Katalogs

Atpūta Batumi pie Melnās jūras

Ceļojuma veids: ceļojumi ar lidmašīnu
Piedāvājums spēkā: pēc pieprasījuma / под запрос
Dienas: 8, 12
Cena no: 395.00 EUR
Ir pienācis laiks atpūsties! Pie jūras! Jūras brīzes un saules harmonija!
Pieteikties

Ir pienācis laiks atpūsties! Pie jūras!
Jūras brīzes un saules harmonija!

- Batumi - neaizmirstama, spilgta un romantiska pilsēta. To nevar nemīlēt un no tās ir grūti šķirties. Tieši šeit dzīvespriecīgās šaltīs dejo strūklakas, saulrietā satiekas iemīlējušies, vasaras naktīs krīt zvaigznes un viļnu čukstos piepildās sapņi.
- Vieta, kur saule apstājas, lai mēs varētu ilgāk uz to lūkoties un apbrīnot. Vieta, kur priežu sveķu un magnoliju smarža, sitgadīgas platānas spirdzinošā paēna un serenādes rada vislabāko noskaņojumu, bet adžāriešu hačapuri un kafija, kas pagatavota smiltīs, kļūst par tradicionālām brokastīm. Un tas viss viļņu šalku pavadījumā, kas dzirdamas katrā šīs jūras pilsētas stūrītī...
- Ir jauki vienkārši paklaiņot pa šaurajām Vecpilsētas ieliņām, jo tieši šeit var sajust īsto Batumi pilsētas kolorītu. Šur un tur uz Vecās Batumi ēkām  ir apmetušās mītiskas radības – nāras, atlanti un himēras.
- Ekskursijas uz kalniem, delfinārijs, daivings, izbrauciens ar jahtu un, protams, bagātīga vēsture!
- Garda adžāriešu virtuve, naktsklubi, festivāli, bronzas iedegums un maiga jūra!

Regulārie tiešie reisi Rīga-Kutaisi-Rīga katru trešdienu un piektdienu! Divas stundas - un Jūs jau esat kūrortā! Tieši Jums  īpašas cenas, un apskates ekskursija pa Batumi - dāvanā!

8/12 dienas - viesnīca 3* Batumi centrā jūras krastā!

Ceļojuma cenas:
395 € divvietīgā numurā 8 dienas. / 495 € 12 dienas.
525 € vienvietīgā numurā 8 dienas. / 695 € 12 dienas.
350 € trīsvietīgā numurā 8 dienas / 445 € 12 dienas.

Cenā iekļauts:
- dzīvošana  viesnīcā CITY HOTEL BATUMI 3*;
- brokastis – zviedru galds;
- vakara ekskursija pa Batumu.

Papildus tiek apmaksāts:
-Avio biļete Rīga – Kutaisi – Rīga – no 145 EUR;
-Transfērs Kutaisi lidosta – Batumi – Kutaisi lidosta (līdz 3 cilvēkiem automašīna – 70 EUR (no personas)/ no 4 – 7 cilvēkiem automašīna 90 – 52 EUR (no personas)/ no 8 - 17 cilvēkiem busiņš 65 – 30 EUR (no personas).

Piezīmes atpūtniekiem!
!!! Bezšaubām, galvenā tūristu atpūtas vieta Batumi ir pludmale. Galvenajā pilsētas pludmalē Batumi – Beach ir labi attīstīta infrastruktūra, tiek piedāvāti atpūtas krēsli un saulessargi, ir vairāki ūdens sporta centri (brauciens ar “banānu”, paraseilings u.c.), gar krastmalu ir izvietojušās daudzas kafejnīcas un restorāni. Batumi – Beach pludmalē, neskatoties uz lielo cilvēku daudzumu, tiek rūpīgi uzturēta tīrība, ir dušas un pārģērbšanās kabīnes.
!!! Tiem, kas dod priekšroku noslēgtākām un mazāk apmeklētām pludmalēm, piemērotas būs Gonio un Kvariati pludmales, Batumi dienvidu priekšpilsētās.
!!! Sliktos lakapstākļos var apmeklēt akvaparku Piejūras kultūras un atpūtas parkā vai Bulvārī, kā to sauc vietējie. Akvaparkā ir pieci peldbaseini ar daudziem slīdkalniņiem. Šeit var baudīt SPA procedūras un īstu turku masāžu.
!!! No panorāmas rata paveras lielisks skats uz pilsētu un jūru no putna lidojuma augstuma.
!!! Piejūras Bulvārī varat pavērot  muzikālās (“dejojošās”) strūklakas – satriecošs skats un pilnīgi par brīvu. Pašā strūklaku centrā atrodas Laulību māja.
!!! Batumi viesi var doties izbraucienā ar jahtu, lai no jūras puses apbrīnotu pilsētas skaistumu, draiskuļojošu delfīnu bara kompānijā. Delfīni Melnajā jūrā ir diezgan daudz, ne velt Batumi pilsētas simbols ir palmas zaru apskāvis delfīns. Apmeklējumiem ir atvērts Batumi akvārijs, kur caur iluminatoriem var vērot pārsteidzošu jūras radību dzīvi, bet delfinārijs priecēs gan bērnus gan pieaugušos ar spilgtām izrādēm.
!!! Klubu dzīve Batumi mutuļo. Katru vakaru desmitiem naktsklubu piedāvā izklaides programmas jebkurai, pat vispretenciozākajai, gaumei.

Mēs gaidām Jūs! Atputieties un baudiet jau šodien!

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus