Katalogs

HOLANDE PAVASARA KRĀSĀS

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 22.04.2020
Dienas: 5
Cena no: 265.00 EUR

 

€ 265.00 (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Minstere – Amsterdama – Keukenhofas ziedu parks - Ziedu parāde
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 22.04.2020. – 26.04.2020. (5 dienas /visas naktis viesnīcās)

 

1.diena – 22.04.2020. Rīga - Polija
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robeža.( Slubice/apkārtne)

 

2.diena – 23.04.2020. Vācija. Minstere.
Brokastis. Pastaiga vēsturiski nozīmīgā un arhitektūras šedevriem bagātajā Vācijas pilsētā Minsterē. Pilsētaslepnums ir greznās gotiskā un baroka stila celtnes - iespaidīgais rātsnams, Sv.Paula doms, Sv.Lamberta un „Ūdens” baznīca, brīnumskaistā bīskapa rezidences pils, 18.gs. savrupnams Erbdrostenhofa un dzīvības pilnais Principalmarkt laukums ar greznu senatnīgu apbūvi, kafejnīcas un krodziņi. Nakts viesnīcā Holandē.

 

3.diena – 24.04.2020. Keukenhofas ziedu parks un Amsterdama. 
Izbraukuma ekskursija Nr.1 “Keukenhofas ziedu parks, Amsterdama” par papildus samaksu – 55 €.
Brokastis. Skaistākais pavasara ziedu parks Keukenhof ar nesaskaitāmām tulpēm, narcisēm, hiacintēm, krokusiem u.c., krāsainiem ziedu laukiem, mākslinieciski veidotām kompozīcijām un karaliskiem paviljoniem, kuros var aplūkot iespaidīgu ziedu dažādību sākot no ceriņiem līdz orhidejām, nopirkt suvenīrus un nobaudīt kafiju. Šo krāšņo ziedu pasaku ik pavasari brauc apbrīnot cilvēki no visas pasaules.
Turpinājumā kosmopolītiskā Amsterdama. Tā ir neatkārtojama un pasaulē plaši izslavētā pilsēta, kas uzbūvēta uz ūdens un iesaukta par „Ziemeļu Venēciju”: Damm laukums, Karaliskā pils, Jaunā baznīca, Rembranta laukums, ziedu tirgus, Monētu tornis, svaru māja, neskaitāmi kanāli, tilti velosipēdu rindas un „sarkanais kvartāls”. Iespējas apmeklēt V. van Goga vai Madam Tisso muzeju, iegādāties suvenīrus, nogaršot holandiešu kārumus. Dienas noslēgumā iespēja doties braucienā ar kuģīti pa pilsētas kanāliem, kas ļaus ieraudzīt pilsētu no cita skatu punkta un noteiktiJums sniegs neaizmirstamus iespaidus.
Nakts viesnīcā Holandē.

 

4.diena – 25.04.2020. Holandes gada notikums - Ziedu parāde.
Brokastis viesnīcā. Ziedu parāde - unikāls un grezns pasākums, kādu Holandē varam piedzīvot tikai vienu reizi gadā. Automašīnas un lielas platformas rotā miljoniem pavasara ziedu skulptūras, visapkārt virmo reibinošs ziedu aromāts, acis priecē žilbinoša krāsu bagātība, neiedomājamas fantāzijas lidojums, liels ieguldīts darbs un absolūts skaistums. Pēc parādes dodamies pāri Vācijai līdz viesnīcai Polijā.

 

5.diena – 26.04.2020. Mājupceļš līdz Rīgai.
Brokastis. Tranzīta brauciens pāri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās mājās.

 

Ceļojuma cena:
€ 310.00 (1 vieta autobusā)
€ 410.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 125.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

 

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izdevumi:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € ( līdz 65 gadiem ) / 10 € ( 65+ )
- izbraukuma ekskursija Nr.1 - Keukenhofas ziedu parks, Amsterdama – 55,00 €

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1;= Maksājot Rīgā = 45.00 euro/35 € - bērniem līdz 12 gadiem (11,99)

- Brauciens ar kuģīti – 16 €
- Madam Tisso muzejs – 23,50 €
- Van Goga muzejs – 19 €
- Keukenhofas ziedu dārzs – 18 €
(Ieejas biļetēm norādītas 2019. gada cenas. Tās var mainīties!)

 

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta laisaņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgisazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arīrepatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vaismagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, taiskaitā pases, drošībai
.

 

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus