Katalogs

KAĻIŅINGRADA – DZINTARA KALEIDOSKOPS

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 22.10.2020
Dienas: 3
Cena no: 130.00 EUR

 

€ 130.00 (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

KAĻIŅINGRADA - DZINTARA CIEMS - SVETLOGORSKA - KURŠU KĀPA - NERINGA
Pieteikties

Izbrauksanas datums: 22.10.2020 (3 dienas/ visas naktis viesnīcā)

 

1. diena 
06:00 Izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens cauri Lietuvai. Ierašanās Kaļiņingradā. Ekskursija «Kēnigsberga Kaļiņingradā – senatne mūsdienās». Pilsētu pie Prēgeles upes 13. gs. nodibināja Vācu ordenis, nosaucot par Karaļa kalnu, bet latvieši un lietuvieši to dēvēja par Karalaučiem. Šeit 1701. gadā tika kronēts Prūsijas karalistes pirmais karalis Frīdrihs I. Vēstures līkločos pilsētai ir mainījies ne tikai nosaukums, bet arī iedzīvotaji un pilsētas seja pārsteidz ar kontrastiem. Senā Kēnigsberga joprojām pastāv mītiskā pretstatā šodienas Kaļiņingradai. Katrai ielai šeit ir 2 nosaukumi un skaistās pildrežģu mājiņas un greznās strūklakas mijas ar betona augstceltnēm. Pilsētas simbols ir iespaidīgais gotiska stila Doms Kneiphofas jeb Kanta salā. Pie Doma sienas atrodas slavenā filozofa Imanuela Kanta kapa vieta. Virtuāla pastaiga pa 20. gs. sākuma Kēnigsbergu muzejā - Frīdlandes vārti. Brīvais laiks pastaigai pa pilsētu un muzeju apmeklējumam. Nakts viesnīcā, Kaļiņingradā.

 

2. diena
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: «Dzintara krasta noslēpumi» (par papildus maksu: 40 €). Dzintara ciemata Jantarnij apmeklējums. Ciemata senais nosaukums ir Palmnikena. Tā ir viena no pasaulē unikālākajām vietām. Šeit atrodas 90% no pasaules dzintara rezervēm. Jūs redzēsiet kā tiek iegūts dzintars, uzzināsiet kā tiek izgatavoti juvelierizstrādājumi no skaistā “Saules Akmens”,  dzirdēsiet par dzintara iegūšanas attīstību un dzintara ciema vēsturi . Dzintara manufaktūras prezentāciju zālē Jūs redzēsiet unikālus saules akmens eksemplārus, rotas un verosiet juveliera darba gaitu. Jums izstāstīs kā cilvēki izmantoja dzintaru senos laikos un mūsdienās, par tā rūpniecisko ražošanu. Jums atklās visus dzintara izmantošanas noslēpumus. Izbraukšana uz Svetlogorsku. Kājāmgājēju ekskursija «Pastaiga Raušenā». Dosimies pastaigā pa seno Baltijas jūras piekrastes kūrortu Raušenu, mūsdienu Svetlogorsku. Kādreiz tā bija turīgo kēnigsbergiešu iemīļota atpūtas vieta, kas saglabājusi savu šarmu arī šodien – klusas, līkumotas ieliņas, pasaku mājiņas ar sarkaniem dakstiņu jumtiem un tornīšiem, brīnišķīga balto smilšu pludmale, krastmalas promenade ar saulespulksteni un neaizmirstami skati uz baltajām smilšu kāpām. Vakarā atgriešanās Kaļiņingradā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Kaļiņingradā.

 

3. diena
Brokastis. Izbraukšana uz Lietuvu. Pēc vēlēšanās Jums būs iespēja doties ekskursijā «Jūra, smiltis un putnu balsis» (Kuršu kāpa). Šī ir tikšanās ar pārsteidzošu, trauslu smilšu pasauli starp Baltijas jūru un Kuršu līci. Jūs apmeklēsiet putnu apgredzenošanas staciju Zooloģijas institūtā RAN, apskatīsiet ceļojošās kāpas līča krastā un apmezotās kāpas, kuru augstums ir līdz 40 metriem virs jūras līmeņa, kā arī apmeklēsiet ekoloģisko maršrutu «Dejojošais mežs», kur koku stumbri izlokās visdīvainākajos veidos. Skatu laukums Efas kāpā, no kura paveras skats uz visu daudzveidīgo kāpu ainavu: jūru, līci, priežu mežiem, balto smilšu tuksnesi un majīgajiem Pilkopes ciemata namiņiem ... Pēc vēlēšanās būs iespēja ieturēt pusdienas, kuras tiks pagatavotas speciāli Jums, no svaigi noķertām zivīm (par papidus maksu 10 EUR). Pēc pusdienām - izbraukšana uz mājām. Dodamies uz mājām, braucot pāri Kuršu kāpai. Pietura Lietuvas pilsētā Neringa.  Pārbrauciens ar prāmi pāri Kuršu kāpai. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

 

Ceļojuma cena:
€ 170.00 (1 vieta autobusā)
€ 70.00 (papidvieta autobusā)
€ 60.00 (piemaksa par 1- vietīgu numuru SINGL viesnīcā)

 

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
- Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā.

 

Papildus izmaksas / "par papildus samaksu":
- Medicīniskā apdrošināšana – 3 € (personām līdz 65 gadiem) / 6 € - (vecākiem par 65 gadiem);
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: «Dzintara krasta noslēpumi» : 40 €;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursija Nr.1 = Maksājot Rīgā = 35.00 €/30 € - bērniem līdz 13 gadiem (12.99).

- Bezmaksas elektroniskās vīzas uz Kaļiningradu noformēšana birojā (Latvijas pilsoņiem): 5 €;
- Pusdienas Kuršu kāpā (jāpiesaka un jāapmaksā iepriekš): 10 EUR.

 

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta laisaņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
* Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

 

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti ceļot uz Krieviju:
- Pase, kuras derīguma termiņš ir ne mazāks kā 6 mēneši līdz atgriešanās datumam un apdrošināšanas polise;
- Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) pase un dzimšanas apliecība, ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.
- Latvijas Pisoniem - vajag noformēt vīzu uz Krieviju.
- Elektroniskā vīza ir bezmaksas. Elektroniskās vīzas noformēšanas termiņš ir līdz 4 kalendārajām dienām.
- Obligāti nepieciešama veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) Krievijas Federācijā nedarbojas.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus