Katalogs

Korsika Lieldienās ar Best Western Bastia Centre 3* viesnīcu

Ceļojuma veids: ceļojumi ar lidmašīnu
Piedāvājums spēkā: 11.04.2020
Dienas: 5
Cena no: 649.00 EUR
Pieteikties

11.04.2020 - Rīga 05:00 - 07:15 Bastija

15.04.2020 - Bastija 01:45 - 05:55 Rīga

 

649 EUR - Cena par tiešo lidojumu, transferu un 3 naktis 3* viesnīcā Best Western Bastia Centre divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 90 EUR.

 

Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem. Korsika nav īsti franciska, jo pievienojusies Francijas republikai tikai deviņpadsmitā gadsimta vidū, bet tajā pat laikā devusi Francijai tās dižāko vadoni Napoleonu Bonapartu. Korsika arī nav līdz galam dienvidnieciska, jo, peldoties tirkīza zaļuma ūdeņos, Jūsu skatiem paveras robotas un sniegotas kalnu virsotnes. Šī trešā lielākā Vidusjūras sala ir tās mežonīgākā, dabiskākā un patiesākā daļa.

 

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

 

Ekskursiju programma

Bastijas pilsētas ekskursija

11.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 55 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids

 

Bastijas pilsētas ekskursijas laikā aplūkosim ievērojamākās Bastijas vecpilsētas vietas - Sannikolā laukumu, Sanžana Batista katedrāli, gleznaino Veco Ostu, kā arī Citadeli. Pēc ekskursijas gida pavadībā tiks dots brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā ~ 15.00

 

Kalvi un Balaņas ciemati

12.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 95 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (vīns un ūdens iekļauts)

 

Ekskursijas ievadā mūsu ceļš vedīs uz piejūras pilsētiņu Ile Rousse. Tā atrodas Korsikas pašos ziemeļrietumos, un savu vārdu dabūjusi pateicoties apkārtesošajām sārtās nokrāsas klintīm.

Pēc pusdienām dosimies uz Korsikas brīvdienu galvaspilsētu Kalvi. Te interesanta ir Notre Dame de la Serra katedrāle un 13. gs. uzbūvētā Dženoviešu citadele, ko mēs apskatīsim. Kalvi tiks dots arī brīvais laiks.

Atgriešanās viesnīcā ~.18:30

 

Kapkorsas pussalas ekskursija

13.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 95 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), vīna degustācija Patrimonio

 

Ekskursijas iesākumā autobus piestās zvejnieku ciematā Erbalunga, kas atrodas Kapkorsas pussalas piekrastē, apmēram 10km no Bastijas uz ziemeļiem.

Tālāk pieturēsim Macinadžio, kas savu nosaukumu ir parādā vietējām vējdzirnavām. Tā ir lielākā Korsikas ostas un to izmantoja kā militāro ostu senie romieši. Šeit arī pusdienosim.

Turpinoties ekskursijai, apstāsimies St Florentē, senajā dženoviešu pilsētā, kas tagad ir atjaunota un kļuvusi populārs piejūras kurorts. Tās jūras piestātne ir iemīļota vieta pastaigām un te atrodama virkne kafejnīcu un restorānu.

Ap 17:30 mūs gaidīs Patrimornio vīna darītavā, kur tikai 20 ha lielajā vīna dārzā tiek audzēti vīnogulāji, no kuriem darinātais baltvīns pirmais no Korsikas vīniem tika atzīts atbilstošs Francijas vīna darināšanas standartiem. Šeit degustēsim vietējo ražojumu.

Atgriešanās viesnīcā ~19.00

 

Ekskursija uz Bonifačio

14.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 115 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete kuģītim, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

 

Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies apskatīt Korsikas pašu tālāko dienvidu punktu – Bonifačio.

Ekskursijas pirmā pietura būs Aleria, kas mūsdienās ir svarīgs tūrisma un kultūras centrs Korsikas austrumdaļas līdzenumā. Tālāk dosimies uz Bonifačio.

Bonifačio pilsētā vispirms dosimies uz ostu, lai ar kuģīti apbraukātu piekrastes alas un grotas. (Tikai labvēlīgos laika apstākļos!)

Pēc tam iesim kājām gida pavadībā, lai apskatītu pilsētas ievērības cienīgākās vietas.

Atgriešanās Bastijā ~ 19:30

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus