Katalogs

Bavārija un Austrija

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 14.07.2017.
Dienas: 6
Cena no: 240.00 EUR
Nirnberga – Zalcburga – Kēnigszē ezers – sāls raktuves – Garmiš – Partenkirhena – Fissena – Karaliskas kritaliskas tērmas – Zalckamerguta – Mondze
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 14.07.2017 (6 dienas/ visas naktis viesnīcās)

1.diena.
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Tranzīta brauciens – Lietuva – Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

2.diena. Nirnberga.
Brokastis viesnīcā. Dosimies ceļā līdz Nirnbergai, pilsētu ar īpašu šarmu, kādreiz tā spēlēja galveno lomu visā ģermāņu impērijā, viduslaiku pilī tika izraudzīti neskaitāmi ģermāņu zemju imperatori un no šīs tālās pagātnes saglabājusies varenā pils, staltie dievnami, seno amatnieku meistardarbs "Skaistā strūklaka" un daudzas iespaidīgas liecības. Iespēja apmeklēt Jaungada tirdziņu, iegādāties un nobaudīt vietējos kārumus, skaistus suvenīrus. Pastaigu ekskursija vecpilsētā. Nakts viesnīcā.

3.diena. Zalcburga – Kēnigszē ezers – sāls raktuves.
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Zalcburga – Kenigzee ezers – sāls raktuves (par papildsamaksu: 40 €).
Dodamies uz Kēnigzē ezeru. Brīnumskaistais Kēnigzē ezers pie Berhtesgādenes. Izbrauciens pa rāmo Kēnigzē ezeru varenu kalnu ielokā ar kuģīti, pa ezeru kādreiz devušies svētceļnieki no Ziemeļeiropas uz Palestīnu, pa šo ceļu ieradušies pirmie Bavārijas kristīgās vēsts pasludinātāji Maksimuss 5.gs. un Ruperts 7.gadsimtā līdz sarkaniem kupoliem rotātai Sv.Bartolomeja romāņu baznīciņai.Kruīzs pa ezeru ar kafijas tasīti un kūku.
Apmekēsim slavenās Halein sāls raktuves. Pasaulē šī vieta ir pazīstāma kā sāls dabūšanas centrs, tāpāt arī kā Franca Ksavjera Grubera slavenās melodijas „ klusa nakts” dzimtene. Mazā vietiņā kā Dirnbergapie Haleines var iepazīties ar ķeltu ciematu. Mēs arī pastaigāsimies pakalna iekšieni - sāls raktuvēm, pābrauksim ar plostu pa pazemes ezeru.
Mocarta dzimtā pilsēta - Zalcburga. Mūzikas festivālu pilsēta Zalcburga no 1993.gada ierakstīta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Ekskursijas laikā kopā ar vietejo gidu mēs redzesim: Mirabellas pils un dārzi, Sv.Sebastjana kapsēta, kur mūža mierā dus Leopolds Mocarts un Konstance, Festivāla pils, pilsētas šūpulis Sv.Pētera klosteris un 7.gs. kapsēta, Sv.Franciska baznīca, arhibīskapu rezidence, Mocarta māja – muzejs, Getreidgasse. Brīvaja laikā ir iespēja pacelties ar funikuliera palidzību kalna virsotne, kurā atrodas Zalcbugas cietoksnis Hoensalzburg. No panoramas laukuma atvēras pasakins skats uz pilsētu un to apkaimi. Nakts viesnīcā.

4.diena. Garmiš – Partenkirhena – Fissena – Karaliskas kritaliskas tērmas.
Brokastis. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Garmiš – Partenkirhena – Fissena – Karaliskas kritaliskas tērmas (par papildsamaksu: 40 €).
Brauciens uz Garmiš - Partenkirheni - vienu no populārākajiem slēpošanas kūrortiem Vācijā. Skaists ciemats ar ēkām viduslaiku stilā. Garmiša un Partenkirhene savulaik bija divi atsevišķi pagasti ar tirgus tiesībām. Abas pilsētiņas ir saglabājušas brīnumskaistus vēsturiskos centrus, ainaviski skaistu apkārtni, daudz kultūras un īpaši daudz bavāriešu sirsnības. Nedrīkstētu aizmirst par to, ka skaistā dubultpilsētiņa visa gada garumā ir augstākās kategorijas kūrorts ar dziedinošu klimatu un ideālākā vieta, kur atpūsties un ļauties sevis lutināšanai, un pavērties uz dzīvi no pozitīvās puses. Pastaiga pa pilsētu: Marienplatz un Ludwigstrasse.
Fūssena - omulīga pilsētiņa-kūrorts Alpos ar 2000 gadu vēsturi. Senu romiešu leģionu mītne. No 9 gds. Svēta Magnusa pilsēta. Viduslaikos pilsētiņa bija plaši pazīstama pateicoties vijoļu meistaru darbnīcām.
Karalisku kristālu termu apmeklējums. Netālu atrodas Švangavas reģions ar lieliskam karaliskām kristālu termam. Vairāki baseini ar dažādam minerālsastāvdaļām un temperatūras režīmiem. Plus saunas. Lieliska atpūta visa gada garumā. Nakts viesnīcā.

5.diena. Ceļš uz mājām. Zalckamerguta - Mondze.
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Zalckamergūtas ezeru zemi. Zaļckammergut, kas tulkojumā nozīmē "Sāls krātuve". Tas ir ezeru novads, gleznainoAlpu kalnuieskauta, atrodas unikāls dabas rezervāts. Pa ceļam iebrauksim skaistajā pilsētiņā Mondsee pie ezera Zalckammergutas reģionā. Ledāju izcelsmes ezers ar 600 m klinti, tā saukto Pūķa sienu ir viens no siltākajiem ezeriem Zalckammergutas reģionā. Pastaigāsimies pa pilsētiņu un redzēsim vienu no lielākajām bazilikām Austrijā – Sv. Mihaila baziliku. Šeit savulaik notika mūzikla "Mūzikas skaņas" filmēšana. Nakts viesnīcā Polijā.

6 diena
Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Ceļš caur Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 320.00 (1 vieta autobusā)
€ 440.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Zalcburga – Kēnigszē ezers - kruīzs pa ezeru: 40 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Garmiš-Partenkirhena – Fissena – Karaliskas kritaliskas tērmas: 40 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = 70 €.

- Kruīzs pa ezeru Kēnigszē: 20 €;
- Termas (baseini +sauna – 2 stundas): 17 €;
- Hoenzalcburgas cietoksnis: 12 €;
- Sālsraktuves: 18 €

SVARĪGI !!!
*Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
*Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
*Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
*Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
*Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
*Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
-Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
-Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
-Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
-Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
-Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
-Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus