Katalogs

Elzasa un Reinas upes ielejas pilis.

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 11.08.2017.
Dienas: 6
Cena no: 240.00 EUR


Frankfurte pie Mainas – Rūdesheima – kruīzs pa Reinas upi – pilis – vīnu degustācija – Koblenca – Hoh-Kēnigsburga – Rikvīra – Kolmāra – Strasbūra – Heidelberga
Pieteikties

Izbraukšanas datums: 11.08.2017 (6 dienas/ visas naktis viesnīcās)

1.diena.
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Diena ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena Meisenē - Meisenes porcelāna manufaktūra
Brokastis viesnīcā. Vācija…Šodien mūs gaida kontrastu pilsēta, Eiropas New York - Frankfurte pie Mainas. Frankfurte ir ļoti kompakta pilsēta, lai gan lepojas ar Vācijas augstākajiem debesskrāpjiem un tādēļ ir iesaukta par "Mainhettenu". Tajā atrodas arī visu lielāko pasaules banku filiāles, tādēļ to dēvē par Vācijas finanšu centru. Frankfurte - tā ir pilsēta, kurā drosmīgi un moderni mūsdienīgās arhitektūras risinājumi ir saskaņā ar veclaiku arhitektūras celtnēm. Tā ir muzeju un parku, debesskrāpju un ābolu sidra rūpnīcu megapole. Nakts viesnīcā.

3.diena. Rūdesheima - kruīzs pa Reinas upi - vīnu degustācija - Vācu stūris Koblenca.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Rūdesheima - kruīzs pa Reinas upi - vīnu degustācija - Vācu stūris Koblenca (par papildsamaksu: 40 €).
Tieši no Rūdesheimas mēs sākam mūsu ceļojumu pa unikālo Reinas ieleju. Tā ir viena no tradicionālajām Vācijas pilsētam. No rītiem šeit ir patīkami pastaigāties, jo cilvēku ir maz, un var gan aplūkot, gan izbaudīt šīs pilsētas burvīgumu. Vislavenāka pilsētas iela ir Drosselgasse. Visā 144 metru ielas garumā var atrast daudz veikaliņus. Tāpāt jums būs iespēja pacelties pa trošu ceļu uz virsotni kur atrodas 38 m augsas "Germanijas" pieminēklis apvienotai Vācijai ,un no kurienes paveras skats uz vīnogu dārziem Reinas upes ielejā. Pastaiga pa kalnu virsotni un pēc tam kruīzs pa Reinas upi līdz Lorelai klintim pie Sankt Gorhauzenas pilsētiņas. Kruīzā laikā redzesim burvīgu dabu, alas klintis un viduslaiku pilis, tādus kā Maus Burg – pēles pils vai Pfalcgrafensteinas pili uz salas.
Ceļa turpinājums līdz Vācu stūrim Koblencā, kur satiekas Reinas un Mozeles upes. Vācijas skaistākā un vecākā pilsēta Koblenca atrodas pie Reinas un Mozeles satekas, pie pasaulē plaši zināmā "Deutsches Eck" jeb "Vācu stūra". Ap Koblencu neatkārtojamu ainavu veido daudzie vidēji augstie kalni un plašās mežu, pļavu un ūdens platības. Diženi 2000 gadus garās pilsētas vēstures liecinieki ir baznīcas, pilis, agrākie aristokrātijas lauku nami un greznas dzīvojamās mājas. Pastaiga pa vecpilsētu. Pēc vēlēšanās varēsiet iepazīties ar vietējiem vīniem – vīnu degustācija. Nakts viesnīcā.

4.diena. Hoh-Kēnigsburga – Rikvīra – Kolmāra – Strasbūra.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Burvīga Elzasa (par papildsamaksu: 45 €).
Strasbūras (Strasbourg) vecpilsētas un varenās Dievmātes katedrāles apskate, gleznainais senais ciematiņš "Mazā Francija". Vizināšanās ar kuģīti pa Ilas upi, izbraucot cauri slūžām, izzinot pilsētas vēsturi, aplūkojot Strasbūras vēsturisko centru, tiltus un Eiroparlamenta ēku.
Turpinājumā dosimies pa Elzasas vīna ceļu. Tas mūs vedīs garām majestātiskajai pilij Hoh-Kēnigsburgai, vienai no visiespaidīgākajām un ainaviskākajām Elzasas pilīm, kura var lepoties ar 800 gadu senu vēsturi. Tās varenumu papildina tās atrašanās vieta klints virsotnē, no kuras paveras panorāma uz Vogēzi kalnu masīvu.
Pēc tam Jūs gaidīs brauciens pa ainavisko Elzasas vīna ceļu. Viena no slavenākajām Elzasas vīna ceļa pērlēm ir Rikvīra – aptuveni 65 km no Freiburgas – romantiska vīndaru pilsētiņa. Pēc vēlēšanās – vīnu degustācija (par papildsamaksu).
Elzasas provinces vīna centrs Kolmāra - gleznaina pilsētiņa ar viduslaiku seno amatnieku kvartāliem bagātu vecpilsētu, bruģētu šauru ieliņu labirintiem, pasaku grāmatu mājiņām un pastkartīšu skatiem. Pa pilsētas kanāliem laivās vizinās "gondoljeri", tāpēc pilsētai ir pamats saukties par "mazo Venēciju". Pilsēta apbur, valdzina un aicina atgriezties! Nakts viesnīcā.

5.diena. Heidelberga.
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Heidelbergu. Brīvais laiks pilsētā vai pastaigas ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu: 30 €). Pasaulē plaši pazīstama un starptautiskajā pilsēttūrismā zināma kā "mūžzaļais" galamērķis - tā ir Heidelberga, pilsēta, kas apbur ar sapņainu romantismu, ko ieskauj Vecais tilts un grandiozā pils. Pilsētas popularitātei ir daudz iemeslu - universitātes un studentu pasaule, kultūras un pasākumu piedāvājums, drosmīgā un sirsnīgā gastronomija, brīnišķīgā atrašanās vieta pie Nekāras un Odenvaldes. Savulaik Gēte uzskatīja, ka šai pilsētai piemīt "kas ideāls". Ceļš uz mājām. Nakts viesnīcā Polijā.

6 diena.
Brokastis. Izbraukšana uz mājām. Ceļš caur Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 320.00 (1 vieta autobusā)
€ 440.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Rūdesheima - kruīzs pa Reinas upi - vīnu degustācija - Vācu stūris Koblenca: 40 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Burvīga Elzasa: 45 €;
- Pastaigas ekskursija Heidelberga ar vietējo gidu: 30 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGI!
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = 75 euro

- Trošu ceļš: 6 €;
- Vīnu degustācija: 15 €;
- Kruīzs pa Reinas upi: 20 €;
- Brauciens ar kuģīti Strasbūrā: 12.50 € pieaugušajiem / 7.20 € bērniem no 4 līdz 12 gadiem

SVARĪGI !!!
*Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
*Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
*Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
*Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
*Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
*Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
-Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
-Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
-Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
-Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
-Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
-Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus