Katalogs

Sicīlija un Katānija Lieldienās ar Agathae 3* viesnīcu

Ceļojuma veids: ceļojumi ar lidmašīnu
Piedāvājums spēkā: 10.04.2020
Dienas: 5
Cena no: 599.00 EUR
Pieteikties

10.04.2020 - Rīga 11.40 - 14.15 Katānija

14.04.2020 - Katānija 14:00 - 18.30 Rīga

 

599 EUR - Cena par tiešo lidojumu, transferu, 4 naktis 3* viesnīcā Hotel Agathae ar kontinentālajām brokastīm. Piemaksa par vienvietīgo numuru 90 EUR.

 

Atpūšoties Sicīlijas brīnišķīgajās pludmalēs un izbaudot vislabāko klimatu Eiropā, vērojot pasakaino ainavu ar vīnogulāju dārziem, kviešu druvām vai apelsīnu un olīvu birzīm, apbrīnojot varenu kalnu grēdas ar Eiropas augstāko un pasaules aktīvāko vulkānu Etnu tajā skaitā, kā arī iepazīstot ārkārtīgi bagātīgos Sicīlijas vēstures, mākslas un arhitektūras pieminekļus, aizmirstas, ka sala daudzu prātos saistās tikai ar organizētās noziedzības – mafijas dzimteni. Iespējams, ka viens no mafijas rašanās iemesliem bija neskaitāmie iebrucēji, kas gadsimtu garumā nežēlīgi centās apspiest salas iemītniekus, aplaupot un pakļaujot nabadzībai salas iedzīvotāju pamatu – ģimeni.

 

Lidojuma ilgums:

Rīga - Katānija:  3h 35 min

Katānija - Rīga:  3h 30 min

 

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 10 kg reģistrētā bagāža

 

Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

10. aprīlis, plkst. 14:15 transfers no lidostas uz viesnīcu 
14. aprīlis, plkst. 11:30 transfers no viesnīcas uz lidostu

 

Ekskursiju programma

 

Katānijas pilsēta un Ciklopu Rivjēra

11.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 60 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts).

 

Ekskursijas laikā apskatīsim pilsētas vēsturisko centru, kas pateicoties dažādu arhitektūras ietekmju apvienojumam un baroka celtņu pārpilnībai iekļauts UNESCO Pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc tam dosimies gar Jonijas jūras krastu, t.s. Ciklopu Rivjēru uz Ačireāli. Ceļš vedīs gar gleznainiem zvejnieku ciematiem un apstāsimies Ačireālē – lielākajā piejūras reģiona pilsētā, kas atrodas uz klinšainas terases, ar skatu pāri jūras plašumiem. Pilsētā apskatīsim baroka celtnes, kas izgrezno pilsētas centrālo daļu, t.sk. Katedrāli un Domes ēku.

Ekskursijas ilgums ~ 6 stundas

 

Etnas vulkāns un Taormina

12.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 150 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete trošu vagoniņam un 4x4 minibuss Etnā, tipiskas sicīliešu pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

 

Pilnas dienas ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Etnas vulkāna dienvidu nogāzi un Crateri Silvestri rajonu 1800m virs jūras līmeņa. Šeit varēs vērot pēdējo 20 gadu laikā notikušo izvirdumu sekas – lavas laukus. No Silvestri krātera trošu dzelzceļš un 4x4 minibuss mūs uzvedīs līdz vulkāna krāterim, kur gida pavadībā to varēsim apskatīt. Ekskursijas otrajā daļā kājām izstaigāsim Taorminas pilsētu, kur tiks dots arī brīvais laiks.

Ekskursijas ilgums ~9 stundas.

 

Ekskursija uz Noto un Sirakūzu

13.04.2020 09.00 no viesnīcas

Cena: 85 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa arheoloģiskajā parkā, Sirakūza Domā un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

 

Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Sirakūzu, kur galvenie apskates objekti būs – Vecpilsēta, kas atrodas uz nelielās Ortidžijas salas un ar pārējo pilsētu savienota trīs tiltiem, kā arī arheoloģiskā zona, kuras galveno dominanti veido grieķu teātris un romiešu amfiteātris. Ielūkosimies slavenajā grotā, kas saukta par Dionīsija ausi un pazīstama neparastās akustikas dēļ. Ekskursijas otrajā daļā viesosimies arī Noto, lai novērtētu tās pasaulslaveno baroka arhitektūru. Noto tika pilnīgi izpostīta 1693. gada zemestrīcē, kas sagrāva gandrīz visu Sicīlijas austrumu daļu. Pilsēta tika uzbūvēta pilnīgi no jauna vēlīnā baroka stilā un izmantojot jaunākās tā laika pilsētplānošanas metodes.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

 

 

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus