Katalogs

Ziemassvētku Jampadracis Eiropā! Vācija- Francija

Ceļojuma veids: ceļojumi ar autobusu
Piedāvājums spēkā: 22.12.2019
Dienas: 5
Cena no: 295.00 EUR
Nirnberga - Strasbūra – Bāden-Bādene – Rotenburga pie Tauberes
Pieteikties

VISAS EKSKURSIJAS IEKĻAUTAS CENĀ!!

Izbraukšanas datums: 22.12.2013 – 26.12.2013 (5 dienas/ visas naktis viesnīcās)

Uzdāviniet svētku noskaņu sev un saviem mīļajiem!
Dodieties ceļojumā pa Eiropu Ziemassvētku laikā! Pirmssvētku burzma, Ziemassvētku tirdziņi, senās pilsētas. Ziemassvētku eglītes, sveces, piparkūku cepumi un rotaļlietas atgriezīs Jūs pasakainajā bērnības pasaulē!

1.diena - 22.12.2013 (svētdiena).
Ceļojuma sākums Rīgā, turpinājumā brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena - 23.12.2013 (pirmdiena)
Brokastis. Nirnberga - otrā lielākā Bavārijas pilsēta, kurā no 17.gs. tiek rīkots grandiozs Ziemassvētku tirgus, mūsdienās tas izveidojies par vienu no visievērojamāko un populārāko tirdziņu Christkindlesmarkt ne tikai Vācijā, bet visā Eiropā. Pilsētas laukumos rindojās desmitiem namiņi, tur pārdod vietējo amatnieku izstrādājumus, skaistus Ziemassvētku rotājumus, krāšņas un Bavārijai raksturīgas dāvanas. Smaržo piparkūkas un karstvīns, ceptas desiņas, skābēti kāposti, katrs var pamieloties un sasildīties.
Pastaigas ekskursija pilsētā – pilskalns un ģermāņu imperatoru viduslaiku pils, Albrehta Dīrera māja-muzejs, gotiskās pērles - Sv.Zēbalda un Sv.Laurentija baznīcas, tirgus laukums ar grezno Dievmātes baznīcu, Skaisto strūklaku, vecais un jaunais rātsnami, viduslaiku ieliņas, pilsētas mūri un tilti pār Pegnicas upi. Nakts viesnīcā Vācijā.

3.diena - 24.12.2013 (otrdiena)
Brokastis. Ziemassvētku priekšvakarā dodamies ekskursijā uz Strasbūru un Bāden-Bādeni. Strasbūra ir Francijas provinces Elzasas galvaspilsēta, kuras vecpilsēta – muzejs zem debesu juma, ierakstīts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā un decembris šajā burvīgajā pilsētā ir īpašs laiks, kad pilsēta greznojas svētku rotā. Visos laukumos līdz pat vecpilsētas sirdij Notr-Dam katedrālei - Ziemassvētku notikumu ainiņas ar Jēzus silīti, slidotava, varena egle, notiek izstādes un uzvedumi, koncerti, gaisā virmo karstvīna un garšvielu aromāts, veidojot burvības pilnu gaisotni, kas aicina nogaršot Elzasas gardumus. Vislabāk pilsētas vēsturisko centru, ko sauc par „Lielo salu” var apskatīt no ūdens, jo pilsētas senāko daļu šķērso kanāli. Braucot ar kuģīti apskatāmi : Strasbūras Notr-Dam katedrāle, „Mazās Francijas” kvartāls, Vobāna nocietinājumi ar vairākiem torņiem, tilti, senlaicīgie pildrežģa namiņi un Eiropas parlamenta kvartāls.
Eiropas aristokrātijas kūrorts Bāden-Bādene. Pašā pilsētas centrā pie greznās kūrmājas aizsākas ceļojums Ziemasvētku pasaulē: eleganti veikaliņi, vairāk kā 100 nojumes ar bezgalīgi bagātu Ziemassvētku suvenīru un dāvanu klāstu – eglīšu virtenes, mantiņas, koka rotaļlietas, dekoratīvas sveces, ziemas cepures, cimdi u.c. aksesuāri, rotaslietas, juvelierizstrādājumi un pat Meisenes porcelāns, lieliskas dāvanas mājniekiem, draugiem un sev. Netrūkst arī Ziemassvētku kārumi ko nobaudīt, bet īpašu burvību pilsētai piešķir „dzīvās Ziemassvētku ainiņas” ar bērniņu silītē, dzīviem ēzelīšiem un aitiņām, arī karuseļi un atrakcijas. Viss ziemassvētku priekam! Pastaigas laikā pa pilsētu: kūrmāja un kolonāde, greznais parks un dārzs „Lichtentaler Allee“, pasaulē skaistākais kazīno, Eiropā otrais lielākais operas un koncertu nams. Pastaigas laikā izbaudīsim Bādenbādenes burvību! Nakts viesnīcā Vācijā.

4. diena - 25.12.2013 (trešdiena)
Brokastis. Rotenburga pie Tauberas, pilsēta, kura iekļauta slavenajā „Vācu romantiskā ceļa” maršrutā, būs īsta rozīnīte Ziemasvētku ceļojumā. Viduslaiku vecpilsēta, ar mūriem, piparkūku namiņiem, laukumiem un dievnamiem un kā punktiņš uz „i” šajā pasakā - Ziemassvētku un leļļu muzeji, veikaliņš, kurā visa gada garumā var iegādāties Ziemassvētku dāvaniņas! Pēc pastaigas pa pasakaino ieliņu labirintiem, pirms mājupceļa, vajag nobaudīt pilsētnieku iemīļoto gardumu „Sniega bumbu” (Scheenball) ar šokolādes vai krēma pildījumu. Nakts viesnīcā Polijā.

5. diena - 26.12.2013 (ceturtdiena)
Brokastis. Mājupceļš cauri Polijai, Lietuvai līdz Rīgai. Rtgriešanās Rīgā vēlu vakarā - naktī.

Ceļojuma cena:
€ 295.00 (1 vieta autobusā)
€ 405.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 95.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Izbraukuma ekskursija uz Strasbūru un Bāden-Bādeni;
- Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
- Ziemassvētku muzejs – 4 €
- Brauciens ar kuģīti Strasbūrā – no 13 €
- Albrehta Dīrera māja-muzejs – 6 €

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Top 10 ceļojumi
Vācija
295.00 EUR
22/12/2019 - 18/12/2019
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Krievija
369.00 EUR
21/12/2019 - 17/12/2019
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Baltkrievija
139.00 EUR
23/12/2019 - 19/12/2019
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Somija
260.00 EUR
23/12/2019 - 27/12/2019
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Somija
260.00 EUR
26/12/2019 - 30/12/2019
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Somija
260.00 EUR
30/12/2019 - 03/01/2020
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Polija
99.00 EUR
21/12/2019 - 17/12/2019
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Polija
139.00 EUR
30/12/2019 - 26/12/2019
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Gruzija
870.00 EUR
28/02/2020 - 24/02/2020
2 personas | Autobuss
Pievienot grozam
Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus