Katalogs

Dižu civilizāciju pēdās

Ceļojuma veids: ceļojumi ar lidmašīnu un autobusu
Dienas: 9
Cena no: 535.00 EUR
Stambula – Аnkarа – Hattušaša – Каpadokija – Коnija – Pamukale – Efesa – Izmira - Pergama – Тroja
Pieteikties

Ekskursiju programma

1 diena (svētdiena).
Izlidošana no Rīgas. Ierašanās Stambulā. Transfērs un iekārtošanās viesnīcā. Ielidojot Stambulā ar a/k Turkish Airlines – transfers uz/no viesnīcas ir iekļauts cenā. Izvēloties lidojumu ar a/k AirBaltic (cita lidosta, Sabiha) par transferu jāpiemaksā atsevišķi: 40 EUR / par mašīnu (no 1 – 3 personām) vienā virzienā.
Brīvais laiks. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

2 diena (pirmdiena).
Brokastis. Ekskursija pa Stambulu: Hipodroms un Zilās mošejas, Topkapi pils, pazemes galerijas „Jerebatan” apmeklējums. Pārbrauciens uz pilsētas Āzijas daļu un Čamlidža pakalna apmeklējums. Pārbrauciens uz Ankaru. Iekārtošanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcas restorānā. Nakts viesnīcā.

3 diena (otrdiena).
Brokastis. Ekskursij pa Ankaru ar Ataturka mauzoleja, Ankaras cietokšņa apmeklējumu. Pēc vēlēšanas par papildsamaksu – Anatolijas civilizāciju muzeja apmelējums ( 20,-Tlir). Pārbrauciens uz Kapadokiju. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

4 diena (trešdiena).
Brokastis. Ekskursija pa Kapadokiju pazemes pilsētas Derinkujas, keramikas meistaru pilsētas Avanosa, Učhisara cietokšņa apmeklējums. Klosteru kompleksa apmeklējums Geremē. Iekārtošanās viesnīcā. Vakariņas. Pēc vēlēšanas par papildsamaksu – „Turcijas nakts”, programmā ir dervišu unikāla deja – „Ekstāzes deja”. Nakts viesnīcā.

5 diena (ceturtdiena).
Brokastis. Pārbrauciens uz Koniju ( 2,5 st.). Mevlānas reliģiskā kompleksa apmeklējums. Pārbrauciens līdz Pamukali. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

6 diena (piektdiena).
Brokastis. Hirepolisa, Traventinu apmeklējums. Sv.Jaunavas Marijas mājas apmeklējums. Efesa apmeklējums, šajā laikā Jūs redzēsiet Artemīdas templi. Iekārtošanās viesnīcā Egejas jūras piekrastē Kušadasi. Brīvais laiks. Vakariņas.

7 diena (sestdiena).
Brokastis. Pergamas galvaspilsētas apmeklējums. Šī pilsēta ir slavena ar imperatora Trajana templi, kur atrodas Zeva altāris, un antika bibliotēkas siena, kur bija izgudrota grāmata. Vakariņas un nakts viesnīcā pie jūras Aivallikā
.

8 diena (svētdiena).
Brokastis. Pārbrauciens un leģendāras Trojas apmeklējums. Pārcelšanās pa Dardanelas šaurumu uz Eiropas kontinentu. Pārbrauciens uz Stambulu. Ierašanās Stambulā pec 19:00. Papildus nakts viesnīcā (Stambulā) - piemaksa pie ceļazīmes.

9 diena (pirmdiena).
Brokastis. Transfers uz lidostu. Izlidošana uz Rīgu. Ielidojot Stambulā ar a/k Turkish Airlines – transfers uz/no viesnīcas ir iekļauts cenā. Izvēloties lidojumu ar a/k AirBaltic (cita lidosta, Sabiha) par transferu jāpiemaksā atsevišķi: 40 EUR / par mašīnu (no 1 – 3 personām) vienā virzienā. 

Ceļazīmes cena:
EUR 465 - 1 personai 2-3-vietīgā numurā
EUR 565 - 1 personai 1-vietīgā numurā

- atlaide: EUR 60.00 atlaide bērniem līdz 12 ( 2 + bērns)
+ piemaksa par papildus nakti Stambulā (no 8.dienas uz 9.dienu)
Papildus nakts Stambulā no EUR 35  personai 2-3-vietīgā numurā
Papildus nakts Stambulā no EUR 50 personai 1-v vietīgā numurā  

Ceļojuma cenā ir iekļauts:
- Dzīvošana 3* viesnīcās ( 2-v, 3-v vietīgos numuros);
- Brokastis + vakariņas;
- Transfērs: lidosta-viesnīca-lidosta (ielidojot Stambulā ar a/k Turkish Airlines – transfers uz/no viesnīcas ir iekļauts cenā. Izvēloties lidojumu ar a/k AirBaltic (cita lidosta, Sabiha) par transferu jāpiemaksā atsevišķi: 40 EUR / par mašīnu (no 1 – 3 personām) vienā virzienā);
- Krieviski runājošs gids visā maršrutā;
- Ieejas biļetes.

Cenā nav iekļauts:
- Аviobiļete Rīga-Stambula-Rīga - no EUR 200;
- Dzīvības apdrošināšana - EUR 6;
- Pusdienas apm. - Tliri 20;
- Papildus nakts Stambulā no EUR 35 (personai 2-v , 3-v  vietīgā numurā);
- Papildus nakts Stambulā no EUR 50 (personai 1-v vietīgā numurā)

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus