Katalogs

Sofija ar 4* Best Western Premier Collection City hotel

Ceļojuma veids: ceļojumi ar lidmašīnu
Piedāvājums spēkā: 01.05.2020
Dienas: 4
Cena no: 479.00 EUR
Pieteikties

01.05.2020 - Rīga 10.25 - 13:10 Sofija

04.05.2020 - Sofija 16.00 - 18.35 Rīga

 

Atļautais bagāžas daudzums: 7 kg rokas bagāža un 20 kg reģistrētā bagāža

Lidojumu izpilda avio kompānija Bulgarian Air Charter ar Airbus 320 tipa lidmašīnu.

 

Lidojuma ilgums:

Rīga – Sofija: 2 h 45 min

Sofija - Rīga: 2 h 35 min

 

479 EUR - Cena par tiešo lidojumu, transferu, 3 naktis 4* viesnīcā Best Western Premier Collection City ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgo numuru 75 EUR.

 

Rožu audzēšanas lielvalsts Bulgārijas galvaspilsēta Sofija atrodas plašā ielejā, ko no aukstajiem vējiem aizsargā Balkānu kalni. Eiropas lētākā galvaspilsēta, kur ceļotājs par vienu un to pašu naudas summu var atļauties par 73% vairāk nekā Oslo, ir vēstures pieminekļu un pārsteigumu pilna. Tās zināmā pagātne ir vismaz 7000 gadu gara un pilsētā saglabājušies visu tās iekarotāju –grieķu, romiešu, otomaņu un padomju impērijas atstātie artefakti. Arhitektūras pieminekļu mikslis ir tikpat aizraujošs kā vismaz duča brīnišķīgu parku vai pilsētas ziemeļos atrodošās kalnu virsotnes Vitoša apmeklējums.

 

Ekskursiju programma

 

Sofijas pilsētas ekskursija

01.05.2020 14:30 no viesnīcas ar kājām

Cena: 20 EUR

Cenā iekļauts: krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi un individuālās audio austiņas

 

Apskatīsim Aleksandra Ņevska katedrāli, Sv. Sofijas baznīcu, Sv. Georga un Sv. Nikolasa krievu baznīcu, Sinagogu, kā arī Nacionālā teātra ēku, Largo – milzīgu Staļina laikmeta ēku kompleksu, Sofijas Centrālo Minerālūdens pirti un Nacionālo Kultūras pili.

Ekskursijas ilgums~ 4 stundas

 

Ekskursija uz Rilas klosteri

02.05.2020 09:00 no viesnīcas

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Rilas klosterī un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts) Ekskursija dāvanā, iegādājoties ceļojuma komplektu līdz 29.februārim!

 

Ekskursijas laikā apskatīsim Rilas klosteri – visbrīnišķīgāko klostera mākslas un arhitektūras paraugu Bulgārijā. Klostera ēku kompleksā varēsim apbrīnot Sv Jaunavas baznīcu ar pārsteidzoši skaisto Sv. Jaunavas ikonu, krāšņi apzeltīto ikonostāzi, senatnīgo virtuvi, klostera muzeju, kurā uzzināsim par klostera garo un varonīgo pagātni, krustu, ko 12 gadu laikā no koka izgrieza mūks Rafaels, Hrelja torni un plašas apkārtnes ainavas.

Ekskursijas ilgums ~8 stundas

 

Vakariņas tipiskā bulgāru restorānā „Ševermeto” ar izklaides programmu

02.05.2020 19:45 no viesnīcas

Cena: 60 EUR

Cenā iekļauts: transports, izklaides programma, vakariņas ( Ēdienkartē: bulgāru tomātu salāti, pildīta paprika, ar sautētiem dārzeņiem pildīta jēra cepetis, mājas maize, mājas ābolu pīrāgs, rakija 50ml, vīna glāze un ūdens)

 

19:45 izbraukšana no viesnīcas

20:00 Ierašanās restorānā un vakariņu sākums

20:30 Priekšnesumu sākums (uzstāsies dziedātājs un folkloras grupa)

Vakariņu ar izklaides programmu ilgums ~3 stundas 

Ekskursija tiks organizēta pie minimums 20 klientiem!

 

Ekskursija uz Plovdivu

03.05.2020 08:00 no viesnīcas

Cena: 70 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Balabanova mājā,

Hindlijana mājā, romiešu stadionā, romiešu amfiteātrī, Sv. Konstantīna un Helēnas baznīcā, individuālās audio austiņas, 4 vīnu degustācija un uzkodas atpakaļceļā un pusdienas ( glāze vīna un ūdens iekļauts)

 

Pēc apm. 2,5 stundu ceļa, ieradīsimies Plovdivā, kur apmeklēsim ievērības cienīgākās Plovdivas vecpilsētas apskates vietas, t. sk. Antīko Romiešu amfiteātri, kas uzbūvēts 2. gs. pirms Kristus, Romas imperatora Trajana valdīšanas laikā un ir vislielākā un vislabāk saglabājusies romiešu laika būve mūsdienu Bulgārijā. Viesosimies arī Balabanova mājā, Hindlijana mājā, romiešu stadionā, kā arī Sv. Konstantīna un Helēnas baznīcā.

Pēc pusdienām vietējā restorānā, būs ~stunda brīva laika, pēc kura atgriezīsimies Sofijā, pa ceļam piestājot, lai degustētu vietējo vīnu.

Ekskursijas ilgums ~11 stundas

 

Vitoša kalna apmeklējums

04.05.2020 09:00 no viesnīcas

Cena: 50 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša vietējā gida pakalpojumi, pacēlāja biļetes un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

 

Ekskursijas laikā apmeklēsim Vitoša kalnu, kas slejas netālu no Sofijas un ir vietējo iedzīvotāju iemīļota atpūtas vieta gan ziemā, gan vasarā. Apmēram 20 minūšu laikā sasniegsim pacēlāja pieturu un, jau braucot augšup, varēsim apbrīnot plašos skatus, kas paveras visapkārt. Ekskursijas laikā paēdīsim pusdienas. Pēc ekskursijas dosimies uz lidostu, vairs neiebraucot viesnīcā. Bagāžu ņemam līdzi ekskursijā! Ekskursijas ilgums ~4,5 stundas

 

 

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus