Katalogs

Ungārijas piedzīvojums ar atpūtu Balatona

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 21.09.2017.
Dienas: 6
Cena no: 190.00 EUR
Budapešta – Egersaloka – Egera – Skaisto sieviešu ieleja – vīna degustācija – Balatons – Tihaņas pussala – Kestheja – Sentendre
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 21.09.2017 (6 dienas / visas naktis viesnīcās)

1.diena.
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Tranzīta brauciens: Latvija - Lietuva - Polija. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena. Donavas pērle – Budapešta.
Brokastis viesnīcā. Ungārijas galvaspilsēta Budapešta. Pastaigas ekskursija laikā apskatīsimies leģendāros Budas un Peštas kvartālus: Budas cietoksni un pili, Zvejnieku bastionu, Matiaša baznīcu, Donavas krastmalu un skaistos tiltus, Sv. Ištvana baziliku, Varoņu laukumu u.c. Brīvajā laikā iespējas pastaigāties pa pilsētu, īpaši pa populāro Vaci ielu ar suvenīru veikaliņiem, burvīgām kafejnīcām un restorāniem un nobaudīt ungāru tradicionālos ēdienus kādā pilsētas krodziņā. Pavizināsimies ar kuģīti pa Donavu ar šampanieša glāzi. Nakts viesnīcā Budapeštā.

3.diena. Egeras zvaigznes un vīni.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Egersaloka – Egera – Skaisto sieviešu ieleja – vīna degustācija (par papildsamaksu: 30 €).
Saksim mūsu dienu nelielā ciematā Egersaloks, netālu no Egeras, kur jūs sagaidīs ne jau vienkārša peldvieta, bet vesels SPA komplekss. Egerszalok termālie baseini ir slaveni ar savu 65 grādu karsto ūdeni kurš ceļo pie mums no 400 metru dziļumiem. Ārstnieciskais ūdens ir bagātināts ar nātriju. Atpūta termālajos baseinos.
Gleznainā upes ielejā, Bjuka kalnu pakājē atrodas viena no Ungārijas interesantākajām pilsētām, ungāru baroka arhitektūras un vēsturiski nozīmīgā Egera. Pastaigas laikā apskatīsimies pilsētas dominanti katedrāli, baroka kvartālu un slaveno viduslaiku cietoksni, kura neticamā varonība cīņās pret turkiem aprakstīts G.Gordoni romānā "Egeras zvaigznes". Apmeklēsim katedrāles baziliku, apskatīsim, kur atradās Osmaņu impērijas ziemeļu robeža – par to atgādina minarets. Brīvs laiks pilsētā, iesākam doties uz "Skaisto sieviešu ieleju", degustācijas laikā nobaudīt slavenos Egeras vīnus - "Egri-Bikaver" un "Egri-Lenyka". Nakts viesnīcā Budapeštā.

4.diena. "Ungāru jūra" Balatons – Tihaņas pussala – Kestheja.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2 : "Ungāru jūra" Balatons – Tihaņas pussala – Kestheja (par papildsamaksu: 30 €).
Brauciens līdz "ungāru jūrai" Balatona ezeram. Apskatīsim Tihaņas pussalu, kas sadala Balatonu divās daļās. Vēsture un vietējās abatijas arhitektūra, kolorītās zvejnieku mājiņas, muzeji, suvenīru veikaliņi, apbrīnojams skats uz Balatonu, kā arī Tihaņas pussalas neparastais klusums atstās uz Jums neaizmirstamu iespaidu. 
Tālāk mūs sagaidīs Kesthejas pilsēta Rietum Ungārijas pilsētā Balatona ezera ziemeļrietumu piekrastē. Kestheji – ievērojama ar Fetetiču ģimenes pili, viena no greznākajām būvēm visā Ungārijā, ar milzīgu ieroču un medību trofeju kolekciju, parku. Pils ārēja apskate. Lai pilnīgāk izbaudītu Balatona ūdens un saules maģisko iedarbību, iesakām pēcpusdienā atpūsties ezera krastos, iespējas peldēties un sauļoties. Nakts viesnīcā Budapeštā.

5.diena. Ceļš uz mājām caur omulīgu Sentendre.
Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz "pasaku" pilsētiņai Sentendrē ar nelieliem namiņiem, suvenīru bodītēm, mazām mākslinieku darbnīciņām un burvīgo Marcipāna muzeju, kur var iegādāties neparastus marcipāna gardumus. Sentendrē ir daudz viduslaiku vēstures pieminekļu. Pilsētas savdabīgo arhitektūras šarmu radījuši serbu, dalmāciešu un grieķu pārceļotāji. Pilsēta ir mākslinieku un dzejnieku pulcēšanās vieta. Nakts viesnīcā Polijā.

6.diena.
Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Ceļš caur Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 250.00 (1 vieta autobusā)
€ 350.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 100.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Egera, Egersaloka, Skaisto sieviešu ieleja, vīna degustācija - 30 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Ungāru jūra - Balatons, Tihaņas pussala, Kestheja - 30 €
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK! 
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = 50 euro

- Egerszalok termālie baseini - 20 €;
- Egeras vīnu degustācija - 15 €;
- Brauciens ar kuģīti pa Donavu - 15 €;
- Sentendrē marcipāna muzejs - 1000 HUF

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus