salām, apmeklēt ūdens atrakciju parku “Aqualandia” vai
populāro Sea Life.
Dienas noslēgumā piedāvājam "Noventa di Piave DESIGNER OUTLET” tirdzniecības centra apmeklējumu (par papildus samaksu - 15 €). Iepirkšanas visai ģimenei. Jūs gaida vairāk nekā 100 veikali, restorāni, bāri, atpūtas zonas, spēļu laukumi bērniem. Viss komplekss ir stilizēts un pilis Venēcijā un Treviso.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 

6. diena – Paduja – Bassano del Grappa
Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido diJesolo vai izbraukuma ekskursija Nr. 3 „ Paduja – Bassano del Grappa” (par papildus samaksu - 45 €).
No rīta dosimies uz Paduju, kur sāksies apskates ekskursija pa pilsētu (vietējā gida pavadībā). Padujā - vienā no ievērojamākajām Ziemeļitālijas pilsētām un svētceļojumu vietām, viena no senākas Eiropas universitātes un renesanses domātāju dzimtene. Pilsētas kultūras pieminekļu apskate: Sv.Antonija Katedrāle, kur atdusas svētais, Donatello veidotais Gatamelatas piemineklis, DeļBo pils. Brīvais laiks pastaigai pa pilsētu.
Turpinājumā dosimies uz Bassano del Grappa, lai izzināt grappas radīšanas noslēpumus, kā arī degustēt Grappu (apmeklējums un degustācija ir iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā).
Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks atpūtai, vakara promenādei. Nakts viesnīcā.

 

7. diena – Verona – Gardas ezera kūrorts Sirmione
Brokastis viesnīcā. Atpūta Lido diJesolo vai izbraukuma ekskursija Nr. 4 „Verona un gleznainais Sirmiones kūrorts” (par papildus samaksu - 45 €).
No rīta ekskursija Veronā (vietējā gida pavadībā), mīlētāju galvaspilsētā, kas aiz elegantām namu fasādēm glabā daudzas leģendas un noslēpumus. Pieskaroties Veronas pieminekļiem, var sajust mūžību... Ekskursijas laikā iepazīsim pilsētas vēsturiskās liecības - vareno romiešu Arēnu, viduslaiku laukumus (piazza del Erbe), veco cietoksni, dievnamus un klusās ieliņās, kurās reiz dzīvojuši Šekspīra varoņiRomeo un Džuljeta. Veronu apciemo romantiķi, kas cer satikt īstu mīlestību!
Turpinājumā brauciens uz lielāko Itālijas Gardas ezera gleznaino Sirmiones kūrortu ar iespaidīgo viduslaiku pili un greznām villām. Gardas ezera apkārtnes maigais klimats jau kopš seniem laikiem to padarījis par tūristu iemīļotu reģionu. Apskatīsim gleznaino Sirmiones pussalu ar iespaidīgo viduslaiku pili. Braucienā ar kuģīti no ūdens puses
iespējams palūkoties uz Skaligēri pili, Marijas Kalas villu, Katullo termālo centru, senās romiešu villas drupām. Laiks atpūtai, peldei vai arī gardai maltītei. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 

8.diena – Dienvidu Austrijas pērle - burvīgais Verterzee ezers.
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz mājas pusi. Ceļā: Austrija, Karintija. Ir iespējams doties skaistā braucienā pa Verterzee ezeru ar kūģiti. Tā ir iespēja baudīt dabas skaistumu un atpūsties. Brauciena laikā tiešām paveras plašs skats uz brīnišķīgajām Karintijas ainavām. Ceļa turpinājums: Austrija, Čehija, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

 

9.diena.
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz mājām. Polija, Lietuva, Latvija. Vēlā atgriešanās Rīgā.

 

Ceļojuma cena:
€ 550.00 (1 vieta autobusā)
€ 690.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 150.00 (piemaksa par vienvietīgu numuru SNGL)

 

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts
standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 7 € (līdz 65 gadiem) / 14 € - ( 65+)
*izbraukuma ekskursija Nr. 1 „Venēcija” (par papildus samaksu - 40 €).
*izbraukuma ekskursija Nr. 2 “Miramares pils – Trieste” (par papildus samaksu - 45 €).
*izbraukuma ekskursija Nr. 3 “Paduja – Bassano del Grappa” (par papildus samaksu - 45 €), Grappas
apmeklējums un degustācija ir iekļauta izbraukuma ekskursijas cenā.
*izbraukuma ekskursija Nr. 4 “Verona un gleznainais Sirmiones kūrorts” (par papildus samaksu - 45 €).

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI! “ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4 = Maksājot Rīgā = 160.00 euro / 131.00 € - bērniem līdz 13 gadiem (12.99)

- Ekskursija pa Grand Canale (Lielais kanāls Venēcijā ar gidu), 40/45 min. – 30 €
- "Noventa di Piave DESIGNER OUTLET” tirdzniecības centra apmeklējums - 15 €

 

Ieejas biļetes un citas aktivitātes:
- Kuģītis līdz/no Venēcijai – 15 € pilna / 10 € bērniem līdz 12 gadiem
- Miramares pils – 8 € / 5 € bērniem;
- Austiņas apskates ekskursijām ~ 10 €
- Brauciens ar gondolu (maksimāli 6 pers.) - 80/100/120 €
- Kuģītis Sirmionē – 10 €
- Kuģītis pa Verterzee ezeru – 10 €
- Brauciens ar pacēlāju Kortīna d'Ampeco

 

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta laisaņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgisazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arīrepatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vaismagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus