Autobusu braucienu iegāde ONLINE
Atlaides

Jaunumi

 

Bulta Tūrs piedāvā iegādāties plašu ceļojumu klāstu – mūsu piedāvājumā ir autobusu tūres pa Eiropu, čarterreisi ar atpūtu pie jūras, regulārie avio ceļojumi ar izzinošām ekskursijām, individuāli plānoti ceļojumi tiem, kuriem patīk apceļot pasauli patstāvīgi.

Tiek piedāvāti ceļojumi uz Skandināviju, Eiropu un Austrumu valstīm. Esam pārliecināti, ka mūsu piedāvātie ceļojumi ieinteresēs gan pieredzējušus tūristus, kuri ar mums jau ceļo vairākkārtīgi, gan arī jaunus ceļot gribētājus! Turklāt katru gadu mēs pilnveidojam mūsu klasiskās programmas un atklājam jaunus galamērķus.

Mūsu piedāvājumā ir ceļojumi jauniem un aktīviem cilvēkiem, kuri vēlas apmeklēt un izzināt jaunus galamērķus, kā arī ceļojumi cilvēkiem ar pieredzi, kuriem prioritāte ir atpūta un jaunu iespaidu gūšana. Tiek piedāvāti arī ceļojumi ģimenēm ar bērniem. Jums ir iespēja iepriecināt savas atvases ar aizraujošiem atrakciju parkiem gan Vācijā, gan Francijā, gan arī tepat Baltijas valstīs. Tāpat piedāvājumā ir arī ceļojumi tiem, kuri vēlas palaiskoties pludmalē un atpūsties no ikdienas steigas, kā arī tiem, kuriem interesē izzināt, atklāt jaunas vietas, kultūras un tradīcijas. Tāpat mūsu piedāvājumā ir arī atsevišķi ceļojumi, kuri savaldzinās gardēžu sirdis!

Ik gadu tuvojoties gada nogalei tiek piedāvāti ceļojumi Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanai. Šie ceļojumi būs piemēroti visām vecuma grupām. Galamērķu klāstā ir iekļauta Lapzeme, ko īpaši novērtēs bērni, kā arī virkne Eiropas galvaspilsētas un vēsturiskās pilsētas.

Bulta Tūrs īpašais lepnums un zelta fonds ir mūsu gidi! Augstākās klases profesionāļi! Tie ir erudīti, poligloti, vēstures un kultūras zinātāji. Īpaši Jums mūsu gidi ir sagatavojuši autorprogrammas – ceļojumus, kuri īpaši iepriecinās gan mūsu pastāvīgos klientus, gan arī tos, kuri plāno doties ceļojumā ar mums pirmo reizi.

Aicinām Jūs aizraujošā piedzīvojumā kopā ar tūrisma kompāniju Bulta Tūrs!

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus