Katalogs

Pērnava

Ceļojuma veids: ceļojumi ar lidmašīnu un autobusu
Cena no: 32.00 EUR

Vairāk informācijas par aktuālajiem piedāvājumiem, zvanot pa tel.67509732 vai rakstot uz lena@bultatur.lv / alex@bultatur.lv

Pieteikties

Atpūta SPA - lieliska ideja! SPA viesnīcas  piedāvā plašu procedūru un terapiju klāstu: masāžas, procedūras vannā vai sāls istabā, ķermeņa ietīšanas procedūras un vēl daudz ko citu. Šeit ir arī plašs aktivitāšu klāsts bērniem - akvaparki, bērnu baseini, bērnu rotaļu laukumi un aprūpes centri bērniem.

Spa Tervise Paradiis 4*  (www.terviseparadiis.ee/lv)
no € 32.00 (dienā / par cilvēku divvietīgā numurā)

4 zvaigžņu viesnīcā Tervise Paradiis, kas atrodas Pērnavā jūras krastā, ir 244 gultasvietas. No lielākās daļas istabu balkoniem paveras skaists skats uz Pērnavas līci. Ēkā ir SPA, sporta komplekss, boulings, a la carte un buffet restorāns, bāri, publisks interneta punkts un Igaunijas lielākais ūdens atrakciju centrs. Lai Jūsu atpūta būtu relaksējoša, Jūs gaida ērtas divvietīgas Standarta tipa istabas. Vēl vairāk luksusa varat saņemt, pavadot atpūtu Superior istabās, kur blakus parastajām ērtībām istabā ir gaisa kondicionētājs, dzeramais ūdens pudelēs, tējas un kafijas pagatavošanas iespēja. Viesi ar bērniem var apmesties ģimenes numuriņos, kuros ir divas savā starpā ar  durvīm savienotas Standarta istabas (četras gultasvietas + divu papildu gultu iespēja). Tiem, kuri mīl luksusu, Tervise Paradiis ir svītas ar saunu. Viesnīcā ir arī numuriņi cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Papildu pakalpojumi:

- Ja vēlaties istabā atpūsties vairāki cilvēki, jūs varat pasūtīt savā istabiņā vienu papildu gultu vai bērna gultiņu.
- Līdzpaņemtās drēbes pirms vilkšanas mugurā varat izgludināt gludināšanas istabā viesnīcas 5. stāvā. Tāpat varat pasūtīt veļas mazgāšanas pakalpojumus.
- Viesnīcā Tervise Paradiis brokastis tiek pasniegtas otrā stāvā restorānā pirmdiena - piektdiena no 07:00 līdz 10:00 un sestdienas svētdienas sauļošanās un svētku dienās no pulksten 07:00 līdz 11:00. Taču reizēm miegs ir tik salds, ka nemaz negribas celties no gultas – piedāvājam iespēju pasūtīt brokastis istabiņā. Ja plānojat pamest viesnīcu agri, pasniegsim jums agrās brokastis istabiņā plkst. 05.00 - 07.00.Lai garantētu jūsu līdzpaņemto mantu drošību, piedāvājam iespēju lietot miniseifu, kas atrodas viesnīcas istabiņas ģērbtuves skapītī.
- Jūras gaiss un piejūras parki piedāvā lieliskas iespējas arvien populārākajam hobijam - nūjošanai. Nūjas varat iznomāt viesnīcas reģistratūrā.

- Pēc iepriekšēja pasūtījuma varat iznomāt automašīnu autonomā AVIS. Ja vēlaties atklāt Pērnavu, braucot ar velosipēdu, arī šo transportlīdzekli varat iznomāt viesnīcas Tervise Paradiis reģistratūrā.
- Viesiem, kuri ierodas no tālienes, piedāvājam transporta pakalpojumus no Tallinas uz Pērnavu. Pakalpojuma cena ir atkarīga no grupas lieluma. Pakalpojumu ir iespējams pasūtīt igauņu, somu, zviedru, krievu un angļu valodā. Transporta pakalpojumus iesakām pasūtīt iespējami laikus!
- Viesojoties pie mums, jūs varat pasūtīt dažādas ekskursijas un izbraukumus. Piedāvājam iepazīšanos ar Pērnavu, izbraukumus uz skaistām Igaunijas vietām, pilsētas ekskursijas Tallinā.
- Sniedzam informāciju par Pērnavā notiekošajiem izklaides pasākumiem un pārdodam biļetes uz dažādiem pasākumiem un ekskursijām.
- Viesnīcas reģistratūrā varat izmantot biznesa pakalpojumus – sūtīt faksus, kopēt un pasūtīt kurjeru.

 

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus