Katalogs

Ziemassvētki Krakovā un ziemas prieki Zakopanē!

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 23.12.2018
Dienas: 4
Cena no: 145.00 EUR
Varšava - Krakova - Zakopane - Čenstahova
Pieteikties

Iepriekšpārdošana akcija - € 145.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Izbraukšanas datums: 23.12.2018. – 26.12.2018. (4 dienas / visas naktis viesnīcā)

1.diena. 23.12.2018. Varšava.
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļš caur Lietuvu. Pēcpusdienā ierašanās Polijas galvaspilsētā Varšavā. Brīvais laiks vai pastaigas ekskursija pa pilsētu vietējā gida pavadībā (par papildus maksu - 10 €). Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet Polijas galvaspilsētas brīnišķīgos arhitektūras ansambļus un uzzināsiet daudz jauna par karaļu un aristokrātijas dzīvi. Jūs iepazīstinās ar interesantiem faktiem, spilgtiem notikumiem un leģendārām personībām, kas ir atstājušas savus nospiedumus Varšavas un valsts vēsturē. Jūs redzēsiet tirgus laukumu ar pilsētas simbolu - nāriņu, Sv.Jāņa katedrāli, karaļa pili, Krakovs priekšpilsētu, un citas svarīgas vecpilsētas apskates vietas. Pils laukumā mirdzēs 25 metru augstā Ziemassvētku egle! Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā Krakovas apkaimē.

2.diena. 24.12.2018. Ziemassvētku vakars Krakovā!
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Krakovas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus maksu - 10 €). Krakova ir trešā lielākā pēc iedzīvotāju skaita pilsēta Polijā, šeit dzīvo apmēram 760 tūkstoši iedzīvotāju. Ekskursija pa vecpilsētu: Karaliskā Vāveles pils, katedrāle un Zigmunda zvanu tornis, Barbakans, Tirgus laukums – viens no lielākajiem Eiropas laukumiem, Rātsnama tornis, Sv. Voiceha baznīca, piemineklis Adamam Mickevičam, Zbaracki pils, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, bīskapu pils, Kazimežs – ebreju kvartāls, Krakovas akadēmija.
Pastaiga pa tirgus laukumu un piedalīšanās Ziemassvētku gadatirgū! Jūs saņemsiet ne tikai estētisku, bet arī gastronomisko baudu! Ziemassvētku tirdziņā var iegādāties dažādas Ziemassvētku dāvanas: unikālus izgatavotus Ziemassvētku eglīšu rotājumus, mājas rotājumi, keramiku, koka – vilna – stikla izstrādājumi, juvelierizstrādājumi, dāvanas, kalendāri. Tāpat kā katru gadu, Krakova gatavo apmeklētājiem bagātu kulinārijas piedāvājumu: Šeit jūs varat nobaudīt izcilus tradicionālos grila ēdienus, viena no populārākajiem poļu ēdieniem – pierogi (pelmeņiem līdzīgi) un cepti kartupeļi. Būs iespējams iegādāties Austrijas sieru un desiņas, izbaudīt karstvīnu vai kvasu. Protams, būs ari Ziemassvētku labumi: karameļu grauzdēti rieksti, marcipāna izstrādājum un tradicionālās kūkas. Atgriešanās viesnīcā. Ziemassvētku vakars: medus piparkūkas, sarkanvīns un mandarīni. Ziemassvētku apsveikums no BULTA-TŪRS. Nakts viesnīcā. Vēlu vakarā, tiem, kuri vēlas - baznīcas Ziemassvētku mises apmeklējums (patstāvīgi)!

3.diena. 25.12.2018. Zakopane.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Zakopane (par papildus samaksu - 25 €).
Pastaiga pa pilsētu. Zakopanes galvenā iela Krupovka (Krupowki). Šeit Jūs varēsiet atrast gan romantiskās noskaņās iekārtotus restorāniņus un bārus, gan kafejnīcas un suvenīru veikaliņus un kioskus ar dažādiem sīkumiem. Šī iela pilnībā ir paredzēta gājējiem un viņu labsajūtai. Tā vijas cauri gandrīz visai pilsētai un nonāk pie lielā Zakopanes tirgus laukuma, no kura var nokļūt pie funikuliera, kas ved Gubaluvka kalnā. Ja ir vēlēšanās, ar funikulieri iespējams uzbraukt kalnā (~ 5 €). Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4.diena. 26.12.2018. Čenstahova.
Brokastis viesnīcā. Čenstohova - Polijas reliģiskais centrs. Jasna Gora – ļoti slavena svētceļojumu vieta Eiropā. Klosteris ir populārs ar Čenstohovas Dievmātes ikonu, kas rada brīnumus un kurai piedēvē pārdabiskas spējas. Šo ikonu ciena un pielūdz gan katoļi, gan arī pareizticīgie no visas Polijas un centrālās Eiropas. Saskaņā ar tradīciju, to radīja Svētais Luka. Sakarā ar tumšo ikonas nokrāsu, to dēvē arī par „Melno Madonnu”. Tā kā ikona dara brīnumus, tad daudzi cilvēki cenšas pateikties par brīnumiem, kurus tā izpilda. Čenstohovā ir izveidots speciāls muzejs, kurā glabājas to cilvēku dāvanas, kuriem tā ir palīdzējusi. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 175.00 (1 vieta autobusā)
€ 255.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€    65.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Akcija! € 145.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem), nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Krakovas pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā - 10 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Zakopane - 25 €.

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = maksājot Rīgā = 30 €

- Pastaigas ekskursija pa Varšavu vietējā gida pavadībā - 10 €;
- Čenstohova (ziedojums) - 10 PLN.

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Top 10 ceļojumi
Polija
120.00 EUR
24/12/2018 - 28/12/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Polija
145.00 EUR
23/12/2018 - 27/12/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Šveice
EUR
28/12/2018 - 31/12/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus