Katalogs

Romantiskā Šveice

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 19.07.2018
Dienas: 8
Cena no: 345.00 EUR
Štutgarte – Berna – Interlakena – Bāzele – Ženēva – Ženevas ezers – Lozanna – Lucerna, kruīzs pa Lucernas ezeru – Cīrihe – Reinas ūdenskritums – Vaducā – Lihtenšteinas hercogistē – Insbruka – Zalckammerguta – Mondsee
Pieteikties

Iepriekšpārdošana akcija - € 345.00 (tikai iegādājoties ar ekskursiju paketi)

Izbraukšanas datums: 19.07.2018 (8 dienas/ visas naktis viesnīcās)

1.diena.
Izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena. Ceļš cauri Vācijai. Štutgarte.
Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz vācu pilsētai Štutgartei. Pilsētas apskates ekskursija. Štutgarte – lai cik tas banāli neizklausītos, tā ir kontrastu pilsēta, kur mūsdienīga arhitektūra harmoniski sadzīvo blakus vēsturiskām celtnēm. Pirmais apskates objekts, ko redzēsiet ir Centrālā stacija, kas tika uzcelta XX gs. sākumā. Tās iespaidīgā kupola virsotni un tornīti no sarkanā ķieģeļa, rotā „Mercedes” zvaigznīte. Pastaigājoties pa Keningštrases ielu, viesi un tās iedzīvotāji nonāk Pils laukumā – Schlossplatz, kur atrodas klasicisma laikmeta ēkas un Jaunā pils. Jaunā pils tiek uzskatīta par pēdējo lielo baroka stila ēku Vācijā. Pēc hercoga Karla Jevgennija fon Viurtenberga paveles sākas pils celšana, viņš gribēja no Štutgartes radīt "otro Versaļu". Nakts viesnīcā pie Šveices robežas.

3.diena. Berna – Interlakena – Bāzele.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks viesnīcā
vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Berna – Interlakena – Bāzele (par papildsamaksu: 45 €).
Dodamies uz Šveices galvaspilsētu Berni (Bern). Pilsētas simbols ir lācis un šis dzīvnieks te sastopams gan pilsētas nosaukumā, gan ģērbonī, gan strūklakās un namu fasādēs, bet visinteresantākā Bernē ir tikšanās ar dzīviem lāčiem: "Lāču parka" apmeklējuma laikā. Pastaigas ekskursija pa pilsētu: Pulksteņtornis, Kramgases iela, Sv. Vincenta katedrāle, pastaiga pa viduslaiku ieliņām ar skaistajām 16.-17.gs. strūklakām. Vairāku kilometru garās arkāžu ejas pat lietainā laikā ir ērta pastaigu vieta. Iespēja no kalna, kur atrodas rožu dārzs, paraudzīties uz pilsētu un tās apkārtni.
Ceļš līdz Interlakenai (Interlaken), pastaiga pa kūrortpilsētu Jungfrau kalnu reģionā, kas atrodas starp diviem Šveices ezeriem  570 m v.j.l. pateicoties tam ir radies arī šīs pilsētas nosaukums "starp ezeriem". Būs iespēja iegadāties suvenīrus un slavenus Šveices pulksteņus *(vasaras laikā ir iespēja pacelties uz vietējā kalna virsotni Harder Kulm).
Izbraukšana uz Bāzeli (Basel). Pilsēta atrodas vietā, kur satiekas Francija, Vācija un Šveice. Tā ir maza metropole, kas sevi pozicionē kā stilīgu, māksliniecisku un vienkāršas elegances pārņemtu pilsētu. Pastaigas laikāpa vecpilsētu mūs sagaida – liela katedrāle, saukta par Bāzeles minsteri, slavenais sarkanqais rātsnams, skaistas un neparastas strūklakas,  Reinas upes tilti u.c. Nakts viesnīcā pie Šveices robežas.

4.diena. Ženēva – Ženevas ezers - Lozanna
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks viesnīcā
vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Ženēva – Ženevas ezers - Lozanna (par papildsamaksu: 45 €).
Iepazīšanas ar Ženēvu (Geneve - nelielā  atturīgi elegantā pilsēta Ženēvas ezera krastā ir ieņēmusi nopietnu vietu uz pasaules skatuves,  Ženēvā atrodas Eiropas ANO galvenā mītne un vairāk kā 200 dažādu starptautisku organizāciju, tā ir viena no viss internacionālākajām pilsētām pasaulē un tajā pat laikā  pārsteidzoši bagāta ar pastkaršu cienīgām ainavām. Pastaiga laikā pa Ženēvas vēsturisko centru, redzēsim  ezera promenādi un  154m augsto strūklaku, ziedu pulksteni, Alpu kalnu ainavas, greznos namus  un pieminekļus,  sv. Pētera katedrāli,  Jauno laukumu, Reformācijas pieminekli, Rātsnamu, Universitāti un Ronas upes krastmalu u.c.
Lozanna (Lausanne) – otra nozīmīga pilsēta pie Ženēvas ezera, kas veiksmīgi apvieno dinamisku komerccentru,  Starptautiskās Olimpiskās komitejas mītnes vietu un mājīgu jauku kūrortpilsētu. Lozanna atrodas īpaši gleznainā vietā  uz trīs pakalniem, visapkārt vīnogulāji, bet ezera pretējā krastā redzama Francija un Savojas Alpi. Mīlīgā vecpilsēta ir transportam slēgta, cilvēki ir nesteidzīgi, visapkārt neskaitāmas bodītes,  kafejnīcas un iespaidīgie arhitektūras pieminekļi  - Rumina pils ar pieciem muzejiem,  varenā katedrāle, sv.Franciska baznīca u.c. Pastaigas pilsētā. Nakts viesnīcā pie Šveices robežas.

5.diena. Lucerna, kruīzs pa Lucernas ezeru – Cīrihe – Reinas ūdenskritums.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks viesnīcā
vai izbraukuma ekskursija Nr.3: Reinas ūdenskritums - Lucerna – kruīzs pa Lucernas ezeru – Cīrihe (par papildsamaksu: 45 €).
Brauciens līdz Reinas ūdenskritumam – vienam no iespaidīgākajiem dabas pieminekļiem Eiropā. Uz to īpaši iespaidīgs skats paveras no Lautenas pils upes kreisā krasta.
Cīrihe
(Zurich) – Šveices lielāka pilsēta pie Limates upes Сīrihes ezera ziemeļkarastā. Pasaules finansu galvaspilsēta, mākslinieku, kultūras un bohēmas pilsēta. Pastaigas pa pilsētu - Grossmuenster katedrāle, Frauenmuenster baznīca ar Marka Šagāla vitrāžām, senākā vieta Cīrihē Lindenhof, slavenā Bahnhafstrasse iela ar simtiem veikaliņiem, kafejnīcām, konditorejām un antikvāriātiem.                                                                                                    
Lucerna (Luzern). Lucerna - Šveices arhitektūras pērle un īpaši tūristu iemīļota pilsēta. Pastaigas ekskursijas laikā: Kapelbrjukes tilts - Lucernas simbols pie Firvaldštates ezera, pilsētas laukumi,  bagātīgi apgleznotās namu fasādes, jezuītu baznīcas greznība un visskumjākais piemineklis pasaulē Šveices gvardiem….. Varēsiet iegādāties slavenos Šveices produktus – sieru un šokolādi. Panorāmas brauciens ar kuģīti pa Lucernas ezeru (par papildus samaksu), no kura apkārt paveras brīnišķīgs skats uz Lucernas reģiona Alpu kalniem.
Nakts viesnīcā pie Šveices robežas.

6.diena. Lihtenšteinas hercogistē – Vaducā – Insbruka
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Lihtenšteinas mini valstiņu. Ierašanās Lihtenšteinas hercogistē.
Lihtenšteinai ir palaimējies rast patvērumu nomaļus no Eiropas galvenajiem ceļiem un vējiem. Tā atrodas starp Austriju un Šveici, kur šo no attāluma grūti ieraugāmo valstiņu pēdējos gadsimtos maz skārušas kareivīgās pasaules saceltās posta vētras.
Vaducā - valsts galvaspilsētā, ko ar kājām var šķērsot pāris stundu laikā, atrodas konstitucionālās monarhijas vadītāja - Lihtenšteinas firsta - pils. Tā redzama no ievērojama attāluma, novietota kalna nogāzē augstāk par pārējo Vaducas apbūvi. Šīs valsts galvaspilsētiņu iepazīsim braucienā ar tūristu autovilcieniņu. Brīvais laiks suvenīru iegādei.
Insbruka – Tiroles federālās zemes galvaspilsēta, pilsēta ar bagātu 800 gadus garu vēsturi un bagātu kultūras mantojumu. Visi nozīmīgie laika periodi ir atstājuši šajā nelielā metropolītē savas pēdas, sākot no viduslaiku gotikas līdz renesansei, baroka greznībai un mūsdienu avangardam... Praktiski no jebkuras pilsētas vietas paveras lieliski skati. Insbrukas slavenākais apskates objekts vecpilsētā  ir pilsētas simbols –  imperatoru Hābsburgu rezidences pils erkers  "Zelta jumts" . Divas reizes (1964., 1976. g.) Insbruka ir bijusi  Ziemas Olimpisko spēļu galvaspilsētas godā. Pastaigas ekskursija pilsētā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Austrijā.

7.diena. Zalckammerguta – Mondsee
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz mājām. Pa ceļam iebrauksim skaistajā pilsētiņā Mondsee pie ezera Zalckammergutas reģionā. Ledāju izcelsmes ezers ar 600 m klinti, tā saukto Pūķa sienu ir viens no siltākajiem ezeriem Zalckammergutas reģionā. Pastaigāsimies pa pilsētiņu un redzēsim vienu no lielākajām sakrālajām celtnēm Austrijā – Sv. Mihaila baziliku, kur  savulaik notika mūzikla "Mūzikas skaņas" filmēšana. Nakts viesnīcā Polijā.

8.diena.
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 460.00 (1 vieta autobusā)
€ 610.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 170.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Berna – Interlakena – Bāzele: 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Ženēva – Ženevas ezers - Lozanna: 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.3: Reinas ūdenskritums - Lucerna – kruīzs pa Lucernas ezeru – Cīrihe: 45 €;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2;3 = Maksājot Rīgā = 120.00 €/ 102.00 € - bērniem līdz 13 gadiem (12.99)

- Brauciens ar kuģīti: 20 CHF;
- Reinas ūdenskritums: 3 €;
- Interlakenas virsotne Harder Kulm*(tikai vasaras periodā): 30 CHF;
- Muzeji Šveicē: no 10 CHF;
- Tūristu autovilcieniņš Vaducā: 8 €;
- Pusdienas Šveicē: no 25 CHF;
- Pusdienas Vācijā / Frāncijā: no 20 €

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Top 10 ceļojumi
Norvēģija
360.00 EUR
14/07/2018 - 18/07/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Šveice
345.00 EUR
19/07/2018 - 23/07/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Slovākija
150.00 EUR
20/07/2018 - 24/07/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Portugāle
505.00 EUR
22/07/2018 - 26/07/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Vācija
200.00 EUR
22/06/2018 - 26/06/2018
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus