Katalogs

Druskininkai

Ceļojuma veids: ceļojumi ar lidmašīnu un autobusu
Cena no: 45.00 EUR

Vairāk informācijas par aktuālajiem piedāvājumiem, zvanot pa tel.67509732 vai rakstot uz lena@bultatur.lv / alex@bultatur.lv

Pieteikties

Atpūta SPA - lieliska ideja! SPA viesnīcas  piedāvā plašu procedūru un terapiju klāstu: masāžas, procedūras vannā vai sāls istabā, ķermeņa ietīšanas procedūras un vēl daudz ko citu. Šeit ir arī plašs aktivitāšu klāsts bērniem - akvaparki, bērnu baseini, bērnu rotaļu laukumi un aprūpes centri bērniem.

Grand SPA Lietuva Hotel Druskininkai 4* (http://grandspa.lt/ru)
no € 45.00 (dienā / par cilvēku divvietīgā numurā)

Brīvdienas vienā no labākajām SPA viesnīcām Austrumeiropā – augstā SPA kvalitāte garantējusi SPA Vilnius Druskininkai godalgotas uzvaras starptautiskos konkursos. Viesnīca atrodas Lietuvas dienvidos, aptuveni 130 km attālumā no Viļņas – Druskininkos. SPA atpūtā izmantotas Druskininku kūrorta lielākas bagātības – ārstnieciskās dūņas, maigais klimats un minerālūdens avoti, kuru ūdeņu sastāvs ir ar dziedniecisku iedarbību. Druskininkos baudīsiet dziļu relaksāciju ar labvēlīgu ietekmi uz organismu. Augstas klases meistarību novērtēsiet SPA procedūrās. Plašā numuru izvēle pielāgota ikvienam – atpūtai vienatnē prom no ikdienas steigas, kopā ar mīļoto vai kuplā ģimenes lokā. Arī par mazajiem viesiem padomāts – rotaļu istaba kopīgām spēlēm.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus