Katalogs

Anīkšči

Ceļojuma veids: ceļojumi ar lidmašīnu un autobusu
Cena no: 37.00 EUR

Vairāk informācijas par aktuālajiem piedāvājumiem, zvanot pa tel.67509732 vai rakstot uz lena@bultatur.lv / alex@bultatur.lv

Pieteikties

Atpūta SPA - lieliska ideja! SPA viesnīcas  piedāvā plašu procedūru un terapiju klāstu: masāžas, procedūras vannā vai sāls istabā, ķermeņa ietīšanas procedūras un vēl daudz ko citu. Šeit ir arī plašs aktivitāšu klāsts bērniem - akvaparki, bērnu baseini, bērnu rotaļu laukumi un aprūpes centri bērniem.

SPA Vilnius Anykščiai 4* (www.spavilnius.lt/ru/anyksciai)
no € 37.00 (dienā / par cilvēku divvietīgā numurā)

SPA VILNIUS Anykščiai ir pirmais mūsdienīgais veselības komplekss, kas pārliecinoši konkurē ar Eiropas labākajiem SPA centriem. Viņa ciltsbrāļi ir izretojušies Viļņā un Druskininkos, un ir izslaveni ar savu izcilo servisu un sniegtajām procedūrām.
SPA VILNIUS Anykščiai  izvietojusies uz Anīkšķu birzs un Sventājas upes fona. Vienviet jūs sagaida: 4-zvaigžņu viesnīca, SPA centrs ar minerālūdens baseinu, baseins bērniem, restorāns ar terasi zem klājas debess, kā arī bērnu rotaļu istaba. Viesnīcā ir pieejami 47 mūsdienīgi numuri, kas spēj uzņemt 110 viesus vienlaicīgi. Lielākā daļa numuriņu ir pielāgota īpaši ģimenēm ar bērniem. Mums iedalīja komfortablu ietilpīgu numuru ar divām guļamistabām un nelielu viesistabu. Katrā guļamistabā ir plašs balkons un TV. Lakoniski un patīkami numuriņi ir ieturēti izteiktā skandināvu stilā un vilina apmesties tajos uz dzīvošanu ne vienu vien nakti. Viss ir pieticīgi un funkcionāli – kā jau lietuviešiem pieklājas. Neskatoties uz mūsdienīgo auru, dažos momentos šķiet, ka atrodies nevis SPA viesnīcā, bet gan sanatorijā. No SPA vienmēr sagaidu ekstra sajūtas, īpašas procedūras un netriviālus ēdienus... varbūt pat pārlieku veselīgus, taču labākajās ārstnieciskā SPA tradīcijās. Šeit, savukārt, rodas vēlme izgulēties, nesteidzīgi pabrokastot un doties pastaigā uz mežu, kur var stundām ilgi sēdēt pie upes, spārdīt čiekurus, bet vasarā doties sēņot. SPA centrā piedāvā SPA procedūras sejai un ķermenim, pielietojot ESPA kosmētiku, ārstniecisko un atslābinošo masāžas, kineziterapeitiskās procedūras, masāžas vannas un vannas ar minerālūdeni, zemūdens masāžu, haloterapijas procedūras, ārstēsanu ar dūņam, kā arī citas patīkamās atveseļojošās procedūras.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus