Katalogs

Jaunais 2018. gads Krakovā

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 30.12.2017
Dienas: 4
Cena no: 140.00 EUR
Čenstahova (Jasna Gura) – Krakova – Polijas Tatru kalni – Varšava
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 30.12.2017 (4 dienas / visas naktis viesnīcās) 

1.diena – 30.12.2017. (sestdiena).
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Lietuvu. Pēcpusdienā ierašanās Polijas galvaspilsētā Varšavā. Varšavas vecpilsētas apskate: Zigmunda II kolonna, karaļa pils, Sv.Jāņa katedrāle un vecpilsētas laukums ar nāriņas strūklaku. Izbraukšana uz Krakovu. Nakts viesnīcā.

2.diena – 31.12.2017. (svētdiena) Krakova.
Brokastis. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Krakovas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus maksu - 10 €): Vāveles pils, pūķa ala, vecpilsētas laukums, nocietinājumu tornis Barbakāns u.c. Brīvais laiks pilsētā. Vakarā centrālajā pilsētas laukumā notiek krāšņs koncerts, kurā piedalās labākie Polijas estrādes mākslinieki. Pusnaktī krāšņs salūts. Nakts viesnīcā.    

3.diena – 01.01.2018. (pirmdiena).
Brokastis. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Zakopane (par papildus samaksu - 25 €). Jums būs iespēja baudīt ziemas priekus-slēpot vai nodarboties ar snovbordu, uzbraukt Gubalovkas kalnā(1122m) un mazliet pastaigāt pa kalnu taciņu, noraugoties uz sniegoto Tatru panorāmu. Pēcpusdienā katram būs iespēja individuāli apgūt Zakopanes galveno ielu – Krupowki. ,,Bulta tūrs” iesaka nogaršot kūpinātos sierus , kā arī iegādāties kādu jauku suvenīru mājniekiem. Nakts viesnīcā.

4.diena – 02.01.2018. (otrdiena).
Brokastis. Izbraukšana uz Čenstohovu – Polijas garīgo centru. Iepazīšanās ar Jasna Guras klosteri – redzēsim gan kostera dārgumus , gan arī slaveno Sv. Jaunavas Marijas svētbildi. Izbraukšana uz mājām. Lietuva. Vēlu vakarā(naktī) atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 175.00 (1 vieta autobusā)
€ 235.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€    70.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Krakovas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā - 10 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: Zakopane - 25 €.

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = maksājot Rīgā = 30 €;
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = maksājot Rīgā = 26 € (bērniem līdz 13 gadiem (12.99)).

- Čenstohova (ziedojums) – 10 PLN

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus