Projekti

 


_________________________________________________________

Jūrmala ar pilsētas stendu pirmo reizi piedalīsies tūrisma gadatirgū "AITF 2016" Azerbaidžānā

7.-9. aprīlī Baku norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde "AITF 2016". Jūrmala šajā gadatirgū tiks pārstāvēta atsevišķā stendā, kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Latvijas kūrortpilsētu asociācijas, ceļojuma aģentūras "Con-Ex Latvia Tours" un ceļojumu aģentūras "Bulta Tūrs".

Jūrmala Azerbaidžānas iedzīvotājiem tiks prezentēta kā lielisks galamērķis ģimenes brīvdienām, vieta, kur atpūsties un atveseļoties jūras krastā, kur pieejamas daudzveidīgas kūrortārstniecības un SPA procedūras tikai 25 km attālumā no Rīgas, kā arī kā izcils konferenču un pasākumu rīkošanas centrs ar lieliskām ārpusdarba atpūtas iespējām, kas ļauj darbu apvienot ar atpūtu. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūras krievu valodā, informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, atpūtu ģimenēm ar bērniem, konferenču rīkošanas iespējām, Spa un medicīnas pakalpojumiem, aktīvās atpūtas piedāvājumu Jūrmalā, tai skaitā pilsētas velo maršrutiem un ūdenssporta iespējām un informāciju par pasākumiem Jūrmalā. Azerbaidžāna Jūrmalai ir perspektīvs tūrisma tirgus, kuram ir potenciāls attīstībai. Jau pagājušajā gadā tika uzsākta Jūrmalas popularizēšana šai tirgū, uzņemot Azerbaidžānas ceļojumu aģentūru pārstāvjus, informējot izejošā tūrisma aģentūras par atpūtas un atveseļošanās iespējām pilsētā, kā arī piedaloties medicīnas tūrisma izstādē, kas notika 2015.gada septembrī. Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar VA „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru" plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās attīstības fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana".

Latvija tiks prezentēta tūrisma izstādē “TITF 2015”Uzbekistānā 

Š.g. 05. – 08.oktobrī Uzbekistānas galvaspilsētā Taškentā norisināsies tūrisma izstāde “TITF 2015”, kur Jūrmalas pilsētas dome piedalīsies ar savu stendu. Jūrmalas stendā darbosies Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas, tūrisma aģentūru “Averoja” un “Bulta turs” pārstāvji. Stendā visi interesenti varēs saņemt plašu informāciju par atpūtas, veselības uzlabošanas iespējām Jūrmalā, Rīgā un citviet Latvijā. Savukārt, tūrisma aģentūru pārstāvji varēs nodibināt profesionālus kontaktus turpmākai sadarbībai.

Lai krāšņāk un detalizētāk parādītu tūrisma iespējas Latvijā, 5.oktobrī tiek rīkots tūrisma darbseminārs, kas notiks izstāžu centra konferenču zālē. Darbseminārā piedalīsies Latvijas Vēstniecības Uzbekistānā, Rīgas tūrisma attīstības biroja, Tūrisma attīstības Valsts aģentūras, kā arī visi Jūrmalas stenda dalībnieki. Apmeklēt darbsemināru tiek aicināti tūrisma nozares profesionāļi un preses pārstāvji. Darbsemināru atklās Latvijas Vēstnieks Uzbekistānā Edgars Bondars. Uzbekistāna ir tirgus ar lielu perspektīvu, jo Jūrmala un Rīga tur ir labi zināmas pilsētas ar izcilu reputāciju kā tūrisma galamērķi. No Taškentas uz Rīgu regulāri tiek veikti tiešie reisi, kas atvieglo nokļūšanu uz Latviju. Dalība Uzbekistānas gadatirgū ir daļa no Jūrmalas pilsētas mārketinga pasākumiem, ko tā īsteno Centrālāzijas valstīs. Šogad Jūrmala tiek pārstāvēta arī divās Kazahstānas tūrisma izstādēs. Izstādē „TITF 2015" Jūrmalas pilsētas dome ar partneriem piedalās saskaņā ar Eiropas Savienības atbalstītu projektu ar identifikācijas Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015/2", Līgums Nr. L-ĀTA-15-2519, ko 70% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".

Jūrmala tiks popularizēta Kazahstānā

Lai paplašinātu tūristu ģeogrāfiju un piesaistīt jaunus tūristu grupas, Jūrmalas pilsētas dome šogad otro reizi piedalīsies ar savu stendu Kazahstānas tūrisma izstādē – “Astana Leisure”, kas notiks š.g. 24. – 26.septembrī Astanā.

Izstāde “Astana Leisure” ir lielākā Kazahstānas tūrisma rudens izstāde, kuras galvenie apmeklētāji ir tūrisma firmu pārstāvji un potenciālie tūristi. Šajā izstādē Jūrmalai ir savs stends, kura piedalīsies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācijas, tūrisma firmām “Averoja” un “Bulta turs”. Stendā varēs saņemt bezmaksas tūrisma informatīvos materiālus par Jūrmalu, Rīgu un Latviju. Izstādes ietvaros 25.septembrī Astanā tiek rīkots tūrisma darbseminārs “Atpūtas iespējas Jūrmalā un citviet Latvijā”, kur piedalīsies Latvijas Vēstniecības Kazahstānā, LIAA pārstāvniecības Kazahstānā, Tūrisma attīstības Valsts aģentūras pārstāvji un Jūrmalas stenda dalībnieki. Seminārā kā apmeklētāji tiek aicināti Kazahstānas tūrisma nozares pārstāvji, lai uzzinātu plašāk par tūrisma un veselības uzlabošanas iespējām Latvijā, kā arī nodibināt nepieciešamos kontaktus. Kazahstāna tiek uzskatīta par ļoti perspektīvu tirgu. Šogad šī ir jau otrā izstāde Kazahstānā, kur tiek pārstāvēta Jūrmalas kūrortpilsēta. Pavasarī Jūrmalas stends tika organizēts tūrisma izstādē “KITF 2015”Almati. Izstādē „Astana Leisure 2015" Jūrmalas pilsētas dome ar partneriem piedalās saskaņā ar Eiropas Savienības atbalstītu projektu ar identifikācijas Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015/2", Līgums Nr. L-ĀTA-15-2519, ko 70% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".

Jūrmalas kūrortpilsēta visa gada garumā tiks popularizēta ārvalstu tūrisma izstādēs

2015.gada 23.janvārī Jūrmalas pilsētas dome ir noslēgusi līgumu Nr. L-ĀTA-15-2519 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs – 2015/2” īstenošanu, ko 70% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekts tika iesniegts apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs. Projekta īstenošanas laiks 2015.gada marts – decembris.

Projekta Vadošais partneris ir Jūrmalas pilsētas dome, kas īstenos aktivitātes sadarbībā ar 10 partneriem - SIA „Hotel Jūrmala Spa”, Biedrība „Latvijas Restorānu un viesnīcu asociācija”, Carnikavas novada dome, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „SANARE-KRC JAUNĶEMERI”, SIA „SEMARAH HOTEL MANAGEMENT” (viesnīcu tīkls “SemaraH Hotels”, viesnīca “Amber SPA Hotel”, kā arī tūrisma aģentūras “Averoja”, “Rixtravel Company”, “Meeting Tour Travel & SPA Consultants” un “Bulta turs”. Projekta ietvaros ir ieplānota dalība 11 tūrisma izstādēs, kuras notiks no 2015.gada marta līdz decembrim stratēģiskajos ārvalstu mērķtirgos: Krievijā, Baltkrievijā, Norvēģijā, Somijā, un Zviedrijā. Lai diversificētu tūrisma tirgus, šī gada izstāžu sarakstā ir iekļauti gan potenciālie mērķtirgi – Kazahstāna un Uzbekistāna -  kuros mārketinga aktivitātes tiek uzsāktas, gan arī tiek likts lielāks uzsvars uz Ziemeļeiropas valstīm. Dalība tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta Jūrmalas vai Latvijas nacionālajā tūrisma stendā. Jūrmalas pilsētas dome piedalās Latvijas tūrisma valsts stendā, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un Tūrisma attīstības valsts aģentūras 2014.gada 17.jūlija vienošanos Nr. 2014-1. Visās ārvalstu izstādēs tiek reklamēts Jūrmalas kūrortpilsētas piedāvājums ārvalstu tūrisma uzņēmējiem un potenciālajiem pilsētas viesiem. Jūrmalas pilsētas domei ir vairāku gadu pieredze stenda organizēšanā starptautiskajās tūrisma izstādēs, nodrošinot iespēju piedalīties un pozicionēt savu produktu vai pakalpojumu arī Jūrmalas pilsētas tūrisma sektorā iesaistītajiem uzņēmumiem.

Jūrmalas kūrortpilsēta piedalās tūrisma izstādē Kazahstānā 

Lai piesaistītu jaunas tūristu plūsmas un sekmētu jaunu reģionu apgūšanu, Jūrmalas tūrisma nodaļas pārstāvji jau otro gadu piedalīsies Kazahstānas tūrisma izstādē “KITF 2015”, kas šogad no 22.-24.aprīlim norisināsies Almati pilsētā, piedāvājot iepazīt kūrortpilsētas daudzveidīgās atpūtas, tūrisma un veselības uzlabošanas iespējas.

“KITF 2015” ir lielākā Vidusāzijas tūrisma izstāde, kas šogad jau piecpadsmito reizi pulcinās tūrisma nozares profesionāļus no pasaules labākajiem kūrortiem, augstas klases viesnīcām, aviokompānijām, izklaides industrijas un tūrisma kompānijām. Aizvadītā gadā izstādē piedalījās vairāk kā 500 kompānijas no dažādām pasaules valstīm, paverot vietējiem iedzīvotājiem jaunus tūrisma galamērķus un atpūtas iespējas. Jūrmala izstādē piedalīsies ar savu stendu, strādājot kopā ar vairākiem tūrisma uzņēmumiem - kūrortviesnīcām “Amber SPA Boutique Hotel” un “Semarah Hotel Lielupe”, tūrisma kompānijas “Averoja” un “Bulta Tūrs”. Apmeklētājiem tiks sniegta informācija par dažāda veida atpūtas iespējām Jūrmalā gan pieaugušajiem, gan ģimenēm ar bērniem, par dabas tūrismu un aktīvo atpūtu, naktsmītnēm, apskates objektiem un nozīmīgākajiem pasākumiem pilsētā. Tāpat tiks popularizētas iespējas par Jūrmalas kūrorta ārstniecības, atveseļošanās un SPA piedāvājumiem, kā arī iespējām pavadīt interesanti brīvo laiku visā Latvijā. Interesenti izstādē varēs saņemt jauno tūrisma brošūru „Jūrmala 2015”, Latvijas veselības tūrisma brošūru un īpašos uzņēmēju piedāvājumus krievu valodā. Paredzēts, ka izstādes galvenie apmeklētāji ir gan gala patērētāji, gan profesionāļi – tūrisma kompānijas, kas specializējas gan tūrismā, gan medicīnas tūrismā. Kazahstāna tiek uzskatīta par ļoti perspektīvu tirgu – Jūrmala aizvien tiek labi atpazīta: gados vecāki cilvēki zin mūsu pludmali, priežu mežus, plašo festivālu programmu Dzintaru koncertzālē un lielo kūrorta pakalpojumu klāstu. Izstādē „KITF 2015" Jūrmalas pilsētas dome piedalās saskaņā ar Eiropas Savienības atbalstītu projektu ar identifikācijas Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015/2", Līgums Nr. L-ĀTA-15-2519, ko 70% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus