Katalogs

BRĪVDIENAS SANKTPĒTERBURGĀ

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 21.10.2020
Dienas: 5
Cena no: 250.00 EUR

 

€ 250.00 (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Rīga – Narva - Sanktpēterburga - Rīga
Pieteikties

Izbrauksanas datums: 21.10.2020 ( 5 dienas/ visas naktis viesnīcā)

 

Lieliska iespēja ieraudzīt Krievijas ziemeļu galvaspilsētu, apmeklēt labākos pasaules muzejus, pastaigāt pa Ņevas prospektu, izbaudīt krāšņās caru pilis un parkus.

1. Diena 
Izbraukšana no Rīgas 05:30.
Pa ceļam neliela pieturas pauze Tartu. Ierašanās Narvā - pilsētā pie Krievijas robežas. Narvas cietokšņa apmeklējums**. Tas ir vecākais un lielākais cietoksnis Igaunijā (būvēts 13.–17. gadsimtā), kopā ar Ivangorodas cietoksni Narvas upes pretējā krastā tas veido unikālu arhitektūras ansambli, kas ir viens no Ziemeļeiropas ievērojamākajiem šāda veida vēstures pieminekļiem. Cietokšņa trīs spārni un Hermaņa tornis ir atvērti apmeklētājiem. Noteikti uzkāpiet tajā, lai izbaudītu brīnišķīgo skatu uz apkārtni! Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Iekārtošanās un nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

 

2. Diena - Apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu. Ermitāžas apmeklējums.
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu (3,5 stundas) profesionāla krievu valodā runājoša gida pavadībā: kultūras pieminekļi, slavenu arhitektu šedevri, pilsētas kanāli un tilti. Ermitāžas apmeklējums. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Pasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. (Ekskursija un ieejas biļetes iekļautas ekskursiju paketes cenā). Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

 

3. Diena – Ekskursija uz Pēterhofu. ** Naksnīgās Sanktpēterburgas romantika.
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Pēterhofu – parku un piļu pilsētu. Pēterhofas pērles – Lejas parka apskate. No Lielās pils un balkona paveras brīnišķīgs skats uz parku. Kanāls, kura krastus rotā neskaitāmas strūklakas, milzis Samsons uz klints un zeltīto skulptūru grupas, marmora kolonnas ar mirdzošiem kupoliem, baseini un vāzes, ko papildina rakstainas puķu dobes. Nekur citur Jūs neredzēsiet tādu mākslas un jūras savienojumu. Par Pēterhofas sirdi var uzskatīt Monplezīras pili. Monplezīras pils - «mana labpatika» - tā tika dēvētas līdzīgas ārpilsētas celtnes, domātas personiskām vajadzībām. Pēterim I ļoti patika šī pils, jo tā atbilda viņa uzskatiem par izglītota cilvēka ideālu mitekli. Īpaši tika izcelts tas, ka pils atrodas jūras tuvumā.
Atgriešanās Sanktpēterburgā. 
**Tiem, kuriem ir vēlēšanās, ir iespēja doties naksnīgā ekskursijā “Naksnīgās Sanktpēterburgas romantika” (par papildus maksu: 15 €). Pilsēta, nakts aizsegā, atklās savus noslēpumus un leģendas no aizgājušajiem laikiem. Ņevas tiltu pacelšana – patiromantiskākā ainava, kuru Jūs sagaidīsiet ar glāzišampanieša (garantēta, ja pieteiksies vismaz 20 cilvēki).
Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

 

4. Diena - Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu. **«Ziemeļu Venēcija...».
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu. Jūs gaida ceļojums uz vienu no lieliskākajām imperatoru dinastijas bijušajām rezidencēm - Cara ciemu, kuras tapšanā piedalījās pašislavenākie tā laika arhitekti, un tā atjaunošanā - labākie valsts restauratori, kuri tai atgrieza tās kādreizējo spožumu. Ekskursijas laikā pa Lielo Jekaterinas pili, Jūsu uzmanību visvairāk piesaistīs Dzintara istaba, ar tās ļoti neparasto vēsturi. Atkāpšanās laikā fašistu okupantu kādreiz izvesta, tā bez pēdām izzuda, un tikai tās fragmenti, kas daļēji parādās ārzemju kolekcijās atklāj to, ka šedevrs nav pazudis pavisam. Jūs redzēsiet pilnībā restaurētu kopiju, ko prasmīgi ir atjaunojuši talantīgie restauratori. Bez Dzintara istabas ekskursijas laikā Jūs redzēsiet arī citas krāšņas zāles un parādes telpas.
Brīvais laiks vai papildus ekskursija**: ** Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...» - 15 € (garantēta, ja pieteiksies vismaz 20 cilvēki).
Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

 

5. Diena – 25.06.2017 Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums
Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana. Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums (ieejas biļetes iekļautas ekskursiju paketes cenā)
Izbraukšana uz Rīgu. Pa ceļam pusdienas pauze. Ierašanās Rīga pec 23:00

 

Ceļojuma cena:
€ 280.00 (1 vieta autobusā)
€ 100.00 (papidvieta autobusā)
€ 150.00 (piemaksa par 1- vietīgu numuru SINGL viesnīcā)
*70€ (ekskursijas pakete)
*55€ (ekskursijas pakete bērniem līdz 12 gadiem)

 

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
- Pastaigas ekskursija pa Pleskavu.

 

Papildus izmaksas / "par papildus samaksu":
- Medicīniskā apdrošināšana – 4 € (personām līdz 65 gadiem) / 8 € - (vecākiem par 65 gadiem);

*Ekskursijas pakete (ar apmaksu Rīgā) -70 €/ 55 € - bērniem līdz 12 gadiem : Ermitāžas apmeklējums + Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu +apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu + Ekskursija uz Pēterhofu + Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums.
*Bezmaksas elektroniskā vīza uz Sanktpēterburgu LR pilsoņiem, (noformēšana birojā 10 EUR).

 

**Papildus ekskursijas / nav iekļautas ekskursiju paketē:
**Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...» - 15 € (garantēta ja ir ne mazāk kā 20 cilvēku).

**naksnīgā ekskursijā “Naksnīgās Sanktpēterburgas romantika ” - 15 € (garantēta ja ir ne mazāk kā 20 cilvēku).


SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta laisaņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
* Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti ceļot uz Krieviju:
Pase, kuras derīguma termiņš ir ne mazāks kā 6 mēneši līdz atgriešanās datumam un apdrošināšanas polise;
Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) pase un dzimšanas apliecība, ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, taiskaitā pases, drošībai.
- Latvijas Pisoniem - vajag noformēt vīzu uz Krieviju.

 

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus