Katalogs

Advente Berlīnē un Drēzdenē – Legolande Discovery – brīnumu un iepirkšanās laiks!

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 14.12.2017
Dienas: 4
Cena no: 165.00 EUR
Berlīne - Muzeji - Ziemassvētku tirdziņi - izklaides centrs «LEGOLAND Discovery» - iepirkšanās - Drēzdene
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 14.12.2017 (4 dienas / visas naktis viesnīcās) 

Aicinām Jūs ļauties Ziemassvētku iepirkšanās priekiem un pilsētu burvīgajam valdzinājumam ar izdevīgiem cenu piedāvājumiem un lieliskām idejām dāvanām, kā arī aizraujošām ekskursijām un muzeju apmeklējumiem.

1.diena. Latvija – Lietuva – Polija.
Izbraukšana no Rīgas. Brauciens caur Lietuvu un Poliju. Polijā ir paredzēta pusdienu pauze. Vakarā ierašanās viesnīcā Polijā.

2.diena. Ziemassvētku tirdziņš – ieprikšanās - Muzeji - izklaides centrs «LEGOLAND Discovery».
Brokastis. Izbraukuma ekskursija Nr.1: Berlīne (par papildus samaksu: 25 € pieaugušajiem / 15 € bērniem līdz 13 gadiem).
Pastaigas un autobusa ekskursija pa Berlīni (aptuveni 2 stundas). Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet galvenos šīs pilsētas apskates objektus – Aleksandra laukumu ar TV torni, Sv. Nikolaja kvartālu, Berlīnes katedrāli, muzeju salu, Unter den Linden bulvāri, Brandenburgas vārtus, Reihstāgu. Pēc iepazīšanās ar Berlīnes galvenajiem apskates objektiem, mēs apmeklēsim vienu no skaistākajiem Ziemassvētku tirdziņiem, kas atrodas Gendarmenmarkt laukumā. Šeit esošā slidotava ir viena no lielākajām Eiropā. Tai blakus var nolūkoties kā meistari gatavo Jaungada mantiņas un rotājumus. Tirdziņš pārnesīs Jūs uz 18-19.gs., kur mazās koka būdiņas un teltis caurstrāvo tā laika atmosfēra. Viss spīguļo, zaigo, raibu raibās vitrīnas, eglīšu rotājumi, košās virtenes un svecītes, kanēļa un piparkūku aromāts visapkārt, reibinošais karstvīns, gardas ceptās desiņas, āboli karameļu glazūrā.
Pēc pasakainā tirdziņa apmeklējuma, ir paredzēts brīvai laiks iepirkumiem. Iepirkšanās Berlīnē sniegs Jums neaizmirstamu pieredzi. Šeit jūs atradīsiet daudz tirdzniecības centru, kuri piedāvā unikālu iespēju iegādāties jaunus un modernus apģērbus, aksesuārus, kā arī daudzas citas lietas. Šeit katrs spēs atrast kaut ko noderīgu un, protams, Jūs gaida atlaides līdz pat 70%! Lielākie tirdzniecības centri: Potsdamer Platz Arkaden (atrodas Potsdamer Plat), Galeria Kaufhof (Aleksandra laukumā, Alexanderplatz), Galeries Lafayette (Fridrihstrasse).
Ja iepirkšanās nebūt nav Jūsu galvenais šī brauciena mērķis, pavadiet savu laiku Berlīnē interesanti un vērtīgi: apmeklējiet aizraujošus muzejus, ar bērniem ir iespējams doties uz Zoo dārzu un akvāriju, planetāriju vai izklaides centru «LEGOLAND Discovery». «LEGOLAND Discovery» ir paredzēts bērniem, kuru sirdis ir iekarojuši Lego konstruktori. Šeit Jūs atradīsiet daudz dažādas izklaides, atrakcijas un aktivitātes. Atgriešanās viesnīcā Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā.

3.diena. Drēzdene.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks
vai ekskursija: Burvju Drēzdene (par papildus samaksu: 25 € pieaugušajiem / 15 € bērniem līdz 13 gadiem).
Pastaigas ekskursijas laikā pa šo sakopto un skaisto pilsētu, Jūs aplūkosiet Teātra laukumu, operu, Tašenbergas pili, mākslas meku - Cvingeru, apmeklēsiet Dievmātes baznīcu (Frauenkirche), Mākslas akadēmiju, kā arī Drēzdenes galeriju. Jūs apmeklēsiet arī Drēzdenes Ziemassvētku tirdziņu, kur ir iespējams ne tikai iegādāties skaistus nieciņus un gardumus, bet kurš rada arī burvīgu pirmssvētku noskaņojumu. Tie ir patiesi pasakaini svētki ikvienam, kur mirdz ugunis, gaisā virmo jautrība un smiekli, skan mūzika, griežas karuseļi un tiek rādīti Ziemassvētku priekšnesumi. Un pat, ja Jums nemaz netīk ziema, šeit esošā gaisotne noteikti liks pat Jums sajust pirmssvētku burvību! Atgriešanās viesnīcā Polijas teritorijā.

4. diena.
Brokastis. Brauciens mājup. Polija, Lietuva, Latvija, ar pieturām. Vēla atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 165.00 (1 vieta autobusā)
€ 225.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€    60.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
- Ekskursija Berlīnē: 25 €  pieaugušajiem/ 15 € bērniem līdz 13 gadiem;
- Ekskursija Drēzdenē: 25 € pieaugušajiem /15 € bērniem līdz 13 gadiem;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
“Ekskursiju paketē” iekļautās ekskursijas
Berlīnē + Drēzdenē; = maksājot Rīgā = 40.00 €;
“Ekskursiju paketē bērniem”
iekļautās ekskursijas Berlīnē + Drēzdenē; = maksājot Rīgā = 20.00 €.

- Ieejas biļetes «Pergamons» muzejā: 12 €;
- Ieejas biļetes «THE STORY OF BERLIN» muzejā - 12€;
- Ieejas biļetes Zoodārzā un akvārijā: pieaugušajiem - 13 € + akvārijs: 20 € / bērniem līdz 15 gadiem – 6.50 € + akvārijs: 10 €;
- Ieejas biļetes planetārijā: no 7 € līdz 10 €;
- Ieejas biļetes Drēzdenes gleznu galerijā: 10 €;
- Ieejas biļetes izklaides centrā «LEGOLAND Discovery»: no 16 €

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus