Katalogs

Slovēnija - Austrija - Itālija… kur Alpi satiekas ar jūru

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 16.08.2020
Dienas: 7
Cena no: 285.00 EUR

 

€ 285.00 (Iepriekšpārdošana tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Grāca – Trieste – Miramares pils – Pirana – Venēcija – atpūta pie jūras Lido di Jesolo – Postojnas alas un Predjamas pils – Ļubļana – Bādene
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 16.08.2020 (7 dienas / visas naktis viesnīcās)

 

1. diena.
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā, netālu no Čehijas robežas.

 

2.diena - Grāca
Brokastis. Grāca - Štīrijas izsmalcināta un aristokrātiska galvaspilsēta ar īpašu atmosfēru, kur apskatīsim tās gleznaino vecpilsētu un renesanses arhitektūru. Pastaigājoties pa pilsētas vēsturisko centru apskatīsim: Mauzoleju, kas ietver imperatora Ferdinanda II un viņa sievas kapa vietu, pils arhitektūras kompleksu- Hābsburgu rezidenci, Sv.Egidiusa katedrāli. Grācas vecpilsētas ieliņas vilina ar gotikas un renesanses arhitektūru. Kāpjot pa unikālām, stāvām akmens trepēm ieraudzīsim Jezuītu koledžu un Landhaus- Austrijas agrīnās renesanses pērli. Grāca pārsteidz arī ar satriecošiem modernās arhitektūras paraugiem – Kunsthaus – Modernās mākslas muzeju Mūras upes krastā un Murinsel- tērauda salu Mūras upē. Lai apskatītu skaisto pilsētas panorāmu, iespējams pacelties ar funikulieri vai liftu Šlosberga kalnā un paskatīties uz pilsētu no putna lidojuma augstumiem, ieraudzīsim Grācas simbolu pulksteņtorni, Glokkerturm torni, Kazemātus un c. Nakts viesnīcā Udines rajonā.

 

3. diena. Adrijas jūras piekrastes pērles: Miramares pils – Trieste – Pirana (atpūta pie jūras).
Brokastis viesnīcā. Atpūta vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Adrijas jūras piekrastes pērles: Miramares pils - Pirana - Trieste (par papildus samaksu: 45 €).
Pasakainā Miramares pils (Castello di Miramare) Triestes apkaimē – Ferdinanda Maksimiliāna fon Habsburga XIX gs. rezidence, kas nedaudz atgādinot „Baltu bezdelīgas ligzdu”. Pie pils atrodās lieliski iekārtots parks ar eksotiskajiem augiem. Parka un pils apmeklējums (ieejas biļetes parkā un pilī jāapmaksā papildus).
Dienas turpinājumā Triestes pilsētas apmeklējums (Itālija). Trieste ir jauka, rosīga pilsētā Adrijas jūras krastā kurai piemīt valdzinoš krāšņumš un ir vērojams kontrasts starp kalnu ainavām un jūras piekrasti. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā, krievu valodā: Vienotības laukums, rātsnams, pils, romiešu teātris, Sv. Antonija baznīca, kanāls.
Dienas noslēgumā brauciens gar Adrijas jūras Slovēnijai piederošo 46 km garo piekrasti uz Piranas pilsētu, kas ir viens no populārākajiem Slovēnijas piejūras kūrortiem ar venēciešu laika gotisko arhitektūru, šaurajām ieliņām, patīkamu Vidusjūras klimatu. Pastaiga pilsētā. Pēc pilsētas apmeklējuma iespējams atpūsties pie jūras, tāpēc noderēs līdz paņemtie peldēšanas piederumi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 

4. diena. Slovēnija: Postojnas alas: Slovēnijas skaistākā pils Predjamski grad – mīlestību pilsēta: Ļubļana.
Brokastis viesnīcā. Atpūta vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Postojnas alas – Slovēnijas skaistākā pils Predjamski grad – Ļubļana (par papildus samaksu: 45 €).
Dosimies aizraujošā braucienā līdz Postojnai. Postojnas alu apmeklējums (ieejas biļetes alās un pilī jāapmaksā papildus) - vienas no lielākajām alām Eiropā. Ar vilcieniņu nolaidīsimies līdz pazemes greznajām zālēm, kuras ir izveidojušās dažādos līmeņos un kaut kur dziļā pazemē mājo alu dzīvnieciņš Proteus Anguinus – īpatnēja zivs cilvēka ādas krāsā.... Dienas turpinājumā Slovēnijas skaistākā pils Predjamski grad, izbūvēta klintīs virs alām un pazemes koridoriem, apvīta romantiskām, ar senu vēsturi saistītām leģendām par drosmīgo bruņinieku un laupītāju Erazmu.
Un dienas noslēgumā - Mazās Eiropas valsts romantiska galvaspilsēta Ļubļana, pazīstama kā „mazā Prāga”. Vakara ekskursijas laikā : iepazīsimies ar izcilā arhitekta Jozefa Plečnika tiltiem un apbūvi Ļubļaņicas upes krastmalā, jauko kvartālu ap pilskalnu, rātsnamu, katedrāli, filharmoniju un universitāti. Tā ir pasaka gan bērniem, gan pieaugušiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 

5. diena. Venēcija – neskaitāmo kanālu un gondolu pilsēta. Atpūta pie jūras Lido di Jesolo.
Brokastis viesnīcā. Atpūta vai izbraukuma ekskursija Nr. 3: Venēcija - atpūta pie jūras Lido di Jesolo (par papildus samaksu: 45 €).
Brīnumainā un valdzinošā Venēcija. Pilsēta uz ūdens ar neskaitāmiem kanālu labirintiem. Kruīzs ar kuģīti pa Venēcijas lagūnu un Jūs nonākat Venēcijas sirdī - Sv. Marka laukumā. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu, izbaudot Venēcijas burvību un vērojot senās pilis un šauros kanālus ieliņu vietā! Venēcijas apskate: Sv. Marka laukums, Sv.Marka katedrāle, Dodžu pils, Venēcijas simbols – Spārnotais lauva, Rialto tilts u.c. Viena no pasaules skaistākajām un romantiskākajām pilsētām. Pēc ekskursijas būs iespējams apmeklēt Dodžu pili, pavizināties ar gondolu vai izdzert kafijas tasīti Sv.Marka laukumā. Iespēja uzbraukt ar liftu Campanile zvanu tornī, no kura paveras lieliska visas pilsētas panorāma.
Dienas otrajā pusē ierašanās kūrort pilsētā Lido di Jesolo, kur iespējams iepirkties un atpūsties pie jūras, tāpēc noderēs līdz paņemtie peldēšanas piederumi. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

 

6.diena - Bādene
Brokastis. Mājīgais un romantiskais kūrorts Bādene ar 15 termāliem avotiem, greznām kūrmājām, rezidencēm, villām un ziedošiem parkiem. Ideāla vieta atpūtai! Tikai 26 km attālums šķir Bādeni no Vīnes, tuvu un tajā pašā laikā pietiekoši tālu, lai atpūstos no pilsētas steigas un drūzmas, te var mānīgi apturēt laika skrējienu un pasapņot! Atpūta termālā peldētavā „Romertherme” būs labs enerģijas un možuma papildinājums mūsu ceļojuma noslēgumā. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

 

7. diena.
Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Čehija, Polija, Lietuva, Latvija. Vēla atgriešanās Rīgā.

 

Сeļojuma cena:
€ 375.00 (1 vieta autobusā)
€ 515.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 130.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

 

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusīsumma jāsamaksā ne vēlāk kā 30 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts
standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniskā apdrošināšana: 7 € ( līdz 65 gadiem) / 14 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Miramares pils - Pirana – Trieste: 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Postojnas alas –Predjamski grad – Ļubļana: 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.3: Venēcija - atpūta pie jūras Lido di Jesolo: 45 €;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3;= Maksājot Rīgā = 120 €/100 € - bērniem līdz 13 gadiem (12.99)

- Postojnas alas un Predjamski grad: 22.90 € pilna / 18.30 € studentiem 16-25g. / 13.70 € bērniem līdz 15g.;
- Miramares pils: 8 € / 5 € bērniem;
- Kuģītis līdz Venēcijai: 15 € pilna / 10 € bērniem līdz 12 gadiem;
- Gondola sešiem cilvēkiem: 80/100/120 €;
- «Römertherme» baseini - 12.10 €.

 

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arīrepatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vaismagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, taiskaitā pases, drošībai.

 

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus