Katalogs

Bratislava - Budapešta - Vīne

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 10.03.2018
Dienas: 5
Cena no: 155.00 EUR
Rīga - Lietuva - Polija - Slovākija/Bratislava - Ungārijā/Budapešta - Austrija/Vīne - Polija - Lietuva - Rīga
Pieteikties

Iepriekšpārdošana akcija - € 155.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Izbraukšanas datums: 10.03.2018 (5 dienas / visas naktīs viesnīcās)

1.diena.
Plkst.6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena. Bratislava.
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija vietēja gida pavadībā: Bratislava (par papildus samaksu 10 €).
Brauciens cauri Polijai. Ierašanās Slovākijā. Donavas skaistule, pēcpusdienā apskatīsim Slovākijas galvaspilsētu Bratislava, pils - cietoksnis, Sv. Martina katedrāle, vecpilsētas laukums, nacionālais teātris, parlamenta ēka un Mihaila vārti. Laipni lūdzam Bratislavā, kur no senseniem laikiem ir saglabājušās laba ēdiena un lieliska vīna tradīcijas. Pastaigāsimies pa bijušo viduslaiku piepilsētu, kas atrodas pie pilsētas mūriem un saglabājusies līdz mūsdienām. Brīvs laiks pilsētā. Iespējas izbraukt no pilsētas centra vīndaru rajona virzienā un kādā no tipiskajiem vīna pagrabiņiem iepazīt un nodegustēt  Slovākijas nacionālos vīnus. Nakts viesnīcā pie Bratislavas.

3.diena. Budapešta.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Bratislavā
vai izbraukuma ekskursija Nr.1 uz Budapeštu - (par papildsamaksu 30 €).
Izbraukums uz Budapeštu. Budapešta - Ungārijas galvaspilsētā gluži vai simboliski līdzeno Peštu un kalnaino Budu savieno Donava, izveidojot pilsētas nosaukumu. Peštas pusē Donavas rāmajos ūdeņos spoguļojas Valsts Parlamenta ēka un atspīd promenādes ugunis, upes pretējā krastā ar krāsaino jumtu lepojas Mātjāša katedrāle un varenās karaļpils siluets. Budapešta ir dinamiska pilsēta, kurā mierīgi līdzās sadzīvo Romas impērijas, turku valdīšanas laika un mūsdienu pieminekļi. Jums būs iespēja redzēt: Budas pilskalnu, Matiaša baznīcu, Zvejnieku bastionu, karaļpili, Donavas tiltus un pilsētas panorāmu, Andraši bulvāri, Vajdahunjadi pili, Varoņu laukumu. Piedāvājam Budapeštas panorāmas braucienu ar kuģīti pa Donavu. Brīvais laiks Budapeštā, jums būs iespēja iegādāties “Hungaricum” suvenīrus un lieliskus ungāru vīnus. Atgriezīsimies nakšņot uz viesnīcu pie Bratislavas.

4.diena. Vīni.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Bratislavā
vai izbraukuma ekskursija Nr.2 uz Vīnī - (par papildsamaksu 25 €).
Braucam uz Austrijas galvaspilsētu - Vīni. Pastaigas ekskursija kājām licenzēta gida pavadībā: Rātslaukums, Parlaments, Hofburg imperatoru rezidence. Ja Vīne ir Eiropas sirds, tad Hofburga ir Vīnes sirds. Pilsētas simbols - Sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām - Vīnes opera. Brīvajā laikā jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J.Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, dārgumu krātuvi, Ringstrasse bulvāri, pastaigāties pa Vīnes izsmalcinātajām veikalu ieliņām. Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu - Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā Vīnē! Atgriešanās Bratislavā un brauciens uz Poliju, kur paredzēta nakšņošana viesnīcā.

5.diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Īsa pietura Polijā iepirkšanai lielveikalā AUSHAN (www.auchan.pl). Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 210.00 (1 vieta autobusā)
€ 310.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
- Izbraukuma ekskursija Nr.1 uz Budapeštu - 30 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr.2 uz Vīnī - 25 €;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = 45.00 € / 41.00 euro - bērniem līdz 13 gadiem (12.99)

- Ekskursija «Bratislava» - 10 €;
- Brauciens Budapešta ar kuģīti pa Donavu - 15 €;
- Vīnu degustācija Slovākijā - 12.00 €;
- Vīnes muzeji - no 10 €;
- Pusdienas no 15 €;
- Pusdienas Budapešta no 1500 HUF

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus