Katalogs

Ziemassvētki Elzasā - Šveice un Bādenbādene

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 22.12.2017
Dienas: 6
Cena no: 285.00 EUR
Rotenburga pie Tauberes – Kolmāra – Strasbūra – Bāzele – Reinas ūdenskritums – Cīrihe – Bādenbādene
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 22.12.2017 (6 dienas / visas naktis viesnīcās) 

Uzdāviniet sev un saviem tuviniekiem svētku noskaņojumu! Dodieties ceļojumā pa Eiropu! Pirmssvētku steiga, Ziemassvētku tirdziņi, vilinošās vecpilsētu ieliņas, krāšņās eglītes ar raibajām gaismiņu virtenēm, svecītes un piparkūkas - tas viss atgriezīs Jūs pasakainajā bērnības pasaulē!

1.diena. 22.12.2017: Latvija – Lietuva – Polija.
Izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Polijā ir paredzēta pusdienu pauze. Vakarā ierašanās viesnīcā Polijā.

2.diena. 23.12.2017: Rotenburga pie Tauberes..
Brokastis viesnīcā. Rotenburga pie Tauberes - maza pilsēta ar diženu slavu. Nekur citur viduslaiku vide nav saglabājusies tik lielā mērā kā šeit. Klaiņojot pa vecpilsētu ar tās mūžsenajām ēkām, nomaļajiem laukumiem un nostūriem, torņiem, strūklakām, aizsargvaļņiem, noliktavām un vīna pagrabiem, rodas sajūta, ka šeit ir apstājies laiks. Šeit atrodas arī pasaules slavenais Ziemassvētku muzejs (ieejas biļete – 4 € pieaugušajiem / 2 € bērniem no 6 līdz 11 gadiem) un te ir iespējams nogaršot vietējo gardumu "sniega piku" ar šokolādes un citiem pildījumiem. Pastaiga pa pilsētu: Rātslaukums, nocietinājums, tirgus laukums un sv.Jēkaba baznīca. Pēc apskates ekskursijas mēs apmeklēsim Ziemassvētku tirdziņu „Rayterlesmarkt”. Uz tirdziņā notiekošo ir iespējams palūkoties no Rātsnama torņa. Nakšņošana viesnīcā.

3.diena. 24.12.2017: Ziemassvētku Elzasa. Pastaigas ekskursijas un svētku tirdziņi Kolmārā un Strasbūrā.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Kolmāra un Strasbūra (par papildus samaksu: 50 €).
Kolmāra ir vislabāk saglabājusies Elzasas pilsēta un viena no populārākajām Francijas mazpilsētām gan izcilās arhitektūras, gan interesantās vēstures dēļ. Pateicoties neskaitāmajiem kanāliem un tiltiņiem, kas caurvij pilsētu, Kolmāru mēdz dēvēt arī par "mazo Venēciju". Šī pilsēta atgādina skaistu bilžu grāmatu – to caurvij senatnīgas ielas un ieliņas ar namiem, ko rotā krāsainas izkārtnes. Ziemassvētku laikā Kolmāra ir īpaši skaista. Ziemassvētku tirdziņš piedāvā saldumus, gaļas un sieru delikateses, karstvīnu, dizaineru apģērbu un suvenīrus - tas neatstās Jūs vienaldzīgus un noteikti radīsies vēlme arī kaut ko iegādāties par atmiņu no Kolmāras Ziemassvētku noskaņām.
Strasbūra ir Francijas provinces Elzasas galvaspilsēta, kuras vecpilsēta - muzejs zem klajām debesīm, ierakstīts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Vislabāk pilsētas vēsturisko centru, ko sauc par „Lielo salu”, var apskatīt no ūdens, jo pilsētas senāko daļu rotā vēsturisku kanālu tīkli (stundas brauciens par papildus samaksu - 12,50 € pieaugušajiem / 7,20 € bērniem no 4 līdz 12 gadiem). Iepazīšanās ar galvenajiem apskates objektiem: Strasbūras Notre-Dame katedrāli, „Mazās Francijas” kvartālu, bendes torni, Henriha torni, Elzasas muzeju. Strasbūra decembrī - tas, pirmkārt, ir neaptverams Ziemassvētku tirgus, kurš plešas no stacijas laukuma līdz pat katedrālei, izrotājot arī citus Strasbūras laukumus. Ziemassvētku ainiņas ar Jēzu silītē, atklātā slidotava, varena egle, teatrāli uzvedumi, izstādes un tas viss ir kanēļa, karstvīna un piparkūku aromāta ieskauts un rada neatkārtojamu Ziemassvētku atmosfēru. Mazajās tirgus mājiņās var aplūkot un iegādāties dažādus amatnieku darinājumus, koka figūriņas, rotaļlietas, dekoratīvas sveces, ziemas apģērbu, bagātīgu klāstu ar juvelierizstrādājumiem un aksesuāriem, Meisenes porcelānu - visi šie nieciņi var kļūt par lieliskām Ziemassvētku dāvaniņām Jūsu tuviniekiem vai sev pašam! Atgriešanās viesnīcā. Ziemassvētku vakarā apsveikums no BULTA-TŪRS: medus piparkūkas, sarkanvīns un mandarīni. Nakts viesnīcā.

4. diena. 25.12.2017: Bāzele – Reinas ūdenskritums - Cīrihe.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks
vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Bāzele – Reinas ūdenskritums - Cīrihe (par papildus samaksu: 40 €).
Dodamies uz Bāzeli, kur mūs sagaida pastaiga pa vecpilsētu. Bāzele - trešā lielākā pilsēta Šveicē, kas atrodas valsts ziemeļos, vietā, kur robežojas Vācija, Francija un Šveice. Pilsētas vēsture sniedzas tālā pagātnē, bet mūsdienās šeit ir koncentrējušies daudz lieli iepirkumu centri, biroji un bankas, mācību un izglītības centrs. Un tajā pat laikā, šeit var atrast pirmo nacionālo mūzikas teātri, greznu rātsnamu tirgus laukumā, neskaitāmas senas un mūsdienīgas strūklakas, vairākas mākslas galerijas, mājīgus krodziņus un mazus restorāniņus. Vietējo iedzīvotāju "ieradums" iepirkties Francijā, atpūsties Vācijā, bet dzīvot Šveicē sen jau ir kļuvusi par neskaitāmu joku un stāstu tematu. Kopumā Bāzele šobrīd ir pašas bagātākās un pašas koncentrētākās Šveices pilsētas godā un vietējie iedzīvotāji ar to, protams, ļoti lepojas.
Brauciens līdz Reinas ūdenskritumam – vienam no iespaidīgākajiem dabas pieminekļiem Eiropā. Milzīgā ūdenskrituma pasakainās ainavas, mutuļojošās ūdens straumes, svaigums, kas virmo gaisā - absolūts skaistums un dabas varenība.
Brauciens uz Cīrihi – pilsētu ar augstu dzīves kvalitāti, Šveices finanšu galvaspilsētu, mākslinieku pilsētu un bohēmas centru pie Šveices ezera. Tas ir lielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē un, pateicoties unikālajām ainavām un arhitektūrai, arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Ērti iegūlusi starp diviem kalniem, un Limatas upei to pāršķeļot pa vidu, pilsēta kā amfiteātris ceļas augšup pa pakalniem. Pastaiga pa pilsētu – pati senākā apdzīvotā vieta, pilsētas šūpulis - Linderhof, slavenā Bahnhofstrasse - iela ar neskaitāmiem veikaliņiem, Grossmünster katedrāle, Frauminsteres baznīca ar Marka Šagāla vitrāžām un ezera ūdens spogulis. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena. 26.12.2017. Bādenbādene.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Bādenbādeni. Bādenbādene atrodas ainaviski ļoti skaistā vietā Švarcvaldes kalnu pakājē, tā ir bagāta ar termāliem avotiem, ekskluzīvām viesnīcām, grezniem parkiem un dārziem. Jebkāda veida atveseļošanās programma šeit īstenojas ļoti elegantā vidē. Divpadsmit termālo avotu dziedinošo spēku atklāja jau romieši un izveidoja šeit baseinus, kurus iespējams apskatīt arī mūsdienās. Bādenbādene ir sinonīms ekskluzivitātei, aristokrātijai un augsta līmeņa dzīvesveidam. "Belle Époque" laikā Bādenbādene bija Eiropas vasaras galvaspilsēta, "bagāto un skaisto" tikšanās vieta. Galveno objektu apskate: slavenās termālās dziednīcas Karakalla un Frīdrihsbāde (par papildus samaksu ir iespējams apmeklēt vienu termālo kompleksu: pieaugušajiem - 2,50 €, bērniem līdz 14 gadiem - 1,00 €), kūrorta māja, pasaulē skaistākais kazino (ieejas biļete: 5 €), teātris, slavenā Liftentāles aleja. Nakts viesnīcā.

6. diena. 27.12.2017.
Brokastis viesnīcā. Mājupceļš cauri Polijai, Lietuvai līdz Rīgai.

Ceļojuma cena:
€ 285.00 (1 vieta autobusā)
€ 350.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 100.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Kolmāra un Strasbūra: 50 EUR;
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: Bāzele – Cīrihe – Reinas ūdenskritums: 40 EUR;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = maksājot Rīgā = 80.00 €;
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = maksājot Rīgā = 67.00 € (bērniem līdz 13 g.(12.99)).

- Ziemassvētku muzejs - 4 € pieaugušajiem / 2 € bērniem no 6 līdz 11 gadiem;
- Reinas ūdenskritums - 5 CHF;
- Brauciens ar kuģīti Strasbūrā – 12,50 € pieaugušajiem / 7,20 € bērniem no 4 līdz 12 gadiem;
- Termālās dziednīcas Karakalla un Frīdrihsbāde - iespēja apmeklēt vienu termālo kompleksu: pieaugušajiem - 2,50 €, bērniem līdz 14 gadiem - 1,00 €

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus