Katalogs

Jaunais 2019. gads Varšavā - gaismas svētki un Kopernika brīnumi!

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 30.12.2018
Dienas: 3
Cena no: 120.00 EUR
Varšava - "Gaismas labirintu" un "Fantāzijas dārzs" Vilanovā - Kopernika zinātnes centrs - Komplekss Lazienki
Pieteikties

Iepriekšpārdošana akcija - € 120.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Izbraukšanas datums: 30.12.2018 – 01.01.2019 (3 dienas / 2 naktis viesnīcā)

Pasakainā Varšava pārvēršas par neprātīgu jautrības karnevālu! Visapkārt petardes, uguņošana, raibas uguntiņas un viesmīlīgi pilsētnieki, kas visus apbur ar savu draudzīgumu un sirsnīgumu. Jauno gadu sagaidot, Varšava pārtop par neaprakstāmi skaistu un pasakainu vietu, kur cilvēki steidz doties ielās, lai ļautos svinībām.

1. diena. 30.12.2018. Gaismas labirintu un Fantāzijas dārzs Vilanovā.
Izbraukšana no Rīgas agri no rīta. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Pēcpusdienā ierašanās Varšavā. Brīvais laiks Varšavā, lai papusdienotu. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.1: "Gaismas labirints" un "Fantāzijas dārzs" Vilanovā (par papildus samaksu - 25 €, uzmanību - ieejas biļete gaismas parkā ir iekļauta cenā). "Gaismas labirints" - ziemas atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tā ir gaismas instalācija ar vairāk nekā 1000 kv.m. platību, kas izdekorēta ar vairāk nekā 150 tūkstošu krāsainām lampiņām. Un "Fantāzijas dārzs", kur pasakainas gleznas un ainavas atdzīvojas pateicoties radītajiem skaņu efektiem. Nakts viesnīcā Varšavā.

2. diena. 31.12.2018. Kopernika zinātnes centrs.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Varšavā, kura laikā mēs aicinām Jūs apmeklēt «Kopernika zinātnes centru»  (ieejas biļete: 35 PLN - !!Uzmanību - Vizīte ir jāpiesaka birojā un laicīgi, jo biļešu pieejamība ir ierobežota!). Šī ir vieta, kur var lēkāt, skriet, aiztikt eksponātus un patstāvīgi veikt eksperimentus. Piemēram, galerijā “Dzīve kustībā”, katrs personīgi var pārliecināties, kā juties astronauts Nils Ārmstrongs, kad viņš spēris pirmos soļus uz Mēness. Toties galerija “Gaismas zona” ir lieliska vieta tiem, kuri mīl kriminālas mīklas, un galerijā “Cilvēks un apkārtējā vide” pats šīs vietas apmeklētājs kļūst par eksponātu.
Brīvais laiks
vai ekskursija Nr.2  pa Varšavu vietējā gida pavadībā (par papildus maksu - 10 €). Ekskursijas laikā Jūs aplūkosiet Polijas galvaspilsētas brīnišķīgo arhitektūru un uzzināsiet daudz jauna par poļu karaļu un aristokrātu dzīvi, aizraujošus faktus, interesantus notikumus par leģendārām personībām, kuras atstājušas savas pēdas Varšavas un visas valsts vēstures lappusēs. Jūs paviesosieties pašā vecpilsētas sirdī Tirgus laukumā, kuru rotā pilsētas simbols – Vislas nāriņa, apskatīsiet viduslaiku pilsētas mūrus, cietoksni Barbakānu, Sv.Jana katedrāli, karaļu pili un neskaitāmus šīs lieliskās pilsētas pieminekļus.

❄Jaunā gadā sagaidīšana! ❄

Grūti, pat neiespējams, aprakstīt vārdos šīs pilsētas atmosfēru, kur visi gatavojas Jaunā gada sagaidīšanai. Visu baznīcu zvanu skaņas, kas liek garāmgājējiem sastingt apbrīnā, neskaitāmas eņģeļu statujas, kas atrodamas visas pilsētas ielās, vainagi, kas joprojām rotā māju durvis, tā visa ir pirmssvētku Varšava. Aicinām Jūs sagaidīt Jauno gadu Varšavas vecpilsētā pie karaļpils – tas tradicionāli tiek sagaidīts tieši šeit! Pusnaktij iestājoties, debesis burtiski pārtop uguņojošā krāsu un gaismiņu lavīnā, piepildot to neredzētos un krāšņos uguns ziedos! Šeit redzētais, piedzīvotais, izjustais noteikti paliks Jūsu atmiņās. Nakts viesnīcā Varšavā.

3. diena. 01.01.2019. Komplekss Lazienki.
Brokastis viesnīcā. Pēc Jaunā gada sagaidīšanas un patīkamajām emocijām, mēs ar Jums dosimies uz sirdij vistuvāko vietu – mājup. Bet pirms mēs to darām, mēs vēl apmeklēsim Lazienki kompleksu. Komplekss Lazienki ir lielākais parks Varšavā, kurā ietilpst 76 hektāru liels dārzs un dažādi arhitektoniski/vēsturiski objekti. 18.gadsimtā dārzs tika izveidots no jau esoša meža, bet šodien tā ir pilsētnieku iemīļotākā pastaigu vieta, šeit atrodas dažādi muzeji, notiek kultūras, zinātnes un izklaides pasākumi. Brauciens mājup. Polija, Lietuva, Latvija, ar pieturām. Vēla atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 150.00 (1 vieta autobusā)
€ 210.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€    75.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Akcija! € 120.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem), nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 2 € (līdz 65 gadiem) / 4 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: "Gaismas labirints" un "Fantāzijas dārzs" Vilanovā - 25 €;
- ekskursija Nr.2: "Varšava" vietējā gida pavadībā - 10 €.

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1, Nr.2 = maksājot Rīgā = 30 €;
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1, Nr.2 = maksājot Rīgā = 25 €/bērniem līdz  12 gadiem (11.99).

Papildus izmaksas/ ieejas biļete:
- Ieejas biļete «Kopernika zinātnes centra»: 35 PLN;
- Personīgie tēriņi ārpus programmas.

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Top 10 ceļojumi
Polija
120.00 EUR
24/12/2018 - 28/12/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Polija
145.00 EUR
23/12/2018 - 27/12/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Somija
260.00 EUR
23/12/2018 - 27/12/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Čehija
199.00 EUR
22/12/2018 - 26/12/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Grieķija
420.00 EUR
18/10/2018 - 22/10/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Dānija
195.00 EUR
20/10/2018 - 24/10/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Šveice
EUR
28/12/2018 - 31/12/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus