Katalogs

Trakai

Ceļojuma veids: ceļojumi ar lidmašīnu un autobusu
Cena no: 30.00 EUR

Vairāk informācijas par aktuālajiem piedāvājumiem, zvanot pa tel.67509732 vai rakstot uz lena@bultatur.lv / alex@bultatur.lv

Pieteikties

Atpūta SPA - lieliska ideja! SPA viesnīcas  piedāvā plašu procedūru un terapiju klāstu: masāžas, procedūras vannā vai sāls istabā, ķermeņa ietīšanas procedūras un vēl daudz ko citu. Šeit ir arī plašs aktivitāšu klāsts bērniem - akvaparki, bērnu baseini, bērnu rotaļu laukumi un aprūpes centri bērniem.

Trasalis - Trakai resort & SPA 3* (www.trasalis.lt/ru)
no € 30.00 (dienā / par cilvēku divvietīgā numurā)

Trasalis Trakai Resort & SPA viesnīca atrodas klusā, skaistā vietā pie ezera Traķos. Komfortablās un siltās viesnīcas telpas sniedz omulīgu sajūtu, kā mājās ar daudzveidīgām izklaides un relaksācijas iespējām. Tarsalis ir piemērota atpūtas vieta gan ģimenei, gan draugu kompānijai. Ģimenēm speciāli piemēroti numuri ar atsevišķām bērnu istabām. Viesnīca lepojas ar vienu no lielākajiem SPA centriem Lietuvā, kurš piedāvā plašu SPA procedūru klāstu, izpriecas ūdens atrakciju parkā, boulinga un biljarda spēles, kā arī gardas maltītes izcilā viesnīcas restorānā. Restorānam ir stikla griesti, kas rada sajūtu, ka ēdienreize ieturēta zem klajas debess. Varēsiet arī relaksēties saunās un baseinos, kā arī apmeklēt trenažieru zāli. Tarsalis Trakai ūdens relaksācijas centrā gan relaksēsieties saunās un baseinos, gan gūsiet patīkamas emocijas šļūcot pa kādu no akvaparka slīdkalniņiem.

Ceļojuma datums
Valsts   Ceļojuma veids
 
  Cilvēku skaits
 
Cena
Meklēt ceļojumus