Katalogs

Mana mīļā Itālija: Apūlija – Gargano – Umbrija

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 17.09.2017.
Dienas: 11
Cena no: 440.00 EUR
Šenbrunnas pils – Paduja – Orvieto un Asīzi – d’Estes villa – Bari un Alberobello – Vieste – Montesantandzelo - Sandžovanni Rotondo - atpūta pie Adrijas jūras – Sanmarīno pundurvalsts – Grāca
Pieteikties

 Izbraukšanas datums: 17.09.2017 (11 dienas / visas naktis viesnīcās) 

Programma Itālijas cienītajiem… tiem, kas mīl Itāliju! Šīs ceļojums ļaus jums iepazīt interesantākās Itālijas vietas, piecu reģionu skaistākie apskates objekti, arhitektūra, tradīcijas, dabas objekti, kultūra, vietējo ēdienu garšas… tas viss ir īsts Itālijas kolorīts! Gargāno pussala apbur ar savu dabas valdzinājumu. Jums būs iespēja izgaršot Itāliju ... Itālijas vīni … olīveļļa, itāļu virtuves gardumi … Itālijas sakrālā tūrisma pērles: Paduja - Sv. Antonija Katedrāle, Asīze - Sv. Franciska bazilika, Bari - Sv.Nikolaja bazilika, Sandžovanni Rotondo - Santa Maria dell Grazie baznīca.

1. diena. 17.09.2017.
Izbraukšana no Rīgas, plkst. 06:00. Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas (Cieszyn apkārtnē).

2. diena. 18.09.2017. Vīne: Šenbrunnas pils.
Brokastis. Ceļā: Čehija, Austrija. Pēcpusdienā ierašanās Vīnē, šodien dosimies uz Austrijas populārāko pili - Šenbrunnas pili. Barokālā pils celta Marijas Terēzes valdīšanas laikā, kā Habsburgu vasaras rezidence (apmeklējums 2.5/3 st.). Laiks pils apmeklējumam vai pastaigai pa slavenajiem Šenbrunnas pils parkiem un dārziem. Šenbrunnas pils ir viens no nozīmīgākajiem Austrijas kultūras un arhitektūras objektiem. Šenbrunnas pils iekļauj ēku kompleksu ar galveno pili, dažādām citām būvēm, plašu parku, strūklakas, statujas, zooloģisko dārzu u.c. Turpināsim ceļojumu uz Itāliju caur Austrijas Alpiem. Ierašanās Itālijā, nakts viesnīcā pie Padujas.

3. diena. 19.09.2017. Paduja.
Brokastis. Atpūta
vai iespējams doties izbraukuma ekskursijā uz pus dienu Nr. 1: Paduja (par papildus samaksu: 25 €).
Paduja - vienā no ievērojamākajām Ziemeļitālijas pilsētām un svētceļojumu vietām. Padujā atrodas viena no vecākajām Eiropas universitātēm, tā ir renesanses domātāju dzimtene. Pilsētas apskates ekskursija vietēja gida pavadījumā. Kultūras pieminekļu apskatei: Sv. Antonija Katedrāle, kur atdusas svētais, Valle laukums, Piazza del Santo, Padujas universitāte, Pils del Bo. Brauciens uz Itālijas centrālo reģionu - Umbriju. Nakts viesnīcā pie Fabro.

4. diena. 20.09.2017. Itālijas zaļa sirds - Umbrija. Orvieto iespaidīgā arhitektūra un Itālijas sakrālā tūrisma pērle Asīze.
Brokastis. Atpūta
vai iespējams doties izbraukuma ekskursijā Nr. 2: Umbrijas pērles: Orvieto – Asīze (par papildus samaksu: 45 €).
Izbraukšana uz seno umbru pilsētu Orvieto – iespaidīga pilsētiņa Umbrijas apgabalā. No visiem skatupunktiem šī pilsēta izskatās burvīgi, jo atrodas uz 300 m augsta plato, tā noraugoties uz vīna dārziem klāto līdzenumu no sava klinšainā balkona. Skaista pilsēta uz kalna, Orvieto ir slavena ar tās krāsaino keramiku un baltvīnu. Ekskursijas laikā redzēsim katedrāli un galveno laukumu, Maurizio un Moro torņus, Republikas laukumu un daudz ko citu. Brīvais laiks pilsētā. Kādā no Orvieto kafejnīcām noteikti nobaudiet glāzi spirdzinošā vietējā vīna.
Dienas turpinājumā Asīze. Asīzes vārds viennozīmīgi saistās ar Svēto Francisku, turīgas tirgotāju ģimenes atvasi, kas pēc smagas slimības un ciešanām nonāk pie apskaidrības par viņa sūtību šajā saulē. Viņš atsakās no savas bagātības un dzīvi turpina pieticībā un grēksūdzēs. Nodibinot franciskāņu ubagotāju ordeni, kopā ar saviem sekotājiem dodas arī uz citām zemēm izplatīt kristietību un atgriezt cilvēkus pie ticības galvenajām vērtībām – sirdsšķīstības, pazemības, vienkāršības un mīlestības pret visām Dieva radībām. Sv. Franciska bazilikā apskatāms slavenais Džoto fresku cikls “Sv. Franciska dzīve” un Lorenceti freskas. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā pie Fabro.

5. diena. 21.09.2017. Tivoli - d’Estes villa.
Brokastis. Ceļā uz Itālijas dienvidiem, uz Apūlijas reģionu. Pa ceļam apstāsimies Tivoli - Romas aristokrātu iecienītā atpūtas vietā netālu no Romas. Apmeklēsim Tivoli ievērojamāko apskates objektu - d’Estes villu. Greznā ārpilsētas rezidence tika celta 16. gs. kardinālam d’Estem. Tā ir viena no skaistākajām Atdzimšanas laikmeta rezidencēm. Daudzās strūklakas lieliskajā parkā, kas veidots itāļu stilā, rada apbrīnojamu ūdens, akmens, saules gaismas un ēnas harmonijas izjūtu. Dienas turpinājumā aizraujošs brauciens pāri kalniem uz Apulijas reģionu. Vakarpusē ierašanas Apūlijas reģionā, viesnīcā pie Barletas. Nakts viesnīcā.

6. diena. 22.09.2017. Bari un Alberobello.
Brokastis. Atpūta vai iespējams doties izbraukuma ekskursijā Nr. 3: Alberobello un Bari (par papildus samaksu: 45 €).
No sākuma dodamies uz Alberobello. Alberobello, UNESCO pasaules kultūras mantojuma piemineklis, tā ir vienīgā vieta pasaulē, kur ar sajūsmu var aplūkot 1400 baltās pasaku rūķīšu- trulli mājiņas ar koniskiem jumtiem. Šeit var atrast veikalu un restorānu - trulli un pat trulli katedrāli. Vairākās trulli mājiņās pašlaik ir suvenīru bodes, kur Jūs var iegādāties interesantus suvenīrus, iepazītu ražošanas kultūru. Dienas turpinājumā Bari - Apūlijas galvaspilsētu. Bari ir pazīstama Eiropā un ārpus tās kā svarīga osta un universitātes pilsēta. Bari pilsēta ir arī slavens kristietības centrs. Svētā Nikolaja klosteris katru gadu pievilina tūkstošiem svētceļotāju. Bari - pilsēta ar bagātu vēsturi, interesantu arhitektūru un skaistu vēsturisku centru. Bari pievilcīga ar to, ka cauri gadsimtiem ir saglabājusi viduslaiku pilsētas atmosfēru, pilsētas dārgumu Sv.Nikolaja baziliku, kurā visas kristīgās pasaules svētceļotāji pielūdz Sv.Nikolaja relikvijas. Bazilikas apmeklējums. Ja Jums interesē gastronomiskie jautājumi, Barī var uzzināt visu par Apūlijas pastu orecchiette, to izgatavo vienā no centrālajām Bari-Vekia ieliņām, kur to var arī iegādāties. Ja ir silts laiks, tradicionālas „austiņas" (kaut kas līdzīgs makaroniem ar dārzeņiem) gatavo tieši uz ielas. Vakarā iekārtošanās viesnīcā Gargano pussalā, pie Viestes.

7. diena. 23.09.2017. Ekskursija pa Gargano pussalu.
Brokastis. Atpūta pie jūras
vai iespējams doties izbraukuma ekskursijā Nr. 4: Pa Gargāno pussalu (par papildus samaksu: 45 €).
Ekskursijas laikā apmeklēsim Sandžovanni Rotondo, Santa Maria dell Grazie baznīcu, kur atdusas Sv. Pijs (Padre Pio), izbrauksim cauri Gargāno Nacionālajam parkam un iegriezīsimies Montesantandželo Sul Gargāno pilsētiņā. Jūs gaidīs valdzinošais Dienviditālijas šarms un kolorīts, kā arī fascinējošie dabas skati! Atgriešanās Viestē, iespēja doties degustēt olīveļļu un itāļu virtuves gardumus. Nakts viesnīcā pie Viestes.

8. diena. 24.09.2017. Gar Gargāno pussalas krastiem..
Brokastis. No rīta aicinām
doties izbraukuma ekskursijā Nr. 6 ar motorlaivām gar Gargāno pussalas krastiem* (par papildus samaksu- 20 €) * apmaksa uz vietas, jo aktivitāte ir atkarīga no laika apstākļiem.  Jūs apskatīsiet unikālās jūras veidotās grotas un alas, no Adrijas jūras vērosiet Viestes panorāmu. Un, protams, peldēsieties un sauļosieties oļu pludmalē! Pastaiga Viestē, kuras vēsturiskais centrs atrodas uz klints, kas iestiepjas jūrā, tieši tādēļ Vieste tiek dēvēta par pasaules maliņu.
Pēcpusdienā izbraukšana uz Rimini piekrasti. Nakts viesnīcā pie Riccione/Rimini.

9. diena. 25.09.2017. Pundurvalsts San Marino.
Brokastis. Atpūta pie jūras
vai iespējams doties izbraukuma ekskursijā Nr. 5: uz San Marīno republiku (par papildus samaksu: 25 €).
San Marino - muzejs zem klajas debess. Iepazīšanās ar pundurvalsti San Marino, kas ir vismazākā un vissenākā republika mūsdienu Eiropā. Republikas galvenais lepnums - neieņemamais cietoksnis Titano kalnā, valsts galvaspilsēta, kuras nosaukums sakrīt ar republikas San Marino nosaukumu. Ekskursija pa pilsētu sākas no San Frančesko (Del Loko) vārtiem. Pilsētas laukumus un ielas rotā neskaitāmie pieminekļi un mākslas darbi: Sv. Marino bazilika, Tautas pils, Valsts muzejs, pils Cesta un Guaita, seno ieroču muzejs. Jums būs arī iespēja apmeklēt arī LaBefana tirdzniecības centru, lai iegādātos populārākās itāļu preces: vīnu, olīvu eļļu, makaronus u c. Izbraukšana uz viesnīcu Itālija Ziemeļos. Nakts viesnīcā pie Tarvisio apkaimē.

10.diena. 26.09.2017. Grāca - Štīrijas aristokrātiskā galvaspilsēta.
Brokastis. Ierašanās Grācā. Neliela ekskursija pa pilsētu. Grācā ir lielākais viduslaiku arhitektūras ansamblis Eiropā. Renesanses laikmetā pilsēta kļuva par Hābsburgu dinastijas rezidenci un šodien, pateicoties tā laika mantojumam, Grāca tiek uzskatīta par vienu no vislabāk saglabātajām vecpilsētām Centrālajā Eiropā. Slēptie iekšpagalmiņi, renesanses stila ēkas un dienvidu noskaņojums piešķir pilsētai neatkārtojamu romantismu.
Laiks ceļā: Austrija, Čehija, Polija. Nakts viesnīcā Polijā, netālu no Čehijas robežas (Cieszyn apkārtnē).

11.diena. 27.09.2017.
Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Polija, Lietuva, Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 640.00 (1 vieta autobusā)
€ 780.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 180.00 (piemaksa par vienvietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 7 € (līdz 65 gadiem) / 14 € - (65+);
- Izbraukuma ekskursija Nr. 1: Paduja: 25 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr. 2: Umbrijas pērles: Orvieto – Asīze: 45 €;
- Izbraukuma ekskursijā Nr. 3: Alberobello un Bari: 45 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr. 4: Pa Gargāno pussalu: 45 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr. 5: San Marīno republika: 25 €;

*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; Nr.5; = Maksājot Rīgā = 165.00 €

Izbraukuma ekskursija Nr. 6 "ar motorlaivām gar Gargāno pussalas krastiem" - 20 €; * apmaksa uz vietas, jo aktivitāte ir atkarīga no laika apstākļiem.

- Ieejas biļete Šenbrunnas pili /parkā: 16.50 € -pieaug. / 8 € - bērniem (grupai min. 20 pers. - 14,50 € / 7 €);
- Austiņas ekskursijām: 12 €;
- Asīzes katedrāle: 2 €;
- Orvjeto funikulieris: 3 €;
- Orvieto katedrāle: 5 €;
- Ieejas biļete d’Estes villā: 11 €;

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus