Katalogs

Norvēģijas fjordu panorāma

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 03.08.2017.
Dienas: 7
Cena no: 330.00 EUR
Stokholma – Oslo – Sognefjords – Bergena
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 03.08.2017. (7 dienas / visas naktis viesnīcās - kuģa 4-vietīgas kajītēs)

1.diena. Nakts uz prāmja. Rīga – Stokholma.
Plkst.16:00 tikšanās Rīgas pasažieru ostā, lai plkst.17:30 dotos ceļā ar prāmi Rīga – Stokholma (M/S Romantika). Uz prāmja muzikāla izklaides programma, tax-free veikali, kafejnīca, bārs, bufete, vakariņas restorānā par papildus samaksu. Nakts uz prāmja.

2.diena. Stokholma – Oslo.
Brokastis – zviedru galds uz prāmja no plkst.7:00 līdz 10:00 par papildus samaksu.
Ierašanās Zviedrijas galvaspilsētā - Stokholmā plkst.10:30. Tā atrodas starp Baltijas jūru un Melarēna ezeru, uz 14 salām, tāpēc tiek saukta par “Ziemeļu Venēciju”. Brīvais laiks Stokholmā. Mēs iesakām individuāli doties pastaigā pa Stokholmas vecpilsētu – Galma Stad, kas ir patiess arhitektūras un mākslas baudījums ikvienam, vai iepazīt Jūgordena salu. Šīsala ir ievērojama pilsētas daļa, kas atrodas pašā Stokholmas centrā. Šo salu pilnīgi noteikti ir vērts apmeklēt, jo tur vienuviet ir apskatāmi vairāki muzeji, pārvēršot braucienu uz salu par veselu piedzīvojumu. Tur apskatāms ir Vasa muzejs, Astrīdas Lindgrēnas muzejs “Junibakena”, brīvdabas muzejs Skansens, Ziemeļu muzejs, ūdens muzejs Akvārijs, Kuģu muzejs, Bioloģijas muzejs. Tāpat uz salas ir interesantais atrakciju parks Grun Land, kuram ir jau vairāk nekā 100 gadu ilga vēsture. Uz salu ir iespējams nokļūt gan pastaigājoties no Galma Stan (~30 minūtes), gan ar tramvajiņu (~10 minūtes), gan ar kruīza kuģīti (~10 minūtes, piestātne pie Slussen tilta). Tramvajiņš kursē līdz pat salas galam, no kura, dodoties nelielā pastaigā, pavērsies brīnišķīgs skats uz Sēdermalmi un, ja paveiksies, tieši garām aizpeldēs kāds liels kruīza kuģis. Brauciens Oslo virzienā. Nakts viesnīcā Oslo apkārtnē.

3.diena. Oslo – Vossevangen.
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija Norvēģijas galvaspilsētā Oslo. Vikingu galvaspilsēta atrodas fjorda krastos un atgādina kūrortpilsētu, no ūdens malas paveras skaists skats uz pilsētas rātsnama augstajiem torņiem, Akerbriges krastmalu un Akerhuss cietoksni, bet pastaigājoties pa Karl Johans gate redzēsiet Doma baznīcu, parlamentu, Universitāti un karaļpili. Viens no galveniem pilsētas apskates objektiem ir slavenais Gustava Vīgenda parks, kurā apskatāmas 227 monumentālas skulptūras, kas attēlo cilvēka mūža gājumu. Ne mazāk interesanti ir aizbraukt uz Bigdeja pussalu un apmeklēt slavenāko Norvēģijas muzeju – Kon-tiki, turpat var ieskatīties Vikingu laivu vai kuģa Fram muzejā. Brauciens līdz viesnīcai Vossevangen pilsētas apkārtnē. Nakts viesnīcā.

4.diena. Sognefjords.
Brokastis. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Sognefjords (par papildus samaksu - 40 € un biļete par minikruīzu - 45 €).
Brauciens līdz lielākajam Norvēģijas fjordam Sognefjordam, kas no Norvēģu jūras iespiežas sauszemē vairāk nekā 200km garumā, šo fjordu apņem stāvi klinšaini kalni ar iespaidīgām virsotnēm, kuri paveroties atklāj skatu uz gleznainiem maziem ciematiņiem ar koka baznīcām. Fjordam ir vairāki atzari, tai skaitā Nerojfjords, kas ir tik šaurs, ka liekas, ka tajā iebraucis kuģis pazūd tunelī. Varenajā fjordu valstībā tiek piedāvāti dažādi kruīzu maršruti, dosimies minikruīzā pa Sognefjordu. Brauciens ar Flamsbānīti pa skaistāko Norvēģijas dzelzceļa panorāmas maršrutu.
Atgriešanās viesnīcā.

5. diena. Bergena.
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Bergena (par papildus samaksu - 40 €).
Norvēģijas skaistākā pilsēta Bergena atrodas gleznainā vietā, starp septiņiem kalniem un septiņiem fjordiem, viduslaikos tā bija viena no galvenajām Hanzas tirgoņu pilsētām, saglabājusi unikālu tā laika tirgoņu koka arhitektūras kvartālu Briggenu, cietoksni, katedrāli un dievnamus, bet fjorda pretējā pusē paceļas mūsdienīgi kvartāli un labi apskatāma Bergenas osta. Bergenas viesus priecē iespēja uzbraukt ar funikulieri Flejena kalnā, papriecāties par pilsētas panorāmu, apmeklēt zivju tirdziņu ar Ziemeļjūras dabas veltēm un suvenīriem, apskatīt jūras akvāriju vai kādu no pilsētas muzejiem.
Iespējas apskatīt Bergenu ar tūristu minivilcieniņu "Bergen Express" vai pastaigājoties kopā ar grupas vadītāju. Brauciens Oslo virzienā. Nakts viesnīcā Oslo apkārtnē.

6.diena. Oslo – Stokholma..
Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Stokholmai. Plkst.17:00 atiet prāmis Stokholma – Rīga. Nakts uz prāmja (M/S Romantika), Uz prāmja muzikāla izklaides programma, tax-free veikali, kafejnīca, bārs, bufete, vakariņas restorānā par papildus samaksu.

7.diena. Rīga.
No plkst.08:00 – 11:00 uz prāmja ir pieejamas brokastis – zviedru galds par papildus samaksu. Plkst.11.00 prāmis ierodas Rīgas ostā.

Ceļojuma cena:
€ 430.00 (1 vieta autobusā)
€ 530.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 180.00 (piemaksa par vienvietīgu numuru SNGL)
€   75.00 (piemaksa par divvietīgu kajīti B2) no cilvēka
€   25.00 (piemaksa par trisvietīgu kajīti B3) no cilvēka

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Brauciens ar prāmiRīga – Stokholma un Stokholma – Rīga, ar nakšņošanu 4-vietīgās kajītēs;
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- izbraukuma ekskursija Nr.1 uz Sognefjordu (4.diena): 40 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2 uz Bergeni (5.diena): 40 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2;= Maksājot Rīgā = 70.00 €

- Minikruīzs pa Sognefjordu: 45 €;
- Ekskursijas brauciens ar vilcienu «Flambānis»: ~395 NOK;
- Bergen-express: ~150 NOK;
- Funikulieris Fleja kalnā: ~85 NOK;
- Fram muzejs: 100 NOK;
- Kon Tiki: 90 NOK;

Ieejas biļetes muzejos Stokholmā:
- ABBA muzejs: 195 SEK (bērniem no 7-15 gadiem: 65 SEK);
- Ūdens muzejs Akvārijs: 100 SEK (bērniem no 6-15 gadiem - 60 SEK, no 3-5 gadiem: 40 SEK);
- Vasa muzejs: 130 SEK (bērniem līdz 18 gadiem: bezmaksas);
- Astrīdas Lindgrēnas muzejs: 159 SEK (bērniem no 2-15 gadiem: 139 SEK);
- Brīvdabas muzejs Skansen: 100 SEK (bērniem no 6-15 gadiem: 60 SEK);
- Ziemeļu muzejs: 100 SEK (bērniem līdz 18 gadiem: bezmaksas);
- Bioloģijas muzejs: 65 SEK (bērniem no 6-15 gadiem: 25 SEK)

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus