Katalogs

Barselona un Baleāru salas - Maljorka un Menorca

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 20.09.2017.
Dienas: 13
Cena no: 540.00 EUR
Leipciga – Collioure – Barselona – Valensija – Maljorka sala: Valldemossa – Menorka ir sala: Mao – Ciutadella –dziedošās strūklakas – Bruņinieku turnīrs – Žirona – tipisko Spānijas produktu degustācija – Ansī – Tirdzniecības centrs Vācija
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 20.09.2017 (13 dienas / visas naktis viesnīcās)

1.diena. Latvija – Lietuva – Polija.
No rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas (Vroclava apkārtnē).

2.diena. Polija – Vācija – Leipciga – Francija – Miluza.
Brokastis viesnīcā. Leipciga – pati lielākā Saksijas pilsēta Vācijā. Tā ir zināma dēļ savas universitātes un daudzajiem gadatirdziņiem, kas tiek organizēti Leipcigā ik gadu. Tieši tāpēc šī pilsēta ir ieguvusi neoficiālu nosaukumu Messestadt (gadatirgus pilsēta). Ierodoties šeit, dodamies pastaigas ekskursijā pa vēsturiskās pilsētas centru: bijusī dzelzceļa stacija – šī ir viena no krāšņākajām vietām pilsētā, Sv. Toma baznīca, Vecā birža, kas celta baroka stilā un, kas kādreiz ir kalpojusi kā tirgotāju tikšanās vieta, jaunais Rātsnams, Sv. Nikolaja baznīca – pati lielākā un arī pati senākā Leipcigas baznīca. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Miluzas pilsētas rajonā.

3.diena Miluza – Provansa – Collioure – Spānija – Lloret de Mar.
Brokastis. Francijas dienvidi: Langdokas-Rusijonas un Provansas provinces. Brauciena laikā vērosim Ronas upes ieleju, fantastiskas kalnu ainavas, neparastas formas klintis, senus cietokšņus kalnu virsotnēs, vīnogulājiem nosētus laukus to pakājē, ciematus un nelielas pilsētiņas. To visu laika gaitā ir būvējusi vēsture, lai pastāstītu mums par Vidusjūras civizilāciju ceļojumiem.
Collioure – sena karaliskās ostas pilsēta, kas dibināta otrajā gadsimtā pirms mūsu ēras. Ainaviska pilsēta jūras krastā, kuru dēvē par Vidusjūras pērli. Šī vieta kļuva vairāk atpazīstama XX gs. sākumā, kad šeit uz dzīvi apmetās Anrī Matiss. Tieši viņš Collioure atnesa pasaules mēroga slavu. Mēs apmeklēsim seno ostu, baznīcu ar tās zeltīto altāri, pastaigāsimies gar karalisko pili, pilsētas cietokšņa sienu, kā arī pa ielu, uz kuras dzīvoja Matiss, aplūkosim viņu darbu reprodukcijas. Collioure ir arī viens no vīndarītavas centriem reģionā, kā arī franču anšovu galvaspilsētām!
Vakars pilsētiņā pie Vidusjūras Lloret de Mar, tikai 60km no Barselonas. Iepazīšanās ar kūrortu: gleznaina jūras piekraste ar smilšainām pludmalēm 3 km garumā, promenāde, pastaigu celiņi klintīs, kā arī vesels izpriecu komplekts – diskotēkas (arī nakts) bāri, restorāni, veikali, tirgus, akvaparks, ekskursiju piedāvājumi un atpūta silta jūras krastā. Nakts viesnīcā Lloret de Mar piekrastē.

4.diena. Lloret de Mar – Barselona - Lloret de mar.
Brokastis. Atpūta pie jūras
vai dienas otrajā pusē izbraukuma ekskursija Nr. 1: uz Barselonu (par papildus samaksu: 50 €).
Katalonijas pērle – Barselona. Ekskursija pilsētā: gotiskais kvartāls, ostas rajons ar K.Kolumba monumentu, Olimpiskais ciemats, Monžuika kalns ar Olimpisko stadionu un ģeniālā spāņu arhitekta Antonio Gaudī mantojums – pilsētas simbols Sagrada Familia katedrāle, greznie īres nami Casa Mila un Casa Battlo.
Vakarā piedāvājam iejūsties īstā Spānijas kolorītā, apmeklēt Flamenko Māju un izbaudīt Flamenko – Show. Flamenko – īpaša pasaule, kurai ir ne tikai savas tradīcijas un paražas, bet arī sava valoda. Šajā dejā ir īpaša brīvība un muzikalitāte. Tieši flamenko ir deja, kurā var brīvi izteikties, un tādas iespējas nav ne dziedātājiem, ne ģitāristiem. Flamenko dejai ir spēcīgs ritma pavadījums, kā arī soļu un kurpju papēžu (sapateado) klaudzieni, tāpat arī tiek lietotas kastaņetes, kas bijušas pazīstamas jau senajā Spānijā. Flamenko – tas ir kas vairāk nekā mūzika. Barselonas pērle - Dziedošās strūklakas. Atgriešanās Lloret de mar viesnīcā.

5.diena. Lloret de Mar – Valensija.
Brokastis. Pārbrauciens uz Valensiju. Brīvais laiks pilsētā vai pastaigas ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu: 15 €).
Valensija – viena no pašām senākajām pilsētām Spānijā. To dibināja senie romieši jau mūsu ēras II gadsimtā. Ik gadu Valensiju apmeklē simtiem tūkstošu cilvēku, jo apskates objektu ziņā šī pilsēta var spēkoties gan ar leģendāro Madridu, gan Barselonu. Tieši Valensijā atrodas viena no slavenākajām kristiešu svētnīcām – Svētais Grāls. Brīvais laiks. Pārcelšanās ar prāmi uz Maljorku. Nakšņošana kajītēs uz prāmja.

6.diena. Maljorka sala – Valldemossa.
Brokastis (par papildus samaksu). Ierašanās Maļorkas salā. Maljorkas sala ir pati lielākā no Baleāra arhipelāga salām un ir slavena visā pasaulē ar savām gleznainām ainavām un apbrīnojami pirmatnējo dabu. Sala ir ideāla vieta atpūtai un relaksācijai, jo tam te ir visi nepieciešamie apstākļi – skaista ainava, meži, auglīgas zemes, klusas un vientulīgas pludmales ar dzidru ūdeni, interesanta folklora, maigs klimats. Maljorkai raksturīga brīnišķīga krasta līnija ar atsegtām klintīm un nelieliem līčiem, kas veido lieliskas smilšainas pludmales. Šodien mēs iepazīsimies ar senu un skaisto pilsētu. Tā ir brīnišķīga pilsēta, kas plešas pie Maljorkas salas lielākā līča. Palmā harmoniski vienā veselumā "sadzīvo" senie cietokšņa aizsargmūri, mauru valdīšanas laika celtnes, katoliskie Dievnami ar dekorētiem zvanu torņiem, šaurās ieliņas, kuras aizvijas no vienas vecpilsētas laukumiņa līdz nākamajam. No pilsētas augstākā punkta, Belveras cietokšņa pils skatu laukuma, jūs skatīsiet Palmas pilsētas, šīs Vidusjūras pērles, panorāmu. Pastaiga pa senās pilsētas ielām un laukumiem ļaus jums iejusties pievilcīgās Vidusjūras dzīves gaisotnē (*visas ieejas biļetes par papildu maksu). Izmitināšana viesnīcā. Atpūta pie jūras.
Pēc vēlēšanās
izbraukuma ekskursija Nr. 2: «Valdemosa – Maljorkas pērle» (par papildus samaksu: 45 €).  Valdemossa – gleznains kalnu ciems ar daudzām no akmeņiem celtām mājām, kas izdaiļo bruģētās līkloču ieliņās. Valdemossa laika plūdumā kļuvusi par iecienītu vietu, kur pulcējas radošā bohēma. To visa pasaule atpazīst, kā vietu, kur klosterī tikušies "pirmie salas tūristi" – Frederiks Šopēns un Žorža Sanda. Ar bruģakmeni izklātās Valdemossas ielas un mājas, kuras rotātas puķu dekoriem, rada iespaidu, ka ciems tapis kā ilustrācija kādai senai pasakai – tikai pasaka pārcelta no grāmatas realitātē. Šo iespaidu vēl vairāk pastiprina apgleznoto keramisko plāksnīšu mozaīkas, kuras redzamas pie katras ciema mājas – tajās amatnieki attēlojuši ainas no šajā pusē dzimušās Sv.Katalīnas Tomasas dzīves. Pēc tam apmeklēsim karaļa Sančo pili un La Granja de Esporlesu, vienu no Maljorkas jaukākajām lauku mājām.
Atgriešanās viesnīcā.

7.diena. Menorka ir sala: Mao.
Brokastis. Brauciens uz Alkudiju. Pārcelšanās ar prāmi uz Menorku. Menorka ir gaiša un mirdzoša sala, ko apspīd brīnišķīgā Vidusjūras saule, kas atstaro žilbinošo kaļķoto māju baltumu. Zaļie lauki, zilā jūra un debesis, kā arī māju baltums ir trīs galvenās krāsas, kas veido Menorkas ainavu. Šodien mūs gaida Menorkas galvaspilsēta – Mao. Dzeltenie pilsētas kupoli un torņi, paceļoties virs klints, nolūkojas jūras plašumos. Mao – skaista pilsēta ar bagātu vēsturi, neparastu ostu, kur ir ko apskatīt! Pastaiga pa pilsētu: Sv.Marijas baznīca ar lieliskām ērģelēm, pilsētas valde, Karre Nou gājēju zona. Kolumba, Basto, San Franses, Mirandas un Konkesta laukumos ir apkopota visas pilsētas dzīve. Ostā atrodas daži no labākajiem salas restorāniem, kā arī alus bāri un terases. Brīvais laiks. Izmitināšana viesnīca. Atpūta pie jūras.
Pēc vēlēšanās izbraukuma ekskursija Nr. 3: «Menorka… cik sen tas bija» (par papildus samaksu: 45 €). Menorka ir sala ar senu vēsturi un tradīcijām. Gadsimtu gaitā to apmeklējušas dažādas izcilas civilizācijas. Menorkai raksturīga diezgan līdzena ainava, tās augstākais punkts ir Mount Toro, kura virsotnē atrodas salas svētā aizbildņa svētnīca. Skats no šejienes paveras patiešām elpu aizraujošs. Salas apmeklējums ir kā ierašanās „apsolītajā zemē”, kur viss ir vienkāršs un jauks, arī tās iedzīvotāji.Atgriešanās viesnīcā.

8 diena. Ciutadella – Barselona – dziedošās strūklakas.
Brokastis. Šodien mēs dosimies uz Ciutadellas ostu. Unikāla vieta ar brīnišķīgām pludmalēm, kas nelīdzinās cita citai. Te ir krāsu pārbagātība – krāsaini nami, ziedu un tauriņu jūra, kā arī sajūta, ka apkārt viss dzīvo un kustas. Uz galvenās ielas atrodas daudz veikaliņu, kuros var iegādāties menorkiešu sandales ar plānām zolēm, vietējā ražojum džinu un slaveno menorkiešu sieru. Brīvais laiks individuālām pastaigām. Iekāpšana prāmī, ceļš uz Barselonu - pirmā klase, lidmašīnas tipa sēdvietas.
Ierašanās Barselonā. Vakara izklaidei piedāvājam apmeklēt Barselonas pērli - Dziedošās strūklakas. Sekojot melodijas taktij un gaismai, ūdens strūklas apbrīnojami izlokās un dejo virs laukuma, iegūstot melodisku skanējumu un pārvēršoties par brīnišķīgu gaismas simfoniju. Nakts viesnīcā Lloret de Mar piekrastē.

9 diena. Lloret de Mar – Bruņinieku turnīrs.
Brokastis. Atpūta pie jūras. Vakara piedavam Bruņinieku turnīrs (par papildus samaksu). Tā ir iespēja ne tikai nobaudīt gardus Vidsjūras ēdienus, bet arī pilnībā iegrimt XIV gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Atgriešanās Lloret de Mar viesnīcā.

10 diena. Lloret de Mar – Žirona – tipisko Spānijas produktu degustācija.
Brokastis. Atpūta pie jūras
vai izbraukuma ekskursija Nr. 4: uz Žironu un tipisko Spānijas produktu degustācija (par papildus samaksu: 40 €).
Žirona – tipiska Katalonijas pilsētiņa, ar viduslaiku mūriem, kāpnēm, arkām, krāsainām mājām upes krastā, arābu pirtīm, ebreju kvartālu un grandiozo dievnamu torņiem. Tajā ir no visa pa druskai, ko pilsēta izdzīvojusi vēsturiskajās peripetijās. Dienas otrajā pusē aicinām uz "kauju" vīna pagrabā, kur vienīgais kaujas ierocis būs glāze, bet kaujas lauks 30 mucas ar dažādu šķirņu lieliskiem vīniem, bez tam vēl siers, vītinātais šķiņķis, olīvas... Atgriešanās Lloret de Mar viesnīcā.

11 diena. Lloret de Mar – Ansī – Vācija.
Brokastis. Pārbrauciens uz Ansī – vietu, kuru mēdz dēvēt par Alpu Venēciju. Šī mazā viduslaiku pilsētiņa (50 tūkst. iedzīvotāju), kalnu ieskauta un ainaviska ezera krastā, ir viena no visskaistākajām pilsētām Francijā. Senas bruģētas gājēju ieliņas, neskaitāmi kanāli un tiltiņi, kas izrotāti ar ziediem, māju fasādes okera nokrāsās, kuras atspulgus šķeļ graciozie gulbji, kuģīši un jahtas uz ezera, Eiropas senais parks ar alejām un strūklakām – vietējo iedzīvotāju iecienīta pastaigu vieta. Nakts viesnīcā Vācijā.

12.diena. Tirdzniecības centrs Vācija.
Brokastis. Tirdzniecības centra "Chemnitz Shoping" apmeklējums. C&A, Deichmann, H&M, Zara, Media Markt, Mercur un citi veikali. Nakts viesnīcā Polijā pie Vroclavas.

13.diena. Polija – Lietuva – Latvija.
Brokastis. Ceļā: Polija, Lietuva. Atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 715.00 (1 vieta autobusā)
€ 915.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 220.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 8 € ( līdz 65 gadiem) / 16 € ( 65+);
- Pastaigas ekskursija Valensija ar vietējo gidu: 15 €;
- izbraukuma ekskursija Nr. 1: uz Barselonu: 50 €;
- izbraukuma ekskursija Nr. 2: Valdemosa – Maljorkas pērle: 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr. 3: Menorka… cik sen tas bija: 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr. 4: uz Žironu un tipisko Spānijas produktu degustācija: 40 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4 = Maksājot Rīgā = 160.00 €

- Akvārijs Barselonā: 20 €;
- Flamenko Show: 45 €;
- Valensijas katedrāle: 4 €;
- Bellver pils (Maljorka): pieaugušajiem: 4 € / bērniem: 2 €;
- Santa Maria baznīca (Maljorka): ~ 7 €;
- Carthusian klosteris (Valldemossa): ~ 4 €;
- La Granja (Valldemossa): ~ 13,5 € / bērniem: 7 €;
- Bruņinieku turnīrs: 55 €;
- Ieejas maksa uz citiem objektiem;
- Personīgie izdevumi (pusdienas, vakariņas, suvenīri)

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus